LIVE: Na Stadionach 23-25.10.2020 23 października 2020

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT, ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


EKSTRAKLASA:

 

Lech Poznań – Cracovia 25.10.2020

Lechici na dzisiejszym spotkaniu wywiesili transparent promujący „Zbiórkę Powstańczą”. Jej celem jest zebranie 100 tysięcy złotych na wyremontowanie grobów Powstańców Wielkopolskich.


III LIGA:

 

Mieszko Gniezno – Górnik Konin 24.10.2020

Relacja Górnika Konin:
Mimo objęcia całego kraju czerwoną strefą i zamknięcia wszystkich stadionów dla kibiców, udajemy się do pierwszej stolicy Polski w 25 osób, gdzie spod bramy i w podziale na mniejsze grupy z odstępem, dopingujemy naszego Górnika. Razem z nami 3 kibiców Odry Wodzisław (dziękówa!). W meczu na „dolnym szczycie” naszej ligi obie jedenastki przerwały fatalną passą porażek i podzieliły się punktami. Dla gospodarzy był to pierwszy punkt w lidze, dla nas niewiele lepiej, bo drugi.

JESTEŚMY ZAWSZE TAM!

 

Jarota Jarocin – Elana Toruń 24.10.2020

Relacja Jaroty Jarocin:
Mecz z Elaną miał być najciekawszym spotkaniem rundy jesiennej w Jarocinie, lecz niestety był kolejnym meczem bez historii. Chore pomysły rządu doprowadziły do tego, że nie będziemy mogli szybko obejrzeć meczu naszej drużyny. Pomimo tego, że stadion był dla nas zamknięty pojawiamy się pod obiektem i oglądamy mecz za płotem, skąd widoczność była zresztą tragiczna. Z nami obecnych dwóch braci z eLKSy. Piłka nożna dla kibiców!


NIŻSZE LIGI:

 

Sportis Łochowo – Włocłavia Włocławek 24.10.2020

Relacja Włocłavii Włocławek:
W dniu w którym Polska znalazła się w strefie koloru zbliżonego do bordu jedziemy w 10 osób do Łochowa gdzie Włocłavia grała w meczu na szczycie ze Sportisem. Piłkarze wygrywając 2:0 pokazują, że są jednym z faworytów do awansu. W drodze powrotnej odwiedzamy naszego przyjaciela Ose i zostawiamy mu nasz nowy szalik…

 

Światowid Łobez – Olimp Złocieniec 24.10.2020

Relacja Olimpu Złocieniec:
W 14 osób obecni dziś jesteśmy w Łobzie. Na mecz docieramy w około 15 minucie meczu i od razu zaznaczamy swoją obecność stojąc poza stadionem. W ciągu 5 minut podjeżdżają psy i zaczyna się kabaret w ich wykonaniu. Szturchanie i zaczepianie po to tylko aby dać się sprowokować żeby Kurwy mieli argument do tego aby zawinąć dane osoby. Po chwili spisywanie wszystkich i rozkaz że mamy opuścić okolice stadionu. Oczywiście zostajemy do końca meczu i dopingujemy Biało Zielonych. Wracając do psów, jedno tylko pozostało w głowie czy jak by mieli rozkaz strzelać do drugiego Polaka i zabić czy taki Kutas oddał by strzał bo ma taki rozkaz jak teraz z tymi maskami, gdzie od górnie mają karać każdego jak się da, bo jak zaszczekał że ma taki właśnie rozkaz! Po przegranym meczu niestety, wspólna piona z piłkarzami i powrót do Złocieńca.

ZAWSZE I WSZĘDZIE POLICJA JEBANA BĘDZIE!!!!!!!!!!

 

RKS Grodziec – Szczakowianka Jaworzno 24.10.2020

Relacja Szczakowianki Jaworzno:
Na wyjeździe z RKS-em Grodziec melduje się 3 Drwali których pandemia Covida-19 nie dotyczy i oglądają zwycięstwo Dumy Jaworzna 4-0!!

 

Granica Kętrzyn – Jeziorak Iława 24.10.2020

 

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Orzeł Janowiec Kościelny 24.10.2020

Relacja Drwęcy:
Na mecz w dobie korona paranoi zbiera się pod płotem młodzieżowy skład głośno dopingując przez cały mecz co przynosi efekt w postaci zwycięstwa 4:2 dzięki czemu Drwęca nadal znajduje się na 2 miejscu w tabeli.

 

Pogoń Zduńska Wola – Jutrzenka Warta 24.10.2020

Relacja Pogoni Zduńska Wola:
W sobotę ponownie zebraliśmy się pod stadionem by wspomóc POGOŃ swym dopingiem. Na płocie ponownie wieszamy transparent „STOP PANDEMII STRACHU! PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW”. Piłkarze wygrywają 3-1 co bardzo cieszy i w dobrych nastrojach rozchodzimy się na osiedla.

 

Górnik Wałbrzych – Zagłębie Wałbrzych 25.10.2020

Relacja Górnika Wałbrzych:
Podobnie jak rok temu, mecz derbowy oglądamy zza płotu. Absurdalne zakazy nie wpłynęły na naszą liczbę i dzisiejszego dnia w okolicy stadionu zebrało się kilkuset fanatyków Górnika. Razem z nami delegacje zgód. Dzięki za wsparcie! Dopingujemy biało – niebieskich przez cały mecz, co na pewno pomogło im wysoko wygrać z thoreziakami – brawo Panowie. W pierwszej połowie odpalamy trochę czarnego dymu. Szkoda, że pseudo pandemia zepsuła nasze święto. Klimat mógłby być jeszcze lepszy. Mobilizujemy się na kolejne mecze i do końca rundy nie zwalniamy z tempa. Czy to wyjazd czy mecz na Ratuszowej jesteśmy razem z Górnikiem.

Ps. Piłkarze wychodząc na rozgrzewkę, solidarnie z kibicami powiesili na dawnym sektorze C transparent „Piłka nożna dla kibiców” – dziękujemy! Cały Górnik zawsze razem!!!

 

Kamiennogórscy Fanatycy:

DERBY SĄ NASZE!
Na derbowy mecz z Zagłębiem wyruszamy z Kamiennej Góry w składzie 25 osób + 8 kibiców Slavia Praha – dzięki!

Pomimo niesprawiedliwych obostrzeń, zamkniętych stadionów a otwartych teatrów czy sal koncertowych, zbieramy się w 400 osób pod stadionem, by wspierać naszą ukochaną drużynę.

Górnicy wygrywają aż 7:0 i AWANS jest nasz!

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH