LIVE: Na Stadionach 24-27.09.2021 24 września 2021

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


EKSTRAKLASA:

 

Górnik Łęczna – Lechia Gdańsk 24.09.2021

 

Tragiczna podróż kibiców Lechii do Łęcznej

W drodze na mecz doszło do tragicznego wypadku samochodu, którym podróżowali kibice Lechii Gdańsk, niestety są ofiary śmiertelne…

 

Jagiellonia Białystok – Lech Poznań 24.09.2021

 

Stal Mielec – Radomiak Radom 25.09.2021

 

Warta Poznań – Zagłębie Lubin 25.09.2021


 

FC Bolesławiec:

Wczorajszy wyjazd do Grodziska na mecz z Wartą Poznań był dla nas nietypowy, gdyż wśród wyjazdowiczów z naszego FC zabrakło Michała… Tydzień temu otrzymaliśmy tragiczną informację o jego śmierci. Przed meczem udajemy się do Węglińca, rodzinnej miejscowości Michała na ceremonię pogrzebową. Na meczu wywieszamy stosowny transparent na płocie.
Nie mówimy żegnaj, lecz do zobaczenia!
Ś.P. Michał 23.05.1991-18.09.2021.

 

Legia Warszawa – Raków Częstochowa 25.09.2021

Relacja Hutnika Huta Czechy:

Około 130-osobowa grupa z Huty Czechy oraz Wilgi obecna na trybunie południowej podczas wczorajszego meczu w Warszawie. Liczbę tą stanowi głównie młodzież trenująca na co dzień w Hutniku i Amurze, ich rodzice i opiekunowie oraz odpowiedzialni za całe przedsięwzięcie członkowie grupy HC i W. Na sektorze rodzinnym kolejny raz zawisł malowany transparent podkreślający obecność młodych sportowców i kibiców.

Ogromne podziękowania kierujemy do Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa oraz sklepu Żyleta za pomoc w organizacji transportu, oraz biletów. Nie pierwszy raz możemy liczyć na Wasze wsparcie. Wielkie dzięki!

 

 

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Górnik Zabrze 26.09.2021

Na sektorze gości 400 osób, w tym 40 Wisłoka, 9 GieKSa i 6 ROW.

 

Torcida Rydułtowy:

W niedzielę mamy możliwość po ponad 4 latach drugi raz zawitać do Niecieczy, sektor gości zapełniamy do ostatniego miejsca, jak i również część miejsc na sektorach gospodarzy, przez całe spotkanie głośnym dopingiem wspieramy naszych piłkarzy, jednak mimo dobrej gry nie są w stanie wywalczyć cennych punktów z racji decyzji pana sędziego, który przy pomocy VAR dyktuje dwa rzuty karne na korzyść gospodarzy, co przenosi się na cały przebieg spotkania i przegrywamy mecz 3:1. Nasza delegacja tego dnia melduje się w sile 24 głów z nami 4 osoby z Niedobczyc !

 

KKN Górnika Zabrze w Niecieczy.

 

Relacja Wisłoki Dębica:

Na niedzielnym wyjeździe Górnika Zabrze do Niecieczy, główną grupą podróżujemy w 40 osób. Na stadionie oprócz nas duże grono osób z Biało-Zielonej Dębicy. Do miejsca docelowego podróżujemy bez psów, w drodze powrotnej mamy już zbędny balast. Dziękujemy braciom za gościnę!

 

Wisła Kraków – Pogoń Szczecin 26.09.2021

 

Śląsk Wrocław – Wisła Płock 26.09.2021

 

Piast Gliwice – Cracovia 27.09.2021


I LIGA:

 

Widzew Łódź – Skra Częstochowa 24.09.2021

 

Odra Opole – GKS Katowice 25.09.2021

 

Relacja GKS-u Katowice:

Nas 410 w Opolu w tym 2 kibiców Górnika Zabrze. Na sektor gości wchodzi 400 osób.


 

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Resovia Rzeszów 26.09.2021

 

Relacja Resovii:

Na wyjazd do Bielska-Białej udajemy się autokarami, busem i furkami w 164 osoby (w tym dwóch zakazowiczów). Ze sobą mamy dwie flagi oraz transparent dla kibica Stali Sanok, który jest po drugiej stronie muru – BIŁEK PDW! Dobry, fajny wyjazd w doborowym towarzystwie. Do zobaczenia na kolejnym wyjeździe!


 

Stomil Olsztyn – Miedź Legnica 26.09.2021 

Sandecja Nowy Sącz – ŁKS Łódź 26.09.2021

Mecz rozgrywany w Łodzi, Sandecja jako gospodarz.

 

Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce 27.09.2021


II LIGA:

 

Garbarnia Kraków – GKS Bełchatów 24.09.2021

 

Sokół Ostróda – Ruch Chorzów 25.09.2021

Relacja Ruchu Chorzów:

Czapki z głów – My Som Ruch ! Odespaliśmy, więc można podsumować nasz wyjazd do Ostródy ! Blisko 1000 km za nami, prawie 24 h w trasie która przebiegła w wyśmienitej atmosferze. Ok. godziny 7 wyruszamy w stronę mazur. W połowie drogi jeden z naszych autokarów ulega awarii, po szybkiej reorganizacji osoby z tego busa przesiadają się do pozostałych dwóch autokarów oraz do samochodów i docieramy do celu na godzinę przed meczem.

Na wyjeździe meldujemy się w 410 osób w tym delegacje Widzewa, Elany, Wisły oraz gościnnie jeden fanatyk CSKA Moskwa. Piłkarze wygrywają 3:1 i odnoszą 7 zwycięstwo w tym sezonie.

Ku zaskoczeniu wszystkich kierowcy busa, który uległ awarii, udało się go naprawić i w drogę powrotną ruszamy znowu w sile trzech autokarów i samochodów. 70 km przed Toruniem ostatni autobus łapie pane i do najbliższej stacji kulają się z prędkością 20 km/h. Podczas przymusowego postoju na stacji benzynowej trwa festiwal pieśni i zabawy. Nieprzewidziana pauza trwała blisko 3 h, po czym ruszamy już wszyscy razem do Chorzowa i przed godziną 5 meldujemy się na Górnym Śląsku. W niedzielę widzimy się przy Cichej na meczu ze Stalą Rzeszów! NIEBIESCY ON TOUR


 

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Motor Lublin 25.09.2021

Relacja Pogoni Grodzisk Mazowiecki:

Tego dnia formujemy 50-osobowy młyn i wspieramy kopaczy, którzy notują kolejny remis, gości ok. 140 os praktycznie cały mecz cisza i spokój pod koniec drugiej połowy krótka wymiana uprzejmości z przyjezdnymi, po meczu zbijamy z piłkarzami „piątki” i nakreślamy im konkretny cel w Bełchatowie tylko zwycięstwo.

 

Relacja Motoru Lublin:

Wyjazd do Grodziska Mazowieckiego był pierwszą, naszą wizytą w tym miasteczku. Podróż przebiegła sprawnie i na miejsce dojechaliśmy jeszcze przed pierwszym gwizdkiem. W sektorze gości pojawiło się 143 fanatyków w tym 1 Śląska Wrocław plus jeden zakazowicz pod bramą. Na płocie wywiesiliśmy wizytówkę wyjazdową „Nieproszeni Goście”. Podczas meczu sporadycznie dopingowaliśmy, kilka razy „zaczepiając” tubylców, mieniącymi się kibicami Legii. W drugiej połowie drużyna Motoru wywalczyła wynik remisowy i ostatecznie udało się wywieźć z Grodziska jeden punkt. Powrót równie szybki, jak droga w pierwszą stronę. Ogólnie wyjazd bez większej historii. 

 

KKS Kalisz – Hutnik Kraków 25.09.2021

Relacja KKS-u Kalisz:

Przeciwnik ze strefy spadkowej, więc można było spodziewać się łatwego zwycięstwa i 3 punktów. Tak tez się stało. Piłkarze dominują przez całe spotkanie, które wygrywają bez większych problemów. Na sektorze wieszamy dwie flagi (Cebulorz, mała Antykomuna) oraz transparent „Bełchatów=Widzew”. Ponadto na płocie flaga Elany fc Aleksandrów. Panowie – dzięki za obecność ! Goście wchodzą na sektor wraz z rozpoczęciem drugiej połowy z jedną flagą. Z liczbą się określą sami.

 

Chojniczanka Chojnice – Pogoń Siedlce 26.09.2021

 

Stal Rzeszów – Znicz Pruszków 26.09.2021

 

KKS Kalisz – Hutnik Kraków 25.09.2021

Relacja Hutnika Kraków:

Do Kalisza ruszamy autokarem w 31 osób. Cała trasa w obfitej i upierdliwej eskorcie, przez którą docieramy na 2 połowę. Na płocie debiutuje flaga wyjazdowa Alei Róż.


III LIGA:

 

Czarni Połaniec – Unia Tarnów 25.09.2021

Na wyjeździe w Połańcu 24 kibiców Unii.

 

Wisłoka Dębica – Chełmianka Chełm 25.09.2021

Relacja Wisłoki Dębica:

W sobotę na meczu z Chełmianką tworzymy ok. 70-osobowy młyn dopingujący całe spotkanie, na płocie wywieszamy dwie flagi „ŁHE’03” i czarną flagę „Wisłoka Dębica”, wieszamy również transparent o naszym przyjaciela z Mikulczyc „Śp. Michalina”, w kolejną rocznicę jego śmierci. Piłkarze po raz kolejny przegrywają spotkanie 0-2, mamy nadzieje że przełamią złą passę na środowym meczu Pucharu Polski. Goście obecni, opiszą się sami.


 

Relacja Górnika Łęczna:

W sobotę wspieramy w 16 osób Naszych Braci z Chełma na wyjeździe do Dębicy. Mamy ze sobą jedną flagę. Chełmianka&Górnik!

 

Pogoń Nowe Skalmierzyce – Jarota Jarocin 25.09.2021

Relacja Jaroty Jarocin:

Do Nowych Skalmierzyc docieramy spóźnieni w trakcie trwania meczu w 5 osób w tym 1 LKS Czarnylas (dzięki!) Miejscowi wystawiają około 30-osobowy młyn i z większymi przerwami, ale głośno dopingują, a w drugiej połowie odpalają trochę pirotechniki. Jeszcze raz dziękujemy kibicom Pogoni za podrzucenie wody i procentów!

 

Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola 25.09.2021


 

Elana Toruń – Sokół Kleczew 25.09.2021

 

Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła Sandomierz 26.09.2021

Relacja Wisły Sandomierz:

Do Radzynia wybieramy się w 19 os + 1 Siarka. Jedziemy autami. Do Radzynia dojeżdżamy bez eskorty. Na meczu zaznaczamy obecność. Piłkarze odnoszą pierwsze wyjazdowe zwycięstwo!


NIŻSZE LIGI:

 

Warta Zawiercie – Ruch Radzionków 25.09.2021

Relacja Ruchu Radzionków:

W sektorze gości w Zawierciu pojawiło się 80 kibiców Ruchu Radzionków! Dziękujemy wszystkim kibicom za obecność na tym ważnym meczu. Dzisiaj byliśmy 12 zawodnikiem i tak to ma wyglądać cały czas. Brawo dla piłkarzy – nadal niepokonani. RAZEM PO AWANS!

 

Łada Biłgoraj – Błękitni Obsza 25.09.2021

Relacja Łady Biłgoraj:

Podczas tego spotkania dobra liczba na sektorze wspiera zawodników. W drugiej odsłonie prezentujemy oprawę „ULTRAS ŁADA BIŁGORAJ” wraz ze sporą ilością pirotechniki, co ostatecznie dało konkretny efekt!

 

Tarnovia Tarnowo Podgórne – Górnik Konin 25.09.2021

Relacja Górnika Konin:

W Tarnowie pojawiamy się w 45 osób, w tym 2 kiboli Ostrovii Ostrów (dzięki!). Mecz o 10 rano, co chyba jest rekordem pod względem najwcześniej rozgrywanych spotkań ligowych w historii Górnika w ogóle. Piłkarze znów zaliczają porażkę, tym razem 1:4….

Za tydzień 2 października wszyscy do młyna na Podwalu! Zapowiada się ciekawy mecz z Obrą Kościan z udziałem kibiców przyjezdnych!

 

Dozamet Nowa Sól – Pogoń Wschowa 25.09.2021

Relacja Dozametu Nowa Sól:

Po wyjeździe przyszedł czas na pierwszy z dwóch meczów pod rząd na własnym stadionie. Na wczorajszym meczu tworzymy 50-osobowy młyn. Mamy wywieszoną jedną flagę „szachownice” i dopingujemy bardzo głośno praktycznie cały mecz.

W drugiej połowie prezentujemy oprawę. Na płocie wieszamy biało-czerwony transparent, na którym widniała data powstania klubu „1946”, do tego były pasy materiału, również w barwach. Całość okraszona została tym, co każdy lubi najbardziej, czyli piro. Piłkarze uszczęśliwiają cały stadion, wygrywając 2-0. Po meczu dziękujemy za zwycięstwo, a piłkarze nam za doping. Dziękujemy! DOZAMET TO MY!!

 

Polonia Świdnica – Barycz Sułów 25.09.2021

Relacja Polonii Świdnica:

W sobotę (25.09.2021) spotykamy się na stadionie, aby dopingować nasz zespół w meczu z Baryczą Sułów. Cały mecz prowadzimy przyzwoity doping, a piłkarze gładko wygrywają mecz o „6 punktów”. Dla porządku trzeba odnotować, że pojawili się kibice drużyny przyjezdnej, którzy najwidoczniej w dożynkowym szale postanowili przedłużyć zabawę i wybrać się do Świdnicy. 

 

Barycz Sułów: 

Boruta Zgierz – Widzew II Łódź 25.09.2021

 

Widzew Łódź – FC Zgierz:

Mecz, którego pierwotnie gospodarzem miał być Widzew, ale tydzień przed okazuje się że pierwszy mecz odbędzie się jednak w Zgierzu.
Mieliśmy pewne większe plany i atrakcje przygotowane na wiosnę, niestety zmiana gospodarza tak krótko przed meczem nie pozwoliła na większe show z naszej strony.
Mimo wszystko zbieramy się w centrum i małym pochodem docieramy na stadion Boruty, zaznaczając po drodze, kto rządzi w mieście oraz kto nie ma tu prawa bytu.
Na sektorze meldujemy się w około 80 osób. Na początku spotkania rozwijamy transa z jasnym przekazem i kilka razy głośno zaznaczamy swoją obecność oraz robimy małe zadymienie na stadionie.
Cały mecz na sektorze mała biesiada z okazji narodzin kolejnego kibica spod herbu FC Zgierz, gratulujemy rodzicom i sądzimy że po tylu toastach zdrowia młodemu nie zabraknie.

ZGIERZ 100% RTS!

Z nami obecne też kilkuosobowe delegacje
Widzew Fan Club Aleksandrów Łódzki
Widzew FC Ozorków
Dzięki za przybycie.

 

Wełna Skoki – Drużyna Wiary Lecha 25.09.2021

FC Wągrowiec zaprezentował pirotechniczną oprawę w asyście transparentu „Duma Wielkopolskich Landów”.


 

LKS Czaniec – ROW Rybnik 25.09.2021

Relacja ROW-u Rybnik:

Po 14 latach ponownie meldujemy się w Czańcu na wyjeździe w ramach IV ligowych rozgrywek. Tym razem w 105 osób + 1 KSG z flagą Gladiators. Na boisku skromny remis 1:1 i tak powoli ciułamy punkt po punkciku…

 

Oskar Przysucha – Mazovia Mińsk Mazowiecki 25.09.2021

Relacja Mazovii Mińsk Mazowiecki:

Do Przysuchy docieramy w 13 osób z flagą HM. Mecz o 11:00, dodatkowo jest to najdalszy ligowy wyjazd. Podczas meczu prowadzimy niezły doping. Drużyna kolejny raz na własne życzenie traci punkty. Po meczu rozmawiamy chwilę z piłkarzami na temat słabych wyników w tym sezonie.

 

Tarnovia Tarnów – Lubań Maniowy 25.09.2021

Relacja Tarnovii Tarnów:

W kolejnym już meczu przy Bandrowskiego 9, przyszło nam zmierzyć się z jak zawsze dobrze dysponowanym Lubaniem Maniowy. Niestety nasi piłkarze po niezłym meczu przegrywają 1:2, tracąc bramki w ostatnich minutach spotkania. Tego dnia wystawiamy ok. 60 osobowy młyn, wywieszamy 4 flagi oraz transparent PDW, prowadząc doping z przerwami. Po meczu mobilizujemy drużynę przed zbliżającymi się derbami, które już 29 września (środa) o godz. 16:00 przy Bandrowskiego 9! KAŻDY PIŁKARZ NIECH PAMIĘTA WYNIK DERBÓW TO RZECZ ŚWIĘTA!

 

MKS Ciechanów – PAF Płońsk 25.09.2021

Relacja MKS-u Ciechanów:

„Na meczu na szczycie okręgówki nas w młynie 30 osób z bardzo dobrym dopingiem przez pełne 90 minut. Podczas spotkania sporo emocji, jak również kontrowersyjnych decyzji sędziego, który ewidentnie sędziował pod drużynę gości”.

 

LZS Bytonia – Orzeł Borkowo 25.09.2021

Relacja Orła Borkowo:

W Bytoni meldujemy się w 15 osób. Dopingujemy cały mecz aż do momentu, gdy miejscowi zaczynają nas prowokować. Po szybkiej konfrontacji zaliczają KO. Zawijamy w drogę powrotną. Orzeł niestety przegrywa 2:1. Zapraszamy na kolejny mecz do Borkowa, TO MY ORŁOWCY!

 

Obra Kościan – Victoria Września 25.09.2021

Relacja Obry Kościan:

Na tym meczu zbieramy się w 20 osób. Przez większą część spotkania prowadzimy dobry doping.

 

Okocimski KS Brzesko – Bocheński KS 25.09.2021


 

Beskid Andrychów – Pcimianka Pcim 25.09.2021

Relacja Beskidu Andrychów:

Młyn podczas ostatniego spotkania na K1 z Pcimianką wyglądał właśnie tak. Było dobrze, ale zawsze może być lepiej. Już dziś mobilizujemy się wszyscy na mecz z Wieczystą, który odbędzie się 9.10 w Andrychowie. Szczegóły tego wydarzenia już w najbliższych dniach.

 

Gryf Słupsk – Grom Nowy Staw 25.09.2021

Relacja Gryfa Słupsk:

Nas na meczu jakieś 50 osób. Doping ogranicza się tylko do strzelonych bramek. Na płocie wywieszamy transparent dla chłopaka z Lechii, który niestety w piątek powiększył sektor niebo … „ŚP. EMIL”. W trakcie drugiej połowy zawijamy zrobić bramę dla naszego Brata i Siostry po szalu, którzy tego dnia zawarli związek małżeński. Mecz wygrywamy 4:1.
MARIUSZ & KAROLINA – Wszystkiego Dobrego na nowej drodze życia!

 

Amator Rososz-Leopoldów – Kadet Lisów 26.09.2021

Okolicznościowa oprawa gospodarzy – „Już za chwilę się dowiecie, jak Amator obchodzi 60-lecie”.


 

Gryf Policzna – Powiślanka Lipsko 26.09.2021

Relacja Powiślanki Lipsko:

Z Lipska do Policznej wylatujemy 11 furami na trasie łapiemy się z chłopakami ze Zwolenianki. Cała trasę lecimy z balastem. Na mecz docieramy w 53 + 13 chłopaków Zwolenianka Zwoleń za co wielkie dzięki panowie. Na meczu wywieszamy flagę „Adrenalina” i transparent „URBI PDW”. Cały mecz lecimy z konkretnym dopingiem, przy którym nasz zespół wygrywa 2-1 i nadal jesteśmy liderem tabeli. Po końcowym gwizdku odpalamy strobo i pozdrawiamy naszego kolegę, który jest na przymusowych wakacjach i w dobrych nastrojach wracamy do Lipska. 

 

Czuwaj Przemyśl – MKS Radymno 26.09.2021

Relacja Czuwaju Przemyśl:

Kolejny mecz przyjaźni już za nami! Formujemy 100-osobowy młyn z dopingiem przez cały mecz. Ozdobą spotkania były dwie oprawy w asyście pirotechniki. Na płocie wisi też wymowny transparent. Piłkarsko lepszy okazuje się Czuwaj, dzięki czemu odbijamy się od ostatniego miejsca w tabeli. Radka zawitała do nas w 40 osób. Dodatkowo wspomaga nas ZS w 10 osób, dzięki! Dzień przed meczem spotykamy się również z Radką na wspólnym treningu. Miło znowu zobaczyć jak Serduszko tętni życiem! „Ani kroku wstecz, Czuwaj albo śmierć”. Do następnego.
ŻUŻEL:

 

Stal Gorzów – Unia Leszno 26.09.2021


 

Sparta Wrocław – Motor Lublin 26.09.2021


HOKEJ:

 

Unia Oświęcim – Cracovia 26.09.2021

Relacja Unii Oświęcim:

Mimo, iż wydawało by się, że niedziela jest najlepszym dniem do rozgrywania spotkań, tego dnia nie przełożyło się to na frekwencję przy Chemików 4. Odbiło się to również na młynie, gdzie było nas nieco ponad 150 osób, wspieranych przez wszystkich ziomali (20 HKS, 16 TSH, 10 KSG). Dziękujemy za przybycie! Przez całe spotkanie prowadzimy doping w asyście bębna, który stał na niezłym poziomie, patrząc na naszą liczbę. Po kolejnym słabym spotkaniu, nasi hokeiści przegrywają 2-3 i nasza pozycja w tabeli, wygląda fatalnie. KU*WA MAĆ UNIA GRAĆ! 

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH