LIVE: Na Stadionach 25-27.06.2021 25 czerwca 2021

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


BARAŻ:

 

Wiślanie Jaśkowice – Unia Tarnów 26.06.2021

Relacja Unii Tarnów:

Trzeci rok z rzędu, walczymy o powrót do 3 ligi. Tym razem zespół Unii zdaje się być silniejszy niż w poprzednich sezonach. Tegorocznym przeciwnikiem Jaskółek są Wiślanie Jaśkowice, z którymi tarnowianie wygrywali jeszcze niedawno w 3 lidze. Mecz odbywał się na stadionie w Skawinie. Udaliśmy się na niego 2 autokarami i samochodami z trzema flagami. Jeszcze przed rozpoczęciem meczu grupa autokarowa rozpoczyna doping w klatce. Potem dołącza ekipa samochodowa i tworzymy tego dnia kapitalną atmosferę. Doping niósł się przez cały mecz. Przed zakończeniem pierwszej połowy nadciągnęła burza z ulewnym deszczem, który dodatkowo nakręcił nasz młyn i bawiliśmy się przez całą przerwę jeszcze głośniej dopingując. Po wznowieniu gry Unia zdobywa kontaktową bramkę, która powoduje eksplozje w naszym sektorze. Szkoda jedynie, że mimo optycznej przewagi nie udało się wyrównać. Dopingujemy cały czas a po meczu mocno mobilizujemy piłkarzy przed wtorkowym rewanżem. Wielu kibiców „Jaskółek” może z ręką na sercu przyznać, że dawno nie było meczu z takim dopingiem. Łącznie około 150 osób, w tym większość ubita w niedużym sektorze gości + część na trybunie obok. Z nami około 30 fanów Okocimskiego, 40 Wisły Kraków oraz 5 Stali Gorzów. Dziękujemy za wsparcie! Unia dostarcza nam od kilku tygodni emocji w każdym meczu, w sobotę było podobnie. Przegrywamy 1-2 i sprawa awansu rozstrzygnie się w Jaskółczym Gnieździe w najbliższy wtorek.
Jaskółki wierzymy w awans! 

 

Relacja Okocimskiego Brzesko:

W pierwszym barażowym meczu wspieramy Unię w 35 osób, niestety Jaskółki przegrywają po dobrym meczu. Awans jest nadal w zasięgu Unistów. OKOCIMSKI & UNIA

 

Relacja Stali Gorzów:

Dzień później, a więc w sobotę 26 czerwca w pięć osób wybraliśmy się na południe Polski do Skawiny, by wspierać Elita Tarnowa w pierwszym barażowym meczu z Wiślanymi Jaśkowice o awans do 3 ligi. Sektor gości tego dnia dopingował Jaskółki przez całe spotkanie. Nawet ulewa w przerwie meczu nie ostudziła zapałów do głośnego dopingu a wręcz jeszcze bardziej nakręciła resztę do zdzierania gardeł. Unia ostatecznie przegrała po zaciętym meczu 2:1. Mimo to wierzymy, że w rewanżu to Tarnów będzie się cieszyć z awansu do trzeciej ligi! Wielkie podziękowania dla Unistów za gościnę. Do następnego! 


III LIGA:

 

Unia Swarzędz – Nielba Wągrowiec 26.06.2021

Relacja Nielby Wągrowiec:
Do Swarzędza udajemy się dość spontanicznie. Nasi kopacze wygrywają 3:2, zdobywając 3 punkty niedające zbyt wiele, jeśli chodzi o układ tabeli. Po meczu przybijamy „piątki” z zawodnikami i … ze sztabem w pełnym składzie 😉
Dziękujemy również za miłą gościnę gospodarzom ze Swarzędza ! Wracając do tematu naszej drużyny – mamy nadzieję, że w przyszłym sezonie się nie zawiedziemy i do szybkiego zobaczenia !


NIŻSZE LIGI:

 

Czarni Rząśnia – Pogoń Zduńska Wola 25.06.2021

 

CKS Czeladź – KS Gmina Psary 26.06.2021

 

Start Namysłów – Chemik Kędzierzyn-Koźle 26.06.2021

 

GKP Targówek – Talent Warszawa 26.06.2021

 

Czarni Browar Witnica – Stilon Gorzów 26.06.2021

Relacja Stilonu Gorzów:
Na ostatnim wyjeździe w tym sezonie meldujemy się w sektorze gości w 53 osoby. Mecz bez historii. Po meczu jedziemy pod zakład karny, aby wesprzeć naszego brata z trybun.
Szacunek dla wszystkich, którzy najpierw mimo zamkniętych stadionów, a potem już na legalu jeździli na każdy wyjazd by wspierać Stilon. Pokazaliśmy, że jesteśmy kibolami z krwi i kości. 

 

Oronka Orońsko – Powiślanka Lipsko 26.06.2021

Relacja Powiślanki Lipsko:
Na wyjazd do Orońska postanawiamy przygotować transparenty w całym mieście ogłoszenia i lecimy z konkretną mobilizacja. W tygodniu do naszego klubu niestety przychodzi pismo od władz klubu z Orońska, że nie przyjmują kibiców gości itp. Postanawiamy porozmawiać z prezesem o co w tym wszystkim chodzi, mianowicie spięta policja przycisnęła klub, żeby nas nie wpuścił, takie to właśnie praktyki. Dlatego w tym momencie dziękujemy Prezesowi Klubu z Orońska, że nie ugiął się i wpuścił nas na swój obiekt Piłka Nożna Dla Kibiców!!! Od samego rana w dniu wyjazdu w Lipsku oberwanie chmury, co mogło nam nieco pokrzyżować plany i frekwencja mogła być marna. Ale że fanatycy deszczu się nie boja wszyscy stawiają się na zbiórce. Z Lipska wylatujemy autokarem i samochodami. W Orońsku jesteśmy w sile 125 osób, w tym Broń Radom 8 Osób z flagą, 20 osób z KSZO oraz Zwolenianka Zwoleń 10 osób, którym bardzo dziękujemy za wsparcie!!!

Cała trasę, jak i na meczu zastępy policji jak by co najmniej prezydent miał przyjechać. Spięte psy wlepiają mandaty standardowo. Na meczu lecimy z konkretnym dopingiem w tym dniu debiut zalicza flaga „Turyści z Lipska” do tego mamy 100 szalików na wzór owej flagi, obok niej zawisła flaga chłopaków z Broni Radom „Planty”. Nowa flaga jest wzorowana na przyśpiewce jaka zawsze zarzucamy na wyjeździe.


” To my Turyści z Lipska” Na meczu cały czas dobry doping przy asyście bębna, do którego odpalamy race, strobo, świece dumne wulkany. Mecz po dobrej grze remisujemy 4:4 na zakończenie sezonu. Po meczu swój pokaż sił musiała pokazać policja przepychanki, kwity i pełen pakiet ZOMO. Cała trasę powrotna lecimy w obstawie psów do samego Lipska. Po powrocie cześć załogi udaje się do baru. Dzięki wszystkim za wsparcie w ostatnim wyjeździe sezonu. A teraz czekamy na nowy sezon i nowe cyrki związane z Covid-em. Oby normalność już na stałe zagościła na stadionach, ale czasy są niepewne i trzeba korzystać z każdej okazji. Pozdro dla FANATYKÓW. 

 

Sparta Grabik – Promień Żary 26.06.2021

Relacja Promienia Żary:
Sobotnim meczem ze Spartą Grabik kończymy oficjalnie występy na poziomie okręgówki. Mecz na pewno szczególny również ze względu na zorganizowane przez klub obchody 75-lecia. Zgodnie z terminarzem spotkanie było „wyjazdowe”, jednak przychylność zarządu z Grabika sprawiła, że mecz zostaje przeniesiony przy Z38 (szacun Panowie za postawę i powodzenia dla Was). Na stadionie bardzo dobra frekwencja, klub zadbał o różnego rodzaju atrakcje dla najmłodszych kibiców itp. Na pewno takie obrazki chcielibyśmy oglądać zawsze i oby taki klimat utrzymał się już w 4 lidze cały czas. Dużym zainteresowaniem cieszyło się nasze stoisko z gadżetami – zapraszamy również w przyszłym sezonie, będzie dostępne na każdym meczu domowym.

Jeśli chodzi o sektor, to zbieramy się w ok. 55 osób, w tym kilku fanatyków Miedzianki – dzięki za wsparcie! Nasza liczba najwyższa w całym sezonie. Doping na bardzo dobrym poziomie przez cały mecz.

Na płocie wieszamy 4 flagi a w pierwszej połowie mamy również w użyciu machajki w barwach. Piłkarze wygrywają ostatni mecz i tym samym ligę kończymy na 1 miejscu. Później przyszedł już czas na oficjalne świętowanie, a te przy grillu kończymy w godzinach nocnych. Nie mogło zabraknąć również różnego rodzaju świecidełek, które tylko czekały na tę okazję. Teraz czeka nas nieco ponad miesiąc przerwy i widzimy się już na boiskach 4 ligi.

Tylko Żarski Promień!

 

Polonia Bystrzyca Kłodzka – Cis Brzeźnica 26.06.2021

 

Granat Skarżysko-Kamienna – Naprzód Jędrzejów 26.06.2021

W sobotę do Skarżyska udała się ekipa z Jędrzejowa, która była wspierana przez kibiców Korony Kielce. Pod stadionem dochodzi do starcia z FC Widzewa.

 

Czarni Czarne – Barton Barcino 27.06.2021

Relacja Czarnych Czarne:
Na ostatni mecz sezonu prowadzimy małą mobilizację w naszych szeregach. W miasto leci około 30 plakatów na 5 dni przed meczem. Tego dnia stajemy na wysokości zadania i formujemy około 25-osobowy młyn, prowadzimy konkretny doping przez całe spotkanie. Z racji ostatniego meczu odpalamy trochę świec dymnych i dziękujemy piłkarzom za utrzymanie w lidze. Piłkarze stają na wysokości zadania i pewnie pokonują rywala 5:0. Po meczu tradycyjne śpiewy z piłkarzami. Miejmy nadzieję, że każdy mecz u siebie w przyszłym sezonie będzie tak wyglądał. Widzimy się już na początku sierpnia. Do zobaczenia!
CZARNI TO MY!!!


PUCHAR POLSKI:

 

Włocłavia Włocławek – Elana Toruń 26.06.2021

 

Relacja KKS-u Kalisz:

Jesteśmy obecni na wyjeździe Elany w 16 osób z jedna flaga. ZKS&KKS 

 

Stal Stalowa Wola – Wisłoka Dębica 26.06.2021


ŻUŻEL:

Falubaz Zielona Góra – Włókniarz Częstochowa 27.06.2021

 

Stal Gorzów – GKM Grudziądz 25.06.2021

Relacja Stali Gorzów:

W miniony piątek 25 czerwca rozgrywaliśmy na własnym stadionie mecz z GKMem Grudziądz. My tego dnia tworzymy szczerze mówiąc najsłabszy młyn jak do tej pory w tym sezonie. Doping przeciętny z przerwami a także ilość osób nie zachwyciła tak więc nie ma sensu się szerzej rozpisywać. Cieszy jedynie zwycięstwo naszej drużyny.

 

Sparta Wrocław – Motor Lublin 26.06.2021

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH