LIVE: Pod stadionami 07-09.05.2021 7 maja 2021

POD STADIONAMI” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania pod polskimi stadionami LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


EKSTRAKLASA:

 

Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok 07.05.2021

Kibice Górnika ze słowami wsparcia dla Braci po szalu, którzy wystąpią na Gromdzie.

 

Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin 07.05.2021

Relacja Pogoni Szczecin:
To nie był łatwy wyjazd, ale zdecydowanie udany. Dojechaliśmy pod stadion w Lubinie w ponad 150 osób. Doping był słyszalny na stadionie. Za tydzień widzimy się już wszyscy na stadionie w Szczecinie. My będziemy do końca wspierać z całych sił!


I LIGA:

 

Stomil Olsztyn – Chrobry Głogów 08.05.2021

Relacja Chrobrego Głogów:
Do stolicy Warmii i Mazur docieramy w sile 22 kiboli. Byliśmy wspierani przez 8-osobową załogę fanów Unii Leszno (dzięki!)

Szacunek dla wyjazdowiczów, którzy kolejny raz zdecydowali się wyruszyć w trasę w tych ospałych czasach ruchu kibicowskiego.

ChG On Tour!

 

Resovia Rzeszów – Widzew Łódź 09.05.2021

Na początku meczu pod stadionem pojawiła się grupa kibiców Widzewa.


III LIGA:

 

Wisłoka Dębica – AZS Podlasie Biała Podlaska 08.05.2021

Relacja Wisłoki Dębica:
Na mecz z AZS-em zbieramy się pod stadionem w około 50 osób, sporadycznie dopingując piłkarzy, którzy wygrywają 1-0. Tym razem spotkanie oglądaliśmy z jeszcze gorszej perspektywy niż zwykle z powodu psów blokujących wejścia na plac za klatką przyjezdnych, skąd jak dotąd obserwowaliśmy zmagania piłkarzy. Kolejny mecz u siebie będziemy już prawdopodobnie mogli obejrzeć z wysokości trybun, ze względu na planowane „luzowanie” obostrzeń i dopuszczenia 25% pojemności stadionu dla widzów.

 

Polonia Nysa – Ruch Chorzów 08.05.2021

 

Wisła Sandomierz – Stal Stalowa Wola 09.05.2021

Relacja Wisły Sandomierz:

Na ten ciekawy mecz zbieramy się w ok. 50 osób. W drodze na stadion wzbudzamy zainteresowanie psiarni, której w całym miescie i okolicach stadionu było bardzo duzo. Odziwo konczy sie tylko na spisaniu i bez wiekszych problemow udajemy sie pod stadion. Stalówka zatrzymana przez psiarnię nieopodal stadionu. Z nami kilka osób z KSZO.

 

Relacja Stali Stalowa Wola:
W słoneczne, niedzielne popołudnie zbieramy się składem i ruszamy w kierunku grodu ojca Mateusza. Dzięki kilku manewrom na trasie udaje nam się zgubić patrole, które nas szukały. Wjeżdżamy do miasta i kierujemy się w kierunku stadionu. Niestety, kilkaset metrów od celu zatrzymują nas niebiescy. Po spisaniu zaznaczamy swoją obecność kilkoma okrzykami i ruszamy w drogę powrotną. Nas ponad 60 osób plus 25 Kiboli z Gorzyc. Dzięki za obecność. Cieszy kolejna wygrana piłkarzy, tym razem 3:0. Hej STAL!!!


NIŻSZE LIGI:

 

Limanovia Limanowa – Unia Tarnów 08.05.2021

W Limanowej pojawiło się 80 kibiców gości, Unia Tarnów tego dnia mogła liczyć na wsparcie 10 kibiców Okocimskiego, 10 kibiców Wisły i 10 kibiców Stali Gorzów.

 

Obra Kościan – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 08.05.2021

Relacja Obry Kościan:
Zbieramy się pod stadionem w 25 osób, dobrze dopingując przez większą część meczu. Pierwszy raz od dłuższego czasu pojawili się u nas kibice gości, którzy opiszą się sami. Podczas meczu okolice stadionu były mocno obstawione przez smutnych panów.

 

Relacja Ostrovii Ostrów Wielkopolski:
W 63 osoby w tym 4 Górnik Konin (dzięki za wsparcie) obecni jesteśmy pod stadionem w Kościanie. Po dotarciu pod płot zaznaczamy swoją obecność kilkoma okrzykami i odpalamy trochę piro. W przerwie meczu zawijamy w drogę powrotną. Na parkingu czeka na nas spisywanie i spore oddziały prewencji, tym razem obyło się bez większych cyrków z ich strony. Kibice gospodarzy zbierają się w 25 osób, szkoda ciekawie zapowiadającego się kibicowsko meczu zabitego przez śmieszne rozporządzenia rządu.

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

OSTROVIA TO MY!

 

Zawisza Grzmiąca – Olimp Złocieniec 08.05.2021

Pięciu kibiców Olimpu obecnych w Grzmiącej.

 

LKS Jedlińsk – Zwolenianka Zwoleń 08.05.2021

Relacja Powiślanki Lipsko:
W sobotę (08.05.2021 r.) 11 kibiców Powiślanki wspiera Zwoleniankę na wyjazdowym spotkaniu w Jedlińsku.

 

Pogoń Lębork – Lechia II Gdańsk 08.05.2021

Młode Pokolenie Pogoni Lębork:
Na dzisiejszym meczu z Lechią II Gdańsk meldujemy się w 8 osób. 3 punkty nasze. 

 

GKS Drwinia – Tarnovia Tarnów 08.05.2021

Relacja Tarnovii Tarnów:
Na ostatni mecz rundy zasadniczej, przed podziałem na grupy, udajemy się do Drwini w 40 osób. Spotkanie zakończyło się remisem 0:0. Dziękujemy piłkarzom za walkę na ciężkim terenie, niestety po 21 kolejce kończymy rundę w drugiej dziesiątce.

 

Glinik Gorlice – Sokół Słopnice 08.05.2021

Relacja Glinika Gorlice:
Mecz bez udziału publiczności mimo to przed rozpoczęciem wbijamy grupą na stadion w poszukiwaniu wirusa. Po kilku okrzykach i prośbach piłkarzy opuszczamy trybunę i udajemy się na pobliską kładkę, gdzie sporadycznie dopingujemy do końca spotkania. Piłkarze stają na wysokości zadania i wygrywają spotkanie !

 

Pogoń Zduńska Wola – Orzeł Nieborów 08.05.2021

 

Gryf Słupsk – Gwiazda Karsin 08.05.2021

Relacja Gryfa Słupsk:
Na ostatni mecz rundy zasadniczej, przed podziałem na grupy, pod Stadionem przy ul. Zielonej zebrało się ponad 60 kiboli Gryfa. Piłkarze wygrywają (2:1) i zapewniają sobie miejsce w bezpiecznej dziesiątce. Rozciągamy transparent dla naszego kolegi ze Starogardu, który tydzień wcześniej na meczu Stolem Gniewino – Gryf Słupsk został powinięty i aktualnie przebywa na przymusowych wakacjach… Wszystkim obecnym tego dnia WIELKIE DZIĘKI ! Mamy nadzieję, że następny mecz obejrzymy już z trybun. BRAJAN TRZYMAJ SIĘ ! CAŁY GRYF CIEBIE POZDRAWIA ! PDW ! 


ŻUŻEL:

 

Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów 09.05.2021

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH