LIVE: Pod stadionami 09-12.04.2021

POD STADIONAMI” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania pod polskimi stadionami LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!

EKSTRAKLASA:

Wisła Kraków – Raków Częstochowa 09.04.2021

Relacja Rakowa Częstochowa:
Kolejny mecz bez publiki, i kolejny raz Podróżnicy na szlaku. Do Krakowa docieramy w 76 osób. Kilometr przed stadionem zostajemy zatrzymani. Przez ponad godzinę jesteśmy spisywani i trzepani. Dla części osób kończy się to przymusową wizytą na komendzie. Na zdjęciu nie wszyscy uczestnicy wyjazdu. Jesteśmy zawsze tam. Otwierać stadiony !!

Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk 10.04.2021

II LIGA:

Hutnik Kraków – Olimpia Elbląg 10.04.2021

Relacja Hutnika Kraków:
Na meczu z Olimpią Elbląg zbieramy się w 150 osób i dopingujemy HKS!

KKS Kalisz – Motor Lublin 10.04.2021

Relacja KKS-u Kalisz:
Na ten mecz zbieramy się pod stadionem w około 70 osób. Oczywiście nie podoba się to stróżom prawa. Blokują balkon sąsiadującego ze stadionem budynku OSRiR, z którego to niejednokrotnie oglądaliśmy wcześniejsze spotkania. Ponadto kilka osób nie przyjmuje mandatu i sprawy o ukaranie, kierowane są do sądu. Na płocie wieszamy jedną flagę „KKS Kalisz Antykomuna” i sporadycznie dopingujemy. W drugiej połowie odpalamy pirotechnikę, na którą składały się race oraz wyrzutnie. Podziałało to jednak bardziej na gości, którzy chwile po tym zdobywają bramkę na 0:1. Na szczęście piłkarze walczą do końca. W ostatnich minutach meczu najlepszy strzelec tej rundy – Nestor – ratuje nam jeden punkt, bardzo cenny ze względu na układ w tabeli. PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW !!!

III LIGA:

Wisłoka Dębica – Sokół Sieniawa 10.04.2021

Relacja Wisłoki Dębica:
Na meczu z Sokołem zbieramy się w ok. 80 osób pod stadionem, sporadycznie dopingując. Piłkarze wygrywają z viceliderem 2-1 rozgrywając kolejny dobry mecz w rundzie wiosennej.

Jarota Jarocin – Gwardia Koszalin 10.04.2021

NIŻSZE LIGI:

Warta Zawiercie – Szczakowianka Jaworzno 10.04.2021

Relacja Szczakowianki Jaworzno:
Kolejny wyjazd za Nami. Po meczu skromną delegacją udajemy się na grób naszego brata BOYS@NA.

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Radomiak II Radom 10.04.2021

Relacja Mazovii Mińsk Mazowiecki:
Zbieramy się w około 30 osób pod ogrodzeniem stadionu na Budowlance. Dopingujemy dosyć nieźle z przerwami w asyście bębna. Na ogrodzeniu flaga HM i dwa transparenty: „Otworzyć stadiony”, „Jarek, dzięki za wszystko”. Dzięki wszystkim za obecność!

JKS Jarosław – Wisłok Wiśniowa 10.04.2021

Orzeł Przeworsk – Czarni Jasło 10.04.2021

Relacja Czarnych Jasło:
Nas tego dnia w Przeworsku około 100 osób, z czego 19 MB, z nami tego dnia obecna Sandecja i Stal Mielec (dzięki). Dopingujemy sporadycznie, psiarnia robi problem o maseczki, z czego jeden od nas zawinięty i wszyscy wylegitymowani przed końcem pierwszej połowy zwijamy do Jasła.

Pogoń Skwierzyna – Stilon Gorzów Wielkopolski 10.04.2021

Relacja Stilonu Gorzów:
Nas wczoraj w Skwierzynie około 40 osób, w tym dobra liczba lokalnego FC Skwierzyna. Jesteśmy rozsiani wokół stadionu. Mnóstwo psów, którzy spisują każdą napotkaną osobę. C**J z zakazami STILON ON TOUR!

Resovia II Rzeszów – Polonia Przemyśl 11.04.2021

Relacja Polonii Przemyśl:
Na pierwszy mecz rundy rewanżowej w tym roku z drugim składem Resovii w dobie panujących restrykcji wybieramy się do miejscowości Krasne, gdzie jesteśmy obecni w 77 osób (w tym Stal Stalowa Wola 22, Łada Biłgoraj 15 – Dzięki za wsparcie!). Pod stadion docieramy w trakcie drugiej połowy, zaznaczamy swoją obecność i zawijamy w drogę powrotną. Podróż w obie strony bez balastu.

ŻUŻEL:

Falubaz Zielona Góra – GKM Grudziądz 09.04.2021

Relacja Falubazu Zielona Góra:
Na pierwszy mecz domowy zbieramy się w około 200 osób na górce znajdującej się obok stadionu, z której widzimy większość toru. Dziękujemy wszystkim za przybycie i liczymy na jeszcze większą frekwencję przy następnych meczach. TYLKO FALUBAZ! OTWIERAĆ STADIONY!