LIVE: Na Stadionach 25-27.10.2019

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT, ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!

EKSTRAKLASA:

Lech Poznań – Zagłębie Lubin 25.10.2019

Relacja Zagłębia Lubin:

Na wczorajszej wyprawie w Poznaniu zameldowało się dokładnie 212 kibiców, w tej liczbie 15 kibiców Zawiszy Bydgoszcz którym dziękujemy za wsparcie!!
Dobry doping prowadziliśmy przez cały mecz, mieliśmy ze sobą flagi: „Na wyprawie” oraz wyjazdówki OCB, FC Bolesławiec i Fanatyczni Chojnowianie. W drugie połowie wisiał też transparent „Tomek Chojnów wracaj do zdrowia!”
3 punkty wróciły do Lubina, a my tymczasem mobilizujemy się na kolejny wyjazd, tym razem specjalem do Kielc!

Relacja GKS-u Bełchatów:

W tym sezonie, mimo występów o klasę rozgrywkową wyżej niż w poprzednim sezonie, nie mamy rywali, którzy budziliby w nas większe emocje, jak rywale derbowi czy szczególnie nielubiani przeciwnicy. Zwłaszcza na własnym stadionie w tej rundzie ciężko o mobilizację, jednak na mecz z Miedzią Legnica – spadkowiczem z Ekstraklasy – spróbowaliśmy zebrać się w nieco większej liczbie niż standardowe 200-220 osób.

Mecz rozegrany w piątkowy wieczór i transmitowany w TV zebrał w naszym młynie około 300 osób, co jest solidnym wynikiem. Swoimi pochodami dotarli pod stadion Fanatycy z Centrum (ponad 40 osób w asyście rac), Bińków & słoneczne (ponad 30 osób), natomiast kibole z OSD w kilkanaście osób kręcili przed meczem swoją zapowiedź wyjazdową na Radomiak.Na sektorze wywieszamy dużą flagę „GKS
Bełchatów”, wizytówki grup „VB`05”, „NF” oraz „BP`08”, a także transparenty ze wsparciem dla naszych ziomali, których klub ledwo wiąże koniec z końcem: „SKS Wisła nigdy nie zginie” oraz dla naszych układowiczów: „Hutnik trzymajcie się” (w związku z kolejnymi aresztowaniami).

Dobrze dopingujemy przez całe spotkanie, kilkukrotnie zagrzewamy też do okrzyków trybunę zachodnią. W I połowie prezentujemy oprawę – starannie namalowany transparent na płocie z lekko humorystycznym hasłem „Grzecznie Kulturalnie Sympatycznie”, a do niego 300 małych machajek, które na sektorze ułożyliśmy we wzór taki sam, jak układ barw na transie, znany dobrze z naszej starszej sektorówki w barwach i szalików-pasiaków. Wyszło całkiem „sympatycznie”. A dla nadania całości hasła odpowiedniego smaczku i wydźwięku, trochę na spontanie odpalona została duża czarna świeca dymna. Żeby nie było zbyt grzecznie.

Kibiców Miedzi 75 osób (w tym 2 Śląsk Wrocław) z kilkoma małymi flagami. Na mecz przybyli w dwóch grupach, (większa, druga lekko spóźniona), doping prowadzili zrywami.

Nasi piłkarze mimo prowadzenia, w końcówce tracą gola z karnego i remisują mecz. Potrzeba nam punktów – czas zacząć zbierać je także na wyjazdach. Dlatego wszyscy w niedzielę do Niepołomic – wspieramy drużynę na tym ważnym spotkaniu!

Stomil Olsztyn – Puszcza Niepołomice 25.10.2019

Radomiak Radom – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 26.10.2019

[art5]

GKS Tychy – Warta Poznań 26.10.2019

Relacja Warty Poznań:
Zaledwie 4 dni po odległych Niepołomicach przyszedł czas na kolejną wyprawę. W sektorze gości jesteśmy obecni w 11 osób! Stadion w Tychach robi na każdym z nas wrażenie, mecz w bardzo dobrym tempie, przegrywamy 1:0… 66 minuta meczu i GOL! Michał Jakóbowski trafia do bramki a w naszym sektorze prawdziwy wybuch radości, prawdziwy ogień i duma!

[art5]

II LIGA:

Stal Stalowa Wola – Widzew Łódź 26.10.2019

Relacja Widzewa Łódź:

280 fanów Widzewa z jedną faną, wspiera wczoraj RTS na wyjeździe w Boguchwale. Prowadzimy doping w asyście bębna. Po wygranym meczu ze Stalówką , całym wyjazdem udajemy się na mecz do Chorzowa, gdzie Ruch wygrywa najstarsze derby Śląska z Bytomską Polonią. W&R

GKS Katowice – Pogoń Siedlce 26.10.2019

Olimpia Elbląg – Stal Rzeszów 27.10.2019

Relacja Stali Rzeszów:
W Elblągu jesteśmy obecni w 101 osób w tym 41 Karpaty Krosno – dzięki za konkretne wsparcie! Na płocie wiszą 3 flagi w tym 2 Karpat oraz transparent dla Chłopaków.

[art5]

III LIGA:

Ruch Chorzów – Polonia Bytom 26.10.2019

Relacja Unii Oświęcim:

Wczoraj wspieramy Ruch na meczu z Polonią Bytom w 33 osoby. Na meczu zajebista atmosfera. Pochód przez miasto, pełny stadion, wypełniony sektor gości oraz masa pirotechniki! Niebiescy wygrywają w najstarszych derbach Śląska 3-1. gRatUlujemy! UNIA&RUCH!

Wisła Puławy – Podhale Nowy Targ 26.10.2019

Relacja Wisły Puławy:

Nas w młynie 50 osób z trzema flagami. Momentami dobra zabawa w asyście machajek i konfetti, głównie w pierwszej połowie. Po ostatniej bramce dla gości jedynie kilka mobilizujących okrzyków i pocisków w stronę naszych kopaczy, którzy mecz przegrywają 0:3 po słabiutkim meczu.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Hetman Zamość 26.10.2019

Relacja Hetmana Zamość:

Wczoraj w Ostrowcu Świętokrzyskim melduje się 75 osobowa delegacja kibiców Hetmana.

[art5]

Wisłoka Dębica – Stal Kraśnik 26.10.2019

Relacja Wisłoki Dębica:
Ponad 90 osobowy młyn dopinguje biało – zielonych przez cały mecz, z nami 2 fanów KSG (dzięki!). Prócz flag na płocie zawisł trans „SKS Wisła nigdy nie zginie!”, wspierający działania fanów Wisły, których klub znalazł się w ciężkiej sytuacji finansowej.

LZS Starowice Dolne – ROW Rybnik 26.10.2019

Relacja ROW-u Rybnik:

W ostatni październikowy weekend przyszło nam po raz pierwszy odwiedzić wieś leżącą w województwie Opolskim, a mianowicie Starowice Dolne, gdzie wybieramy się w 68 osób w tym 4 kibiców Concordii Knurów – Dzięki! Na miejsce docieramy kilka minut po rozpoczęciu meczu, sprawnie wchodzimy do sektora gości, a na płocie wywieszamy jedną flagę. Specyfika tego miejsca mogła zaszokować nawet najstarszych wyjazdowiczów, którzy pamiętają nasze pierwsze wojaże w podobne miejsca… Stadion to murawa, ławki rezerwowych, dwa rzędy krzesełek oraz budynek klubowy, którego kształt przypominał stodołę. Całość idealnie wkomponowała się w otaczające obiekt pola, spośród których jedno wykorzystali dwaj miejscowi, którzy parkując na nim swoje tico w dogodnych warunkach oglądali mecz. Stadionowe sanitaria również zasługują na uwagę, ponieważ toi toi w sektorze gości był chyba jedynym miejscem do załatwiania swoich potrzeb na całym stadionie. Odwagę skorzystania z jego usług mieli jedynie autochtoni, którym nie przeszkadzał syf taki, że nawet całe drzwi były objebane gównem. Miejscowy dureń z państwowego organu bardzo sobie wziął do serca inwigilowanie kibiców gości, kamerował kiedy wychodziliśmy z autokaru, co chwilę chodził za klatką kamerując nam plecy, a nawet w przerwie kiedy kilka osób delektowało się obiadem zamówionym z okolicznej miejscowości zaglądał obiektywem do talerza. Oczywiście nie zabrakło go również podczas wychodzenia z klatki po ostatnim gwizdku. Zawodnicy wreszcie się przełamują i pokonują ostatnią w tabeli drużynę wygrywając przy okazji swój pierwszy wyjazdowy mecz w sezonie. Teraz może być tylko lepiej!

Chełmianka Chełm – Wisła Sandomierz 26.10.2019

Radunia Stężyca – KKS Kalisz 27.10.2019

Relacja KKS-u Kalisz:

Spotkanie, które określone zostało mianem meczu o awans. Podróżujemy autokarem z mocną obstawą w obie strony. Na sektorze gości obiektu nazwanego „Radunia Arena” meldujemy się w 35 minucie spotkania. Nasza liczba tego dnia to 38 osób, w tym 1 fanatyk Widzewa Łódź oraz 1 Elanowiec – DZIĘKI panowie!! Wieszamy jedną flagę (Onion Gang) i prowadzimy doping do ostatniego gwizdka. Ostatecznie piłkarze remisują bezbramkowo, co dzięki porażce zespołu z Gniezna pozwala nam powrócić na fotel lidera III ligi. Dzięki wielkie dla Elanowców za podrzucenie prowiantu na powrocie!!

[art5]

NIŻSZE LIGI:

Unia Gniewkowo – Zawisza Bydgoszcz 26.10.2019

Unia Janikowo – Mieszko Gniezno 26.10.2019

GKS Przodkowo – Pogoń Lębork 26.10.2019

Relacja Pogoni Lębork:

Wyjazd furami, wspieramy piłkarzy w 27 osób sporadycznie dopingując.

AKS Mikołów – Ruch Radzionków 26.10.2019

Relacja Ruchu Radzionków:

62 kibiców pojawiło się dzisiaj na meczu w Mikołowie. Miejscowy klub przygotował dla nas sektor gości, jednak nie wchodzimy do niego, bo ten sektor niczym się nie różnił od miejsca obok. Piłkarze po dobrym meczu tylko zremisowali 1:1. Szacunek dla wszystkich obecnych ! Ruch Radzionków on Tour !

Odra Malczyce – Polonia Środa Śląska 26.10.2019

[art5]

Orzeł Wrocław-Pawłowice – Barycz Sułów 26.10.2019

Mazur Ełk – Zatoka Braniewo 26.10.2019

Relacja Mazura Ełk:

Przed wczorajszym meczem z Zatoką Braniewo odbyła się oficjalna uroczystość odsłonięcia tablicy nadającej imię Stefana Marcinkiewicza stadionowi w Ełku na której jesteśmy obecni z flagą.
Na sektorze C zbiera się około 50 Mazurowców z bardzo dobrym dopingiem jak na tą liczbę. Na płocie dwie flagi oraz transparent PDW dla naszych Braci! Piłkarze po raz kolejny wygrywają w pięknym stylu! Po meczu odwiedzamy w kilkanaście osób mecz naszych trampkarzy, którzy grali derby z Roną, gdzie zaznaczamy obecność paroma okrzykami. CAŁY MAZUR ZAWSZE RAZEM!

Vineta Wolin – Gryf Kamień Pomorski 26.10.2019

Relacja Gryfa:

Na derby powiatu Kamieńskiego wbijamy w około 30 osób w tym 9-osobowe wsparcie Energetyka z flagą. Miejscowi w kilkanaście osób( co najmniej połowa to Flota) próbują się tylko popisywać z bezpieczniej odległości, a tak to bez honoru, bez flag, czyli standardowy ich poziom. Opuszczają stadion w okolicach 70 minuty. Z naszej strony całkiem dobry doping ze zdecydowaną przewagą festiwalu piosenki wulgarnej. Warto dodać, iż na meczu swój żywot zakończyła koszulka tej żałosnej ekipy.

Słomniczanka Słomniki – Beskid Andrychów 26.10.2019

Relacja Beskidu Andrychów:

Na najdalszym wyjeździe w tej rundzie meldujemy się w 60 osób w tym 6 braci z Sosnowca – dziękujemy za wsparcie! Dojeżdżamy lekko spóźnieni i od razu ruszamy z dopingiem, który tego dnia niestety nie pomógł piłkarzom naszego klubu. Nie pomogła także postawa wstrętnej sędziny, której decyzje wypaczyły wynik spotkania. Po meczu dziękujemy chłopakom za walkę na boisku i opuszczamy pseudosektor, który widzicie na zdjęciu. Wtedy też po raz kolejny prowokację zaczyna krakowska prewencja, która po chwili widząc naszą stanowczą postawę, daje sobie jednak szybko na wstrzymanie. Powrót to zajebista zabawa i integracja całej rodziny Beskidowców.

Podczas wyjazdu na naszym sektorze zawisnął transparent dla kibiców Wisły Sandomierz, którzy to walczą w ostatnich tygodniach o swój klub i ich sytuacja nie wygląda zbyt ciekawie. Jako, że sami wielokrotnie musieliśmy walczyć o to samo, postanowiliśmy wesprzeć wiślaków w taki oto sposób.

Sparta Augustów – ŁKS Łomża 26.10.2019

Relacja Sparty Augustów:

Nas w młynie 55 osób. Wywieszamy transparent ,,SKS Wisła Nigdy Nie Zginie”.

Relacja ŁKS-u Łomża:

W sobotę wybieramy się wycieczką samochodową do Augustowa na szlagier piłki nożnej Sparta Augustów – Łomżyński Klub Sportowy. Tego dnia towarzyszy nam Stomil Olsztyn (20 osób), Sparta Szepietowo (7 osób) oraz gościnie Polonia Bydgoszcz (20 osób), w sumie pod koniec pierwszej połowy pod stadion docieramy w 106 osób z 3 flagami (w tym jedna Sparty Szepietowo). Rozgrywki stojącej na niesamowitym sportowym poziomie IV ligi podlaskiej piłki nożnej organizowane są przez Komendę Wojewódzką Policji w Białymstoku. Na stadion nie wejdziesz, na mecz standardową trasą
i oficjalnie zorganizowanym wyjazdem nie dojedziesz, ale to wszystko rekompensuje jedno, znowu mogliśmy się poczuć jak gwiazdy telewizji! Już przy wysiadaniu z aut otoczyli nas fani, z każdej strony kamery, rozdawanie autografów, wywiady, coś niesamowitego. Mimo bardzo drogich biletów stadion pękał w szwach, wiadomo piłka nożna w Polsce stoi na bardzo wysokim poziomie i frekwencja na meczach w naszym kraju jest ewenementem na skalę światową, w szczególności duża w tym zasługa milicji obywatelskiej, która jak zawsze nie zawiodła i również tego dnia licznie zebrała się pod kasami, z tego też powodu kolejny raz w tym sezonie nie dane nam było wejść na obiekt i zmuszeni byliśmy do oglądania tego wielkiego widowiska zza ogrodzenia. Kilkoma okrzykami wspieramy naszych piłkarzy, którzy przegrywają to spotkanie 3:1 , niestety z powodu gęstej atmosfery nie dane nam było obejrzeć to spotkanie do końca i kilkanaście minut przed końcem spotkania ruszamy do domu. Podczas powrotu zatrzymujemy się w lokalu gastronomicznym aby wspólnie całą kibicowską rodziną zjeść sobotni obiad. Podczas jego spożywania, kilkanaście osób stojących przed lokalem zostaje napadniętych przez zniecierpliwionych i odurzonych jakimiś substancjami bandytów w kominiarkach, którzy mieli na sobie granatową odzież z napisem „Policja”. Pacyfikacja na wysokim poziomie, bicie pałami gdzie popadnie, strzelanie gazem, wciąganie do kabaryn i rozdawanie mandatów. Po tym wspaniałym popisie inteligencji i wzorowym przykładzie „wiernej służby Narodowi” spadkobierców Milicji Obywatelskiej i Gestapo w spokoju mogliśmy wrócić do naszych domów. Pozdrawiamy wszystkich obecnych, dziękujemy za wsparcie wszystkim braciom i do następnego!

Czuwaj Przemyśl – GKS Orły 26.10.2019

Relacja Czuwaju Przemyśl:

Podczas meczu tworzymy 60 osobowy młyn który dopinguje piłkarzy w pierwszej połowie. Na płocie trans „Kuba PDW”. Z nami 10 osób z Radymna.