LIVE: Na Stadionach 27-30.01.2023 27 stycznia 2023

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


EKSTRAKLASA:

Miedź Legnica – Radomiak Radom 27.01.2023

 

Radomiak Radom:

 

Warta Poznań – Raków Częstochowa 28.01.2023 (Grodzisk Wielkopolski)

 

Stal Mielec – Lech Poznań 27.01.2023

 

Relacja Lecha Poznań:

W Mielcu bezbramkowo remisujemy. Kolejorza wspierało 550 kibiców w tym liczne delegacje KSZO i Cracovii.

 

Relacja KSZO Ostrowiec:

W dniu wczorajszym wspieramy naszych braci z Poznania w Mielcu. Na sektorze jesteśmy w 69 osób z jedną flagą „1929”. Podróżujemy autokarem i furami. Podróż w obydwie strona spokojna. Do następnego!

 

Widzew Łódź – Pogoń Szczecin 28.01.2023


 

Pogoń Szczecin:

 

Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin 28.01.2023

 

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok 29.01.2023

 

Cracovia – Górnik Zabrze 30.01.2023

Relacja Cracovii:
Wróciliśmy. W końcu! Po 3 miesiącach ponownie mogliśmy spotkać się na trybunach i głośno sławić najwspanialszy Klub na naszym globie.

Termin meczu oraz pogoda raczej nie były czynnikami, które mocno zachęcały do przyjścia na stadion. Nie przeszkodziło to jednak najwytrwalszym fanatykom stawić się przy Kałuży i wspierać Pasy w walce o kolejne ligowe punkty.

Sektor D jak na ostatnie sezony wyglądał nieźle. Oczywiście mierzyć musimy znacznie wyżej i celem zawsze będzie komplet, natomiast trzeba patrzeć na sytuację realnie. Ciężko z rundy na rundę zapełnić cały sektor, więc trzeba cieszyć się z tego, że krok po kroku idziemy w dobrym kierunku. Liczymy na to, że obecni na każdym meczu będą zachęcać kolejne osoby do wspólnej zabawy, a swoją cegiełkę do zwiększenia frekwencji dołożą również piłkarze.

Doping tego wieczoru stał na przyzwoitym poziomie. Bywały mecze lepsze, bywały mecze zdecydowanie gorsze pod względem wokalnym, więc naprawdę nie mamy się czego wstydzić. Pozbyliśmy się „zimowej rdzy” i teraz będzie już tylko lepiej.

Kibice Górnika szczelnie wypełnili sektor gości i wokalnie zaprezentowali się naprawdę dobrze, szczególnie w I połowie.

Dobrze Was było wszystkich ponownie zobaczyć. Lecimy dalej, w poniedziałek widzimy się w Kielcach, a tydzień później czeka nas wyjazd na Legię.

 

Relacja Górnika Zabrze:
794 osoby, w tym 59 Wisłoka, 22 GieKSa i 17 Hajduk.

 

Relacja Wisłoki Dębica:

W poniedziałkowy wieczór wspieramy Górnika w Krakowie w 59 osób. Podziękowania za wszystko!

 

Lechia Gdańsk – Wisła Płock 29.01.2023

 

Relacja Stomilu Olsztyn:

36 kiboli Stomilu Olsztyn wspierało dziś Wisłę Płock na wyjeździe do Gdańska.

 

Legia Warszawa – Korona Kielce 29.01.2023


INNE:

Istra Pula – Hajduk Split 29.01.2023

Relacja Sandecji Nowy Sącz:
W niedzielę wieczorem jesteśmy obecni w 8 osób na meczu Istra Pula – Hajduk Split. Kilkuosobowe delegacje obecne również na meczach domowych naszych przyjaciół w Mielcu i Krakowie.

 

Slavia Praga – Jablonec 29.01.2023

Relacja Karkonoszy Jelenia Góra:

W minioną niedzielę wspieramy w 43 osoby naszych braci z Jablonca na wyjeździe do Pragi! Na sektorze gości meldujemy się w 120 osób. Z nami w Pradze tego dnia dwie nasze flagi. Przez cały dzień umacniamy zgodę i bez problemów wracamy do Jeleniej! Dziękujemy za gościnę! Do następnego. KS Karkonosze & FK Jablonec !


HOKEJ:

Naprzód Janów – Cracovia 28.01.2023

 

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH