LIVE: Na Stadionach 28.02-02.03.2020

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT, ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!

EKSTRAKLASA:

Jagiellonia Białystok – Lech Poznań 28.02.2020

Raków Częstochowa – Piast Gliwice 28.02.2020

Legia Warszawa – Cracovia 29.02.2020

Relacja Tarnovii Tarnów:

Wspieramy Cracovię na wyjeździe pociągiem specjalnym do Warszawy w 32 osoby, w tym gościnnie 9 osób z Jaroty. TOVIA & PASY!

Wisła Kraków – Wisła Płock 29.02.2020

Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin 29.02.2020

[art5]

Korona Kielce – Lechia Gdańsk 01.03.2020

Arka Gdynia – ŁKS Łódź 01.03.2020

Relacja Arki Gdynia:

Niedziela, słoneczne popołudnie, mecz z ŁKSem Łódź. Na Stadionie Miejskim w Gdyni ponad 7 tysięcy kibiców, w tym około 550 „Rodowitych”.

Dobra frekwencja, dobry doping i jak przystało na dzień świąteczny bez obustronnych wyzwisk. 😉 Z nami Gwardia Koszalin z flagą.

1 marca to Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” oczywiście trybuny uhonorowały dopingiem Bohaterów antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia. Na Torach pojawił się także transparent „Armio Wyklęta Arka Pamięta”.

Spotkanie pod względem piłkarskim z ostatnią drużyną Ekstraklasy niestety nie zachwyciło. Arkowcy nie utrzymali skromnego prowadzenie 1:0 i dali sobie strzelić wyrównującą bramkę w 94 minucie. Niestety tym razem „zmiany” okazały się tragiczne.

Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław 01.03.2020

[art5]

I LIGA:

Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec 29.02.2020

Relacja Zagłębia Sosnowiec:

Nas w Legnicy na pierwszym wiosennym wyjeździe 521 osób w tym 33 Beskid , 9 Legia, 8 BKS oraz 1 Czuwaj. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za wsparcie!

Stomil Olsztyn – Odra Opole 29.02.2020

GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz 29.02.2020

GKS Bełchatów – GKS Jastrzębie 29.02.2020

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wigry Suwałki 01.03.2020

Olimpia Grudziądz – Stal Mielec 01.03.2020

Relacja Olimpii Grudziądz:

Ze względu na spełnienie przez klub kilku istotnych dla nas postulatów postanowiliśmy wrócić na stadion. W niedzielne południe stawiamy się na sektorze dopingującym w około 130 osób w tym 10 fanatyków Drwęcy. Na płocie flaga ŚP. KUBA oraz GRUDZIĄDZANIE. Pogoda piękna, ale piłkarze nas delikatnie mówiąc nie zachwycili. Nasza drużyna przegrała pierwszy mecz inaugurujący rundę wiosenną aż 0:5 z drużyną Stali Mielec.

[art5]

II LIGA:

Lech II Poznań – Stal Rzeszów 29.02.2020

Relacja Stali Rzeszów:
Na pierwszym wyjeździe rundy wiosennej we Wronkach jesteśmy obecni w 156 osób w tym 27 Polonia Przemyśl i 18 Łada Biłgoraj – dzięki za wsparcie! Na sektorze wieszamy 3 flagi oraz po jednej układowiczów. Podczas podróży udajemy się składem samochodowym pod ZK we Wrocławiu, gdzie pozdrawiamy przebywających tam dwóch naszych Braci! PDW!

Relacja Polonii Przemyśl:

Wspieramy Stal na ich wyjeździe w 27 osób. Mamy ze sobą flagę PB. Dzięki za wszystko!

GKS Katowice – Błękitni Stargard 29.02.2020

Stal Stalowa Wola – Bytovia Bytów 29.02.2020

Resovia Rzeszów – Gryf Wejherowo 29.02.2020

Elana Toruń – Górnik Łęczna 29.02.2020

Relacja Górnika Łęczna:

Pierwszy wyjazd po przerwie zimowej to wyprawa do odległego o ok. 450 km Torunia.  Z Grodu Dzika wyruszamy jednym autokarem i dwoma małymi busami w sile 72 osób. Na trasie dołącza Motor w liczbie 45 osób. Dzięki ! Trasa w pierwszą stronę z ogonem. W okolicy Strykowa na postoju spięte łódzkie wąsy rzucają mandatami na prawo i lewo przez co łapiemy spore opóźnienie i pod stadion docieramy około 10 minuty meczu. Wejście 117 osób trwało do końca pierwszej połowy przez co z dopingiem ruszamy dopiero w drugiej części spotkania.  Na płocie wieszamy dwie flagi „GÓRNICY”, „GOŚCIE” oraz transparent „Maniek PDW”. Podczas spotkania miała miejsce inauguracja oświetlenia na stadionie w Toruniu, niestety debiut nie wyszedł po myśli gospodarzy i podczas drugiej połowy awaria uległy dwa z 4 jupiterów. Spotkanie zostało przerwane a piłkarze zeszli z boiska na kilka minut. Po akceptacji warunków gry przy dużo słabszym oświetleniu przez obie drużyny, obie jedenastki wracają na boisko i dogrywają resztę spotkania.  Niestety piłkarze nas nie rozpieszczają od początku spotkania i szybko tracą kolejne bramki zamykając licznik na 5-ciu co miało istotny wpływ na naszą formę wokalną. Podczas spotkania nie zapominamy również zaintonować „cześć i chwała bochaterom” oraz „raz sierpem raz młotem” z okazji przypadającego dzień później dnia, w obu przypadkach przyłączyli się gospodarze. Gospodarze wystawiają solidny młyn i prezentują dwie oprawy w asyście pirotechniki. Po meczu kilka słów reprymendy w stronę piłkarzy i ruszamy w drogę powrotną. Powrót z ogonem, do Łęcznej docieramy o godzinie 6:00 następnego dnia. Jeszcze raz podziękowania dla układowicza za solidne wsparcie!

Widzew Łódź – Olimpia Elbląg 01.03.2020

[art5]

HOKEJ:

Unia Oświęcim – Stoczniowiec Gdańsk 29.02.2020

Relacja Unii Oświęcim:

Na piątym meczu ćwierćfinałowym w szczytowym momencie na młynie jakieś 200 osób. Z nami 10 osób z Hejnału i 30 z Ruchu – dzięki bracia! Tego dnia sektor przyozdabiamy flagami KSU, Hejnałek, UOH, Królestwo Niebieskie a na gnieździe wieszamy małą flagę Ruchu z Mikołowa. Cały mecz prowadzimy niezły doping, który kilkukrotnie podrywa całą halę. Hokeiści wygrywają to spotkanie i awansują do półfinału! Pozostaje czekać na rozstrzygnięcie pozostałych spotkań, po których dowiemy się z kim zagramy w tej fazie rozgrywek. Po meczu dziękujemy hokeistom za wygraną i głośno oznajmiamy kto w tym sezonie zostanie mistrzem Polski. KU CHWALE WIELKIEJ UNII!