LIVE: Na Stadionach 25-26.03.2023

„NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!

II LIGA:

Wisła Puławy – Polonia Warszawa 25.03.2023

Siarka Tarnobrzeg – Kotwica Kołobrzeg 25.03.2023

Relacja Siarki Tarnobrzeg:

Pomimo „srednich” wyników na stadionie sporo ludzi, a ponad 100 osobowy mlyn dopinguje do końca, z nami obecna delegacja JKS-u Jarosław, dzięki!

W klatce meldujemy się jeden fanatyk Kotwicy.

Stomil Olsztyn – Motor Lublin 26.03.2023

Relacja Motoru Lublin:

W Olsztynie byliśmy obecni w 256 osób, w tym 5 Śląsk – dzięki! MOTOR ON TOUR!

Stomil Olsztyn:

III LIGA:

Chełmianka Chełm – Stal Stalowa Wola 25.03.2023

Relacja Chełmianki Chełm:

Na meczu otwierającym rundę wiosenną na stadionie w Chełmie zbieramy się w około 250 osób. Tego dnia wspierają nas Bracia z Górnika Łęczna w liczbie 100 osób. Na płocie zawisło 5 flag („Kubeł”, „Niedźwiadek”, „Śródmieście”, „Braterstwo” i flaga naszej zgody „Górnicy”) oraz transparent dla naszego Kolegi z Ekipy, KAMIL WRACAJ DO ZDROWIA! Kibice gości obecni, na meczu obustronne uprzejmości.

Wielkie podziękowania dla Górników za solidne wsparcie, CH&G!

Relacja Stali Stalowa Wola:

Za Nami kolejny wyjazd. 105 osób melduje się w Chełmie w tym 8 Kibiców Karpat Krosno. Dzięki za wsparcie. Nie wszyscy wchodzą na sektor. Mamy jedną flagę . Prowadzimy dobry doping . Nie zabrakło wymiany uprzejmości z miejscowymi. Podróż autokarem i autami w sporej obstawie mija szybko i sprawnie. Piłkarze wygrywają 2:0, dziękujemy im za walkę i w dobrych nastrojach wracamy do Stalowej Woli. Delegacja od Nas obecna również w Pradze na meczu kadry z flagą Stalowa Wola.

Unia Swarzędz – Zawisza Bydgoszcz 25.03.2023

Unia Tarnów – Lublinianka Lublin 25.03.2023

Relacja Unii Tarnów:

Kibice Unii mieli dziś okazję zobaczyć istną kanonadę goli. W sumie w trakcie spotkania padło ich aż 9! Goście z Lublina przy stanie 6:0 zaczęli odrabiać straty i mecz finalnie zakończył się wynikiem 6 do 3 dla Jaskółek. Prowadzimy dobry i głośny doping w asyście bębna od pierwszej minuty. Pamiętamy o niedawnym Dniu Przyjaźni Polsko – Węgierskiej kilkukrotnie pozdrawiając naszych Przyjaciół z ETO Baráti Kör. Młyn formujemy na balkonie, mamy ze sobą jedną fanę oraz trans dla chłopaków z Nowej Huty. Nas w szczytowym momencie ponad 90 osób, w tym grupa kibiców Wisły.

Sokół Kleczew – Olimpia Grudziądz 25.03.2023

Relacja Olimpii Grudziądz:

Tego samego weekendu na wyjazd do Kleczewa pojechaliśmy w 34 osoby z flagą, wspieramy piłkarzy dopingiem przez całe spotkanie. Przegrywamy pierwszy raz w rundzie wiosennej wynikiem 0:1.

Avia Świdnik – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 25.03.2023

Relacja Avii Świdnik:

Na meczu z KSZO tworzymy młyn. Na płocie wieszamy dwie flagi, w tym jedna zalicza swój debiut – PDW. Przez 90 minut prowadzimy dobry doping. Piłkarze po raz kolejny nie potrafią wygrać i tylko bezbramkowo remisują. Za niespełna dwa tygodnie czeka nas kolejny domowy mecz tym razem z Sokółem Sieniawa, już dziś zacznijcie mobilizację na swoich osiedlach na to spotkanie!

Podhale Nowy Targ – Wisła Sandomierz 26.03.2023

Relacja Wisły Sandomierz:

W niedziele w dobrej liczbie zaliczamy najdalszy wyjazd w sezonie – Nowy Targ. Z Sandomierza wyruszamy w 47 osób autokarem, na trasie dołączają do nas Bełchatowianie (28 osób) i razem udajemy się pod stadion Podhala. Jak na III ligowe realia wejście na stadion dość mozolne, mimo wszystko z pierwszym gwizdkiem ruszamy z głośnym dopingiem, który towarzyszył nam przez większą część spotkania. W sektorze gości łącznie meldujemy się w 75 osób, sektor ozdabiały nowo wydane zgodowe szaliki pasiaki. Na płocie zawisły 2 płótna Torfiorzy oraz 2 nasze flagi – OSW i BEKIEL PDW. W II połowie prezentujemy zgodową oprawę – „10 lat nasza przyjaźń trwa SKS & GKS”, na sektorze pojawiły się duże machajki i świece dymne w barawch naszego klubu i Bełchatowskiego GKS-u. Niestety na boisku w ważnym meczu ponosimy porażkę. Podziękowania dla Torfiorzy za WSparcie na tym odległym wyjeździe i do zobaczenia na kolejnych wyprawach!

Jarota Jarocin – Cartusia Kartuzy 25.03.2023

Relacja Cartuzia Kartuzy:

Do Jarocina wybraliśmy się w 9 osób. TCK!

NIŻSZE LIGI:

Notecianka Pakość – Elana Toruń 25.03.2023

Stal Sanok – Zamczysko Mrukowa 25.03.2023

Relacja Resovii Rzeszów:

Korzystając z wolnego terminu na reprezentację wybieramy się do Sanoka na inaugurację rundy wiosennej w 61 osób z dwiema flagami. Na meczu dobry doping i atmosfera urozmaicona pirotechniką. Dziękujemy Ludzie Ze Stali za gościnę. Do następnego!

Korona Rzeszów – Polonia Przemyśl 25.03.2023

Relacja Polonii Przemyśl:

W Rzeszowie na pierwszym wyjazdowym spotkaniu z Koroną Rzeszów jesteśmy obecni w 90 osób (w tym Stal Rzeszów (22) Stal Stalowa Wola (1) – Dzięki za wsparcie!) Podróżujemy autokarem i furami. Mamy ze sobą dwie flagi wyjazdówkę „PB” oraz małą osiedlową „MKWA”. Od pierwszych minut prowadzimy głośny doping. Pod koniec drugiej połowy zawijamy w drogę powrotną.

Stal Nowa Dęba – Stal Gorzyce 25.03.2023

Relacja Stali Gorzyce:

„Ruszyła maszyna” !!!! Po kilku latach wracamy. Na wyjazd do Nowej Dęby udajemy się autokarem i kilkunastoma autami w 100 osób. Sama droga jak i wejście na stadion bardzo sprawne. Od pierwszej minuty ruszamy z konkretnym dopingiem. Widać jak bardzo brakowało takiego wyjazdu. Doping w asyście bębna jest naprawdę głośny, nikt nie żałuje gardła. W 2 połowie z płotu znika transparent dla naszego ziomka przebywającego na wczasach i flaga a w ich miejsce wjeżdża transparent o treści „RUSZYŁA MASZYNA” z ruchomym kołem zębatym. Do tego odpalamy kilkanaście rac. Po spotkaniu dziękujemy naszym zawodnikom którzy remisują 0:0 i zabieramy się w drogę powrotną. Do zobaczenia…

Czarni Jasło – Zamczysko Odrzykoń 25.03.2023

Relacja Czarnych Jasło:

Na inaugurację rundy wiosennej przyszło nam się zmierzyć z pobliskim Odrzykoniem. Jak na deszczowa aurę w szczytowym momencie dopingujemy w ok 60os (5os SANDECJA- Dzięki!!). Zawodnicy ledwo remisują 2:2. Nie tego oczekujemy od bialo-czarnych!!! Płyta boiska ponownie dramat, trochę deszczu i mecz wyglądał jak zawody w piłce wodnej- pisaliśmy o tym już w tamtym roku.

Dozamet Nowa Sól – Iskra Małomice 25.03.2023

Relacja Dozametu Nowa Sól:

Wczoraj, pierwszy domowy mecz rundy wiosennej przyszło nam oglądać nie z wysokości trybun, a zza stadionowej 'estakady’. Jest to kara nałożona przez lzpn, któremu wyjątkowo przeszkadza pirotechnika, a karami sypią z rękawa na prawo i lewo. Wiele osób zauważa, że coś tam im jest nie na rękę i prowadzona jest nagonka, już nie tylko na kibiców, a cały klub z Nowej Soli..

Mimo tego nie zawiedli fanatycy! Tego dnia zbiera się ok. 70 kibiców KSD! Doping prowadzimy przez praktycznie cały mecz, a tego dnia stał na wysokim poziomie i był słyszalny w bardzo dużej odległości od stadionu! Piłkarze wygrywają 3-1, a po skończonym meczu, wspólnie śpiewamy i dziękujemy za zwycięstwo i walkę!

Słowa uznania należą się młodzieży, która na ten mecz zbiera się w konkretnej liczbie!

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!
MŁODY DOZAMET! DOZAMET TO MY!

Górnik Wałbrzych – Piast Żmigród 25.03.2023

Relacja Górnika Wałbrzych:

W sobotę przegrywamy 0:2 z Piastem Żmigród. Nas ok. 100 osób z transparentem dla Śp. SKRZYPA, który w tym dniu obchodził by urodziny. Zawsze w naszej pamięci Bracie!

Bytovia Bytów – Gryf Słupsk 25.03.2023

Relacja Gryfa Słupsk:

Podczas sobotniego meczu w Bytowie jesteśmy obecni w ok. 120 osób, z nami delegacje braci z Chojnic, Malborka oraz Gdańska (Dzięki) przez cały mecz prowadzimy dobry doping co przyczynia się do wygranej 3:2.

ŁKS Łomża- KS Grabówka 25.03.2023

Relacja ŁKS-u Łomża:

Na inaugurację sezonu przypada nam mecz z KS Grabówka. Tego dnia wystawiamy 30 osobowy młyn i wywieszamy transparent ” Łapy precz od JANA PAWŁA II ” Przez całe spotkanie prowadzimy doping. Nasi piłkarze wygrywają spotkanie 3:0 i nadal zajmują pozycję lidera.

Hetman Zamość – Huczwa Tyszowce 26.03.2023

Olimpiakos Tarnogród – Łada Biłgoraj 25.03.2023

Relacja Łady Biłgoraj:

Na pierwszy wiosenny wyjazd wybraliśmy się furkami w 64 osoby. Sam mecz przebiega w dobrej atmosferze, a nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i po tym zwycięstwie nad drugą w tabeli Unią Hrubieszów mamy osiem punktów przewagi.

Podlesianka Katowice – Ruch Radzionków 25.03.2023

ROW 1964 Rybnik – Orzeł Łękawica 25.03.2023

Wólczanka Wólka Pełkińska – JKS Jarosław 26.03.2023

Relacja JKS-u Jarosław:

Na wyjazd do pobliskiej wioski uderzamy w 100 osób, z nami delegacja Siarki-(Dzieki!). Wywieszamy dwie flagi(JKS ON TOUR i osiedlowa). Doping przez całe spotkanie. Piłkarze wysoko wygrywają i w dobrych nastrojach wracamy do naszego miasta.

Czuwaj Przemyśl – Żurawianka Żurawica 26.03.2023

Orkan Chorzemin – Górnik Konin 25.03.2023

Relacja Górnika Konin:

Na jeden z najdalszych wyjazdów w naszej 5 lidze (niecałe 2 stówki km do celu), wybieramy się autami i busami, w sumie 50 kiboli Górnika Konin. Prosto z Pragi z piątkowego meczu kadry (Czechy-Polska) dociera jeszcze 5 Łańcuchów + 1 Gwardzista. Na miejscu wspierają nas kibice Ostrovii (4 osoby) oraz Falubaz (45 osób) – wszystkim serdecznie dziękujemy za wsparcie! W sumie na sektorze gości 105 kibiców! Na płocie ląduje wyjazdówka Górnika, flaga w barwach Polski oraz płótno fanatyków z Zielonej Góry. Nasi piłkarze wygrywają drugi mecz pod rząd, strzelając zwycięską, a przy tym piękną bramkę w jednej z ostatnich minut meczu. Doping niestety bardzo średni z naszej strony. Teraz 2 mecze u siebie i wszyscy bez wyjątków widzimy się na Podwalu!