LIVE: Pod stadionami 30.04-02.05.2021 30 kwietnia 2021

POD STADIONAMI” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania pod polskimi stadionami LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


EKSTRAKLASA:

 

Wisła Płock – Lechia Gdańsk 30.04.2021

 

Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin 30.04.2021

 

Pogoń Szczecin – Warta Poznań 01.05.2021


II LIGA:

 

Olimpia Grudziądz – Olimpia Elbląg 01.05.2021
 
Relacja Olimpii Elbląg:
Z Elbląga zbieramy się w 45 osób. Kierujemy się w stronę Brodnicy gdzie dołącza do nas siedmiu Spartan i dwie osoby z Chełmży. W trakcie drogi elbląskim kryminalnym udaje się nas w końcu spotkać trasie.
W samym kujawsko-pomorskim milicja pospinana, piszą kwity za byle głupoty i przeszukują auta. W Grudziądzu zjawiamy się pod koniec pierwszej połowy, chwilę po rozpoczęciu drugiej części meczu zaznaczamy obecność kilkoma przyśpiewkami i wyjeżdżamy nad jeziorko, integrować się z ziomalami. Łącznie pod stadionem w Grudziądzu jesteśmy w 54 osoby.
P.S. NIE DLA PSA KIEŁBASA !

III LIGA:

 

Lechia Zielona Góra – Ruch Chorzów 01.05.2021

 

RKS Radomsko – Huragan Morąg 01.05.2021

Relacja RKS-u Radomsko:
Na pierwszym meczu w trakcie pandemii zbieramy się w 30 osób przed główną bramą. Dopingujemy sporadycznie w pierwszej połowie. Kopacze ostatecznie remisują w najgorszym stylu. Uznajemy ten remis jako porażkę. Po objęciu prowadzenia od razu rzut karny gwizdany jest w drugą stronę. Identyczna sytuacja miała miejsce już w tym sezonie. Te same błędy Kopaczy zabierają punkty. RKS Radomsko walczymy do końca! My już odliczamy dni do 22.05, by wrócić na B26 tam, gdzie nasze miejsce.

 

Górnik Konin – Jarota Jarocin 01.05.2021
Fanatycy Jaroty obecni pod stadionem w Koninie.

 

Avia Świdnik – Wisłoka Dębica 01.05.2021

Relacja Wisłoki Dębica:
W weekend majowy wypadł nam wyjazd do Świdnika, na który udaliśmy się w 75 osób. Razem z nami tego dnia obecne są również zgody: Górnik Zabrze w 13 osób oraz 4 kibiców ROW Rybnik – wielkie podziękowania dla zgód za wsparcie na tym wyjeździe! Do Świdnika podróżujemy bez obstawy przez większość drogi, 30 km przed stadionem wyczaja nas lubelska kryminalna. Na parkingu nieopodal stadionu ok. 50 m od wejścia obiektu, czeka na nas komitet powitalny w postaci licznych sił prewencji, zatrzymując całą grupę w celu spisania. Potem dostajemy informacje, że pod stadion nie dojdziemy. Po zaznaczeniu naszej obecności zawijamy w drogę powrotną do Dębicy z dużym balastem. Piłkarze niestety przegrywają spotkanie 2-0.


NIŻSZE LIGI:

 

Ner Poddębice – Pogoń Zduńska Wola 30.04.2021

 

Gwiazda Karsin – Pogoń Lębork 01.05.2021

Relacja Pogoni Lębork:
Nas 27 osób. Na wyjazd jedziemy autami. Cała podróż bez psów. Wspomaga nas 13 osób z Olimpii Grudziądz. Wielkie dzięki za wsparcie!

 

Unia Tarnów – Orkan Szczyrzyc 01.05.2021

Relacja Unii Tarnów:
W sobotnie przedpołudnie gromadzimy się na wale stadionu lekkoatletycznego w ponad 50 osób, aby z jego perspektywy, chociaż częściowo móc obserwować pojedynek naszych „Jaskółek” z Orkanem Szczyrzyc. Po dwóch wyjazdach przyszedł czas na mecz w „Jaskółczym Gnieździe”, niestety jeszcze bez udziału publiczności. W pierwszej połowie rozciągamy transparent mobilizujący piłkarzy – „Dla miasta, dla klubu, dla nas, wygrajcie ligę i baraż”. Zawodnicy dzisiaj błysnęli formą, wygrywając aż 7-1, ale najważniejsze spotkania jeszcze przed nami. Na miejscu pojawiają się spore oddziały mundurowe. Po meczu podchodzimy pod trybunę na prostej, aby podziękować zawodnikom i wspólnie śpiewamy świętując kolejne zwycięstwo. Brawo UNIA! Następne mecze w Tarnowie już z udziałem publiczności.

 

Olimp Złocieniec – Mechanik Turowo 01.05.2021

Relacja Olimpu Złocieniec:
W 14 osób zza stadionu dopingujemy sporadycznie naszych piłkarzy, którzy wygrywają 3-1. Prawdziwy test okaże się już 15 maja, gdzie będziemy grać z liderem Pogonią Połczyn, ten mecz odbędzie się już z kibicami na stadionie więc już teraz namawiać kolegów i widzimy się już na niebieskich! Po meczu wspólna przybita piona z piłkarzami. TYLKO OLIMP MKS

 

Mamry Giżycko – Mazur Ełk 01.05.2021

Relacja Mazura Ełk:
Dojeżdżamy w około 50 osób w tym delegacja kibiców Warmii Grajewo! ACAB!

 

Brda Przechlewo – Victoria Dąbrówka 01.05.2021

 

Pogoń II Siedlce – Hutnik Huta Czechy 01.05.2021

Relacja Hutnika Huta Czechy:
W Siedlcach meldujemy się w 4 osoby. Wywieszamy flagę hut(HC)nik i cały mecz prowadzimy rwany doping. Wyjazd na plus.

 

Sportis Łochowo – Zawisza Bydgoszcz 01.05.2021

 

Proch Pionki – Mazovia Mińsk Mazowiecki 01.05.2021

Relacja Mazovii Mińsk Mazowiecki:
W sobotnie popołudnie w Pionkach meldujemy się w 16 osób. Docieramy na miejsce ze sporym zapasem czasowym. Doping rwany przez cały mecz. Piłkarze strzelają trzy bramki nie tracąc przy tym żadnej. Po meczu podchodzą podziękować za doping i zawijamy się w drogę powrotną do Mińska.

 

Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław 01.05.2021

Relacja JKS-u Jarosław:
W pierwszy dzień majówek wybieramy się w 26 osób do Głogowa, tam dołącza do nas Resovia w 15 osób (dzięki za wsparcie). Stoimy wspólnie pod stadionem. Pod koniec pierwszej połowy zwijamy się z meczu, wtedy psy zaczynają świrować, wystawiać mandaty i legitymować wszystkich. W pierwszą stronę jedziemy bez balastu. COVIDu brak!

 

Boruta Zgierz – LKS Kwiatkowice 01.05.2021

 

Igloopol Dębica – Karpaty Krosno 01.05.2021

 

Galicja Raciborowice – Michałowianka Michałowice 01.05.2021

 

Borowiak Czersk – Pomezania Malbork 02.05.2021


ŻUŻEL:

 

Falubaz Zielona Góra – Motor Lublin 30.04.2021


FINAŁ PUCHARU POLSKI:

 

Raków Częstochowa – Arka Gdynia 02.05.2021

 

Relacja Rakowa Częstochowa:
Wczorajszy finał w Lublinie miał swoją specyfikę i mimo wszystko klimat. Pomimo różnych problemów na trasie do Lublina docieramy w 270 osób, w tym 30 Chemików. Odbijamy się od stadionu, który chroniony był niczym najważniejsza w kraju twierdza. W związku z tym mecz oglądamy na parkingu pod Lublinem. Przed końcem meczu ruszamy w kierunku Częstochowy, ale dzięki temu ma miejsce zablokowanie drogi S12 po ostatnim gwizdku. Świętowanie i użeranie się z bardzo liczną milicją, długa i bardzo wesoła podróż do Częstochowy – tak w skrócie można opisać co się działo później. Szkoda, że taki mecz odbył się bez publiki, i jeszcze większa szkoda, że wczoraj nie wszyscy którzy wyruszyli mogli dojechać do Lublina.

ŚPIEWA CAŁA CZĘSTOCHOWA – PUCHAR POLSKI JEST RAKOWA!

 

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH