LIVE: Na Stadionach 25-28.11.2021 25 listopada 2021

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


LE: Leicester City – Legia Warszawa 25.11.2021
EKSTRAKLASA:

 

Wisła Kraków – Radomiak Radom 26.11.2021 

Górnik Łęczna – Górnik Zabrze 27.11.2021

 

Na meczu pojawiło się 340 wyjazdowiczów, tego dnia Górnik wspierało 35 kibiców Wisłoki Dębica i 5 ROW-u Rybnik

 

Śląsk Wrocław – Stal Mielec 27.11.2021

 

Relacja Stali Mielec:

Do oddalonego o 420 km Wrocławia udajemy się w 130 osób. Szacunek dla obecnych!

 

Lech Poznań – Warta Poznań 28.11.2021

 

Warta Poznań:

 

Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok 28.11.2021

 

Początek spotkania poprzedziła minuta ciszy ku pamięci Mateusza Łazowskiego.

 

Dzisiaj swój żywot straciły nie tylko barwy Jagielloni:

Fot. Mateusz Czarnecki

 

Relacja Jagiellonii Białystok:

760 kibiców Jagiellonii obecnych na sektorze gości przy Łazienkowskiej plus BKKN – który opisze się sam. Podróżowaliśmy 16 autokarami. Organizacja i przyjazd wyszło w miarę sprawnie do granic województwa mazowieckiego. Tam zwariowali stróże prawa, którzy od Wyszkowa do stadionu prowadzili kolumnę przy zawrotnej prędkości 30 hm/h , przez co na sektorze gości w komplecie meldujemy się dopiero w 20 minucie meczu.
Postawa zawodników marna! Mimo to dopingujemy przez całe spotkanie z nadzieją na korzystny rezultat. Po meczu zmuszeni byliśmy poczekać około 50 minut by wyjść ze stadionu. Powrót znów spowolniana przez smutnych panów.


I LIGA:

GKS Katowice – Miedź Legnica 26.11.2021

 

Miedź Legnica:

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Odra Opole 26.11.2021

 

Puszcza Niepołomice – Korona Kielce 27.11.2021

Relacja Korony Kielce:

W Niepołomicach na sektorze gości stawiamy się w 124 osoby.

 

Widzew Łódź – Zagłębie Sosnowiec 28.11.2021


II LIGA:

 

Ruch Chorzów – Motor Lublin 26.11.2021

 

Kibice Unii Oświęcim:
Kilkanaście osób sportowego składu, wspiera wczoraj Ruch na meczu przeciw Motorowi. Bardzo fajne spotkanie urozmaicone dwiema oprawami, masą pirotechniki i awanturą. Oświęcimianie & Niebiescy

 

Relacja Motoru Lublin:

Na piątkowym wyjeździe do Chorzowa jesteśmy obecni w 420 osób, w tym: ok. 50 kibiców Śląska Wrocław, 54 Hetman Zamość i 2 Górników z Łęcznej – dzięki za wsparcie! MOTOR ON TOUR!

 

W przerwie meczu doszło do bezpośredniej wymiany zdań obu ekip.

 

Stal Rzeszów – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 27.11.2021

 

Hutnik Kraków – Olimpia Elbląg 27.11.2021

Relacja Olimpii Elbląg:

Ostatni wyjazdowy szlak poprowadził nielicznych fanatyków do Nowej Huty, gdzie Olimpia przekonywująco wygrała z tamtejszym Hutnikiem. Nas w klatce 11 osób plus 4 z Legii – pełen szacun i wielkie dzięki dla Was! Miejscowi nie wytrzymali ciśnienia i przy niekorzystnym wyniku rozpoczeli festiwal uprzejmości, na który dobitnie odpowiadamy.
Znicz Pruszków – GKS Bełchatów 27.11.2021
Relacja GKS-u Bełchatów:
Wyjazd do Pruszkowa był jednym z najbliższych i jednocześnie najkrótszym tej jesieni. Na mecz rozegrany o godzinie 12, wyruszamy z Bełchatowa po 9 rano, a już po 16 byliśmy z powrotem w Grodzie Torfu. Podróżujemy autokarem i furami w 59 osób, a na miejscu dołącza do nas 2 Braci z Wisły Sandomierz (dzięki!). Pod stadion, jak zwykle w Pruszkowie, docieramy po krótkim przemarszu uliczkami. Na sektorze rozwieszamy 3 flagi („Eskapada”, „NF” i „PDW”) i przez cały mecz jedziemy z dopingiem, wspomagani przez megafon i bęben. W II połowie robimy małą oprawę – trans „Ave GKS”, a do niego machajki z układem barw takim samym jak na transparencie. Miejscowi jak zwykle bez młyna, w sumie oprócz nas na trybunach niewiele ponad 100 osób. Piłkarze kolejny raz zaprezentowali niezłą grę, kolejny raz jednak niewykorzystane sytuacje spowodowały, że umknęły nam 3 punkty. Po meczu dziękujemy sobie wzajemnie z drużyną i dość szybko ruszamy w drogę powrotną. Powrót tylko z jednym krótkim postojem, na którym wraz ze stosownym transparentem trzymanym w rękach nagrywamy małą zapowiedź meczu z Ruchem – w niedzielę cała Gieksa do młyna!

NIŻSZE LIGI:

 

Górnik Konin – Iskra Szydłowo 27.11.2021

Relacja Górnika Konin:

Ostatni mecz rundy jesiennej niestety z kolejną porażką na boisku. Piłkarsko rundę kończymy na ostatnim miejscu w tabeli. Podziękowania dla chłopaków z Sompolna obecnych wczoraj na Podwalu! 

 

Rasel Dygowo – Pogoń Połczyn-Zdrój 28.11.2021

Relacja Pogoni Połczyn-Zdrój:

Mimo niedzielnego terminu meczu na ostatni mecz do Dygowa udajemy się samochodami, gdzie w 18 osób w asyście bębna przez cały mecz dopingujemy Biało-Niebieskich oraz wyrażamy swoją opinię na temat pracy trzech panów w żółtych koszulkach. Po zakończeniu meczu wspólnie z zawodnikami odpalamy 3 race i dziękujemy chłopakom za ostatnie kilka miesięcy. NA WIOSNĘ MEGA WALKA O UTRZYMANIE W 4 LIDZE! Na niedzielnym wyjeździe zadebiutowały nowe szaliki oraz bluzy z kapturem.

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH