LIVE: Na Stadionach 29-30.09.2020

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!

I LIGA:

Widzew Łódź – Zagłębie Sosnowiec 29.09.2020

Relacja Widzewa Łódź:
W pierwszej połowie pod Zegarem wywieszony został transparent skierowany do polsatu transmitującego rozgrywki 1 ligi. Odnosił się do ciągłych roszad w terminarzu i zmian terminów meczy z dziwnymi porami ich rozgrywania włącznie. Ciężko wyobrazić sobie frekwencję na pierwszoligowych stadionach bez świrusowych ograniczeń. Brawa dla wszystkich kibiców Widzewa zaliczających spotkania bez względu na dzień i porę. Brawa dla drużyny za walkę w dzisiejszym meczu.
Fuck Covid&Polsat – tylko WIDZEW

Relacja Zagłębia Sosnowiec:
We wtorek na wycieczkę do Łodzi wybrało się łącznie 470 osób (w tym 60 Przyjaciół z Bialskiej Stali oraz 10 z Przemyśla). Bardzo serdecznie dziękujemy za konkretne wsparcie. O reszcie można napisać tylko jedno słowo: cyrk. W sobotę wszyscy widzimy się na Stadionie Ludowym, gdzie pojawi się Sandecja Nowy Sącz.

Sekcja Piaski:
Spod stadionu w Łodzi też się nie dopinguje. Ciekawe czy spychanie ludzi siłą do autokarów tutaj to standard !
A.C.A.B !

Arka Gdynia – GKS Tychy 29.09.2020

GKS Bełchatów – ŁKS Łódź 30.09.2020

Sandecja Nowy Sącz – Stomil Olsztyn 30.09.2020

Relacja Stomilu Olsztyn:
Na pierwszy oficjalny wyjazd po pseudopandemicznej przerwie mogliśmy się wybrać w środę do Nowego Sącza (wcześniej wszystkie sektory gości, gdzie grał Stomil Olsztyn, były pozamykane). Termin chujowy i do zrobienia ponad 1200 kilometrów, jednak przyszedł czas na ruszenie w trasę. Na ten kozacki wyjazd w środku tygodnia lecimy furami i busami w 38 osób. Mamy ze sobą jedną flagę Stomilu oraz transparent „Marian trzymaj się”. Kolega powinien być z nami na tym wyjeździe, jednak ktoś postanowił pokrzyżować te plany… Na sektor gości nie wchodzi 2 Stomilowców. Cały mecz w deszczu, doping sporadyczny, piłkarze wygrywają 4-1 i w dobrych humorach wracamy do Olsztyna. Wkrótce kolejne wyprawy! Stomilowcy on tour!

[art5]

II LIGA:

Pogoń Siedlce – Lech II Poznań 30.09.2020

Relacja Pogoni Siedlce:
W tym dniu na sektorze razem z nami Mazovia Mińsk Mazowiecki. Wywieszamy dwie flagi i trans dla ziomka po drugiej stronie muru. Doping tego dnia na bardzo przyzwoitym poziomie, który na pewno pomaga piłkarzom w osiągnięciu dobrego wyniku.

Olimpia Grudziądz – GKS Katowice 30.09.2020

Relacja GKS-u Katowice:
Wczoraj meldujemy się w 112 osób (3 Banik i 1 KSG) w Grudziądzu. GieKSa on Tour

Relacja GieKSiarzy z Jaworzna:
W dniu wczorajszym po pół rocznej przerwie w końcu dane było nam jechać na wyjazd i chociaż termin nie sprzyjał, bo mecz zaplanowany na środę Jaworzno obecne w Grudziądzu w 10 głów wraz z flagą. W JAWOrZNIE LICZY SIĘ TYLKO GKS KATOWICE!!

Relacja GieKSiarzy z Giszowca:
Wczoraj, po półrocznej przerwie w końcu wróciliśmy na szlak. W Grudziądzu Giszowiec obecny w 20 głów z flagą.