LIVE: Pod stadionami 01-05.04.2021 1 kwietnia 2021

POD STADIONAMI” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania pod polskimi stadionami LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


EKSTRAKLASA:

 

Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin 05.04.2021

Relacja Lechii Gdańsk:
Minęło już 190 dni od naszego ostatniego meczu na trybunach… Pomimo złej pogody i zamkniętych bram, tłumnie zjawiliśmy się pod Stadionem, dopingować naszą ukochaną Lechię ! Znajome twarze, doping, piro – wspólnie stworzyliśmy atmosferę prosto z Trybuny Zielonej !


I LIGA:

 

GKS Tychy – Arka Gdynia 01.04.2021

 

Górnik Łęczna – Chrobry Głogów 01.04.2021

Relacja Chrobrego Głogów:
Pod stadionem w Łęcznej byliśmy obecni w 15 osób (w tym jedna osoba z Unii Leszno. Dzięki!) Szacunek dla fanatyków, którzy spędzili w trasie blisko 18 godzin, pokonując przy tym ponad 1200 kilometrów! CHROBRY GŁOGÓW ON TOUR!

 

Miedź Legnica – Radomiak Radom 03.04.2021

Fanatycy Radomiaka zameldowali się w Legnicy.


II LIGA:

 

Wigry Suwałki – KKS Kalisz 03.04.2021

 

Relacja KKS-u Kalisz:
Na najdalszy wyjazd w historii naszego klubu udaje się czterech Kakaesiaków. Piłkarze niestety po dość dobrym spotkaniu przegrywają 2:0 i spadają na ósme miejsce w ligowej tabeli. Liczymy na ich rehabilitacje za tydzień w meczu z Motorem Lublin, widzimy się pod stadionem! Dzięki dla kibiców Wigier.

 

Sokół Ostróda – Olimpia Elbląg 03.04.2021

Relacja Olimpii Elbląg:
W Wielką Sobotę zrywamy się z przygotowań świątecznych i udajemy się do Ostródy w 25 osób oglądać spod stadionu kolejną porażkę kopaczy. Szacunek dla obecnych. OLIMPIA TO MY

 

Hutnik Kraków – Znicz Pruszków 03.04.2021


III LIGA:

 

Sokół Sieniawa – Chełmianka Chełm 03.04.2021

Relacja Chełmianki Chełm:
Na wyjazd do Sieniawy wypadający w Wielką Sobotę wybieramy się w 12 osób. Kilkoma okrzykami zaznaczamy obecność i kierujemy się w podróż powrotną. Droga w obie strony z solidnym jak na naszą ilość wahadłem.


NIŻSZE LIGI:

 

Szczakowianka Jaworzno – Raków II Częstochowa 03.04.2021

 

Warta Międzychód – Pogoń Nowe Skalmierzyce 03.04.2021

Relacja Pogoni Nowe Skalmierzyce:
Nie zważając na ciężkie plandemiczne czasy, obostrzenia, zakazy i kary, niesprzyjającą pogodę postanawiamy przywrócić wielkosobotnią tradycję wyjazdową. W godzinach porannych na zbiórce melduje się parszywa trzynastka i wyrusza na najdalszy wyjazd w historii kibolstwa w Nowych Skalmierzycach. Po trzygodzinnej trasie meldujemy się tuż za ogrodzeniem stadionu, wieszamy okolicznościową flagę i ruszamy z głośnym dopingiem trwającym przez cały mecz. Piłkarze przegrywają pojedynek 3:0, mimo to dziękujemy im za mecz i ruszamy w drogę powrotną. Korzystając z położenia, odwiedzamy pobliską plażę, odpalamy pirotechnikę, a kilka osób otwiera sezon pływacki. Kto nie był, niech żałuje. POZDROWIENIA ŚLE – ENESCE!


ŻUŻEL:

 

Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra 04.04.2021

Relacja Falubazu Zielona Góra:
Wyjazd do Torunia wypadł nam w Wielkanoc, tego dnia 11 Fanatyków Falubaz urywa się od świątecznego stołu i leci w Polskę wspierać swoją drużynę mimo choremu zakazowi wejścia na stadiony. Cała trasę lecimy bez psów, pod stadionem psiarnia się pruje i wypisuje mandaty za byle co, zaznaczamy swoją obecność okrzykami i pod koniec meczu się zawijamy, w 8 osób z młodej załogi lecimy do Włocławka pozdrowić naszego ziomka, który przebywa w „Hogwarcie” – ZYBI trzymaj się. Powrót również bez balastu. Falubaz to My ! Otwierać stadiony ! Jebać covid !

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH