LIVE: Na Stadionach 22-25.04.2022 22 kwietnia 2022

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


EKSTRAKLASA:

 

Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze 22.04.2022

 

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok 23.04.2022

 

Relacja Jagiellonii Białystok:

Wczoraj w Gliwicach meldujemy się w 89 osób.

 

Lechia Gdańsk – Warta Poznań 23.04.2022

 

Relacja Warty Poznań:

Kolejną eskapadą na wyjazdowym szlaku był Gdańsk. W poprzednim sezonie ze względu na zamknięte stadiony nie było nam dane dopingować Warciarzy i obejrzeć meczu z perspektywy trybun. W minioną sobotę było zupełnie inaczej. Godzina 20, klimat nowoczesnego stadionu, sztuczne oświetlenie i od początku do końca jedziemy z fanatycznym dopingiem mimo traconych goli. Na koniec brawa dla zawodników za walkę i razem wierzymy w utrzymanie! Jesteśmy zawsze tam…

 

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa 24.04.2022

 

Lech Poznań – Stal Mielec 24.04.2022

Relacja Stali Mielec:

Na dalekim wyjeździe w Poznaniu jesteśmy obecni w 134 osoby. Z nami delegacja braci z Jasła. Dzięki za wsparcie! Mimo dobrego początku, walki i zaangażowania przegrywamy spotkanie w stosunku 3:1. Nie zwalniamy tempa i odliczamy dni do kolejnego ważnego spotkania na Solskiego. Wchodzimy w decydującą fazę rozgrywek, dlatego wszyscy walczmy o jak najlepsze wyniki. Widzimy się w sobotę!

 

Raków Częstochowa – Górnik Łęczna 24.04.2022

Relacja Górnika Łęczna:

Przedostatni wyjazd w sezonie przyszło wyruszyć zielono-czarnym fanatykom do Częstochowy. Z Grodu Dzika wyruszamy autami bez zbędnego balastu w sile 67 głów. Na trasie łapiemy się z Chełmianką, która wspiera nas tego dnia w 9 osób. Dzięki! Po drodze niestety łapiemy ogon, a jeden z busów ulega awarii, nie dojeżdżając do celu. Załoga nie załamuje się i umila sobie czas oczekiwania na auto zastępcze na integracji z tubylcami.

Pod stadion dojeżdżamy chwile po rozpoczęciu spotkania. Wejście na obiekt bez większych problemów. Gdy na sektorze jesteśmy już w komplecie (2 zakazowiczów zostaje pod stadionem) zaznaczamy swoją obecność. Doping sporadyczny, miejscowi również nie porywali możliwościami wokalnymi tego dnia. Co było do przewidzenia, piłkarze ulegają liderowi tabeli i niestety nadal zamykamy tabelę. Na powrocie spokój.

 

Wisła Kraków – Wisła Płock 25.04.2022

Relacja Wisły Kraków:

Na wczorajszym meczu prezentujemy oprawę dzielnicową NH, która została przez nich współfinansowana ze specjalnie wydanych pod tą okoliczność smyczek. W NOWEJ HUCIE TYLKO WISŁA!


I LIGA:

 

ŁKS Łódź – Chrobry Głogów 22.04.2022

 

Resovia Rzeszów – Zagłębie Sosnowiec 22.04.2022

Relacja Resovii:

Mecz z Zagłębiem już za nami, więc pora go podsumować. Na meczu wieszamy 4 flagi: osiedlową Baranówki, Papka PDW, Rzeszowianie, sp. Wozu. Przy okazji meczu wieszamy także dwa transparenty: Kopara PDW, oraz „Działki, parking, pozwolenia, dość waszego po πerdolenia”. Ostatni transparent odnosi się do nieudolnej polityki oraz pustych obietnic polityków oraz zarządców klubu (Bentkowskiego) ws. budowy stadionu Resovii.

W pierwszej połowie prezentujemy sektorówkę z hasłem Stadion Dla Resovii. W drugiej połowie machamy nowymi machajkami. Cały mecz prowadzimy dobry doping pomimo kolejnej bezbarwnej gry którą prezentują nam grajki. Nie zwalniamy tempa i jedziemy we wtorek na Chrobry. Ostatnia szansa zapisów to poniedziałek w sklepiku. Uwaga! Wyjątkowo w godzinach 15:00-18:00! A my nadal swoje, byliśmy, jesteśmy będziemy. Przypominamy o dzisiejszym meczu kosza o godzinie 18:00. Kto nie był wczoraj niech żałuję. Klimat wczoraj był godzien wyniku koszykarzy.

 

Relacja Zagłębia Sosnowiec:

W piątkowy wieczór występy naszych kopaczy w Rzeszowie ogląda na żywo ponad 260 Zagłębiaków. Dodatkowo wspiera nas konkretna grupa Przyjaciół z Przemyśla (81), Radymna (19) oraz Warszawskiej Legii (5). Łącznie w sektorze gości zasiadło więc około 370 osób. Poza flagami na płot pojawia się także ponad 20 machajek.

 

Relacja Czuwaju Przemyśl:

W piątkowy wieczór gościmy w Rzeszowie, gdzie wspieramy naszych BBraci z Sosnowca. Podróżujemy dwoma autokarami i mamy ze sobą dwie flagi. Nasza liczba tego dnia to równa setka w tym 19 osób z Radymna.
Zasańscy Wojownicy & Barra Bravas
1918 & 1906
Czuwaj & Zagłębie!

 

Korona Kielce – Arka Gdynia 23.04.2022

 

Relacja Arki Gdynia:

W Kielcach meldujemy się w 350 osób. Razem z nami KSZO (38), Cracovia (4), Polonia Bytom (3). Cały mecz prowadzimy dobry doping. Na płocie zawisły flagi: Arka Gdynia, Ludzie Morza, Brygada Witomino, KSZO, AGNPR, Mazurska Arka, TPAG. W drugiej połowie poszły w ruch flagi na kijach. Niestety pomimo zgłoszenia (w odpowiednim czasie) nie została wpuszczona przygotowana na ten mecz oprawa (sektorówka i transparent). W środę widzimy się na meczu z ŁKS Łódź! Mocno Arka!

 

Relacja KSZO:

W dniu wczorajszym lecimy na mecz Korona Kielce – ARKA GDYNIA. Wspieramy naszą zgodę w silę 40 osób. Przez cały mecz solidny doping, sporo bluzgów. Wywieszamy flagę „1929”. Droga w dwie strony spokojna, z dużym balastem. KSZO&ARKA

 

Relacja FC Tczew:

Na wyjazd do Kielc bez większej mobilizacji ruszamy jednym autokarem (+50). Zabieramy ze sobą trzy flagi PDW MARCHEWA, PDW ŻUK oraz „TCZEW”, która zalicza swój debiut wyjazdowy. Nasi piłkarze po raz kolejny wygrywają mecz i wywozimy z Kielc bardzo ważne trzy punkty! Wyjazd udany pod każdym względem, oby takich więcej! A już w środę kolejny mecz tym razem w Gdyni z ŁKS-em Łódź. Widzimy się na stadionie i wspieramy naszą Arkę w walce o awans!! Jeeeest w trójmieście taaki jeden klub!

 

GKS Jastrzębie – Widzew Łódź 23.04.2022

Relacja Widzewa Łódź:

Na wczorajszych dwóch wyjazdach – najpierw w Jastrzębiu następnie w Chorzowie stawia się około 700 fanatyków Widzewa. W liczbę z Jastrzębia wlicza się 40 kibiców Ruchu. Sektor gości został wypełniony na tyle, ile został dopuszczony. Wszyscy ubrani jesteśmy w czerwone koszulki a większa część kiboli ma ze sobą szale. Doping rozpoczynamy w 15 minucie, przyłączając się do prośby kibiców z Jastrzębia, którzy przechodzą smutne chwile w związku z tragedią w kopalni Zofiówka. Mamy ze sobą naszykowany trans, który odnosił się do tej tragedii. Skandujemy wczoraj kilkukrotnie hasło „Niech Barbara im pomoże, a górnicy Szczęść Wam Boże”, za co dostajemy brawa od gospodarzy, a następnie krzyczymy je z całym stadionem. Nasz doping do końca meczu. Wygrywamy 0:2.

Zaraz po jego zakończeniu, zrywamy się z sektora i całym wyjazdem pędzimy do braci na Cichą, która tego dnia niestety Cichą była, choć taką nie bywa.. Nasi przyjaciele w obliczu katastrofy w KWK Zofiówka, w której niestety uczestniczył jeden z Niebieskich, prowadzą doping jedynie przez ostatnie 25 minut. Na meczu zawisła jedna z naszych fan, która była z nami w Jastrzębiu.

Terminy i dogodne godziny meczów pozwoliły nam zaliczyć wczoraj dwa szpile. To był dobry kibicowsko weekend. Dziękujemy klubowi z Jastrzębia za dobre przyjęcie, a fanatykom Ruchu życzymy dużo siły w tym trudnym momencie.

Widzew on tour!!!

 

Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz 23.04.2022

 

Relacja Sandecji Nowy Sącz:

Wczoraj wieczorem jesteśmy obecni w Legnicy w 60 osób (w tym Czarni Jasło – dzięki). Na płocie wisi flaga z pozdrowieniami dla chłopaka od nas, sporadycznie dopingujemy i przywozimy z Dolnego Śląska bardzo cenny punkt.
W poniedziałek 9 maja gramy na wyjeździe w Sosnowcu, więc już ogarniać sobie wolne urlopy i widzimy się na wyjeździe! Od poniedziałku ruszamy z zapisami!
Sandecjo gramy do końca!

 

GKS Tychy – GKS Katowice 24.04.2022

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn 24.04.2022

 

Relacja Stomilu Olsztyn:

Na ten daleki wyjazd wybrało się 14 fanatyków. W sektorze gości na stadionie Podbeskidzia pojawiło się 9 Stomilowców oraz 5 kiboli Hutnika Nowa Huta. HKS dzięki za obecność!


II LIGA:

 

Śląsk II Wrocław – Stal Rzeszów 22.04.2022

Relacja Stali Rzeszów:

Na piątkowy wyjazd do Wrocławia lecimy na dwie grupy: autokar i auta osobno. Chwilę przed celem wycieczki łapiemy się razem i ostatecznie docieramy lekko spóźnieni w 110 głów, w tym: Karpaty 4, Stalówka 4, Polonia 1 – dzięki. Na płocie wieszamy flagę Setki serc, doping tego dnia ograniczamy do pojedynczych przyśpiewek.

 

Garbarnia Kraków – Olimpia Elbląg 22.04.2022

Relacja Olimpii Elbląg:

Mecz w piątkowe popołudnie niektórym przysporzył trochę zachodu, aby wziąć wolne z pracy i znaleźć czas na wyjazd. Ale chcieć to móc. Zatem wczoraj w Krakowie melduje się 16 olimpijczyków + 2 osoby z Legii – dzięki! Zajmujemy miejsca na trybunie miejscowej Garbarni i prowadzimy rwany doping. Droga w obie strony bez balastu. W Elblągu jesteśmy po 3 nad ranem.
PS. Zostały tylko trzy domowe mecze Olimpii – najbliższy już w środę o 17.00. Także widzimy się wkrótce na trybunach!

 

Ruch Chorzów – Radunia Stężyca 23.04.2022

 

Motor Lublin – KKS Kalisz 23.04.2022

 

Relacja KKS-u Kalisz:

28 Kakaesiaków zdecydowało się wyruszyć w trasę za piłkarzami Dumy Kalisza. Za środek lokomocji obraliśmy osobówki. Jedno z aut ulega awarii, więc na stadion docierają 24 osoby i wchodzimy dopiero w 15 minucie spotkania (1 zakazowicz poza sektorem). Piłkarze będąc „na fali” przegrywają czwarte spotkanie z rzędu. Sektor opuszczamy równo z ostatnim gwizdkiem.


III LIGA:

 

Stal Stalowa Wola – Cracovia II 22.04.2022

Pod koniec pierwszej połowy, na sektorze gdzie zazwyczaj zasiadają sympatycy Stalówki, pojawili się kibice lubelskiego Motoru z flagą „Nieproszeni Goście”.

 

Lewart Lubartów – Hetman Zamość 22.04.2022

Relacja Hetmana Zamość:

Dziś jesteśmy obecni na wyjeździe w Lubartowie. Hetman wygrywa 0:3 i w dobrych nastrojach wracamy do domu.

 

Podhale Nowy Targ – Wisłoka Dębica 23.04.2022

Relacja Wisłoki Dębica:

Nas w Nowym Targu autokarem i autem 58 osób w tym 10 KSG. Na płocie wieszamy dwie flagi i sporadycznie dopingujemy cały mecz. Podziękowania dla Górnika za wsparcie !

 

Olimpia Grudziądz – GKS Przodkowo 23.04.2022

Relacja Olimpii Grudziądz:

W sektorze dopingującym tworzymy ok. 80-osobowy młyn, a na płocie wieszamy flagę „GRUDZIĄDZANIE”. Piłkarze do przerwy przegrywają 0:2, ale w drugiej połowie pokazali, na co ich stać i kończą spotkanie wynikiem 3:2. Szacunek!

 

Avia Świdnik – Orlęta Radzyń Podlaski 23.04.2022

Relacja Avii Świdnik:

Mobilizacja na mecz z Orlętami przyniosła efekt. Na Sektorze tego dnia ponad setka żółto-niebieskich fanatyków w tym 5 kibiców Łady Biłgoraj. Na płocie debiutuje nowa flaga poświęcona chłopakom, których nie ma już z nami. Przez cały mecz prowadzimy dobry doping, który niesie piłkarzy do efektownego zwycięstwa 6:0. W 70 minucie meczu prezentujemy oprawę z okazji 70-lecia naszego klubu. Składała się na nią malowana sektorówka w asyście świec dymnych.

Nie zwalniamy tempa, 1 maja widzimy się w dokładną 70 rocznicę powstania naszego Klubu na Sektorze. Na mieście pojawią się plakaty i transparenty, a Wy nakręcajcie się na swoich osiedlach i kontynuujemy świętowanie 70-lecia Dumy Lotniczego Miasta.

TYLKO AVIA!

 

Relacja Orląt Radzyń:

Do Świdnika lecimy w 23 osoby. Pod stadionem zarząd ze Świdnika oznajmia, że nie wejdziemy. Kilka okrzyków i zawijamy do Radzynia. Piłka nożna dla kibiców !!!

 

Polonia Warszawa – KS Kutno 23.04.2022

 

Jarota Jarocin – Błękitni Stargard 23.04.2022

 

Unia Tarnów – Sokół Sieniawa 23.04.2022

Relacja Unii Tarnów:

Tym razem formujemy skromny młyn do 50 osób, ale lecimy z dopingiem przez cały mecz. Po słabej pierwszej połowie, w drugiej Jaskółki dążyły do odrobienia straty i udało się to w 90 min. meczu. Mimo wszystko była jeszcze szansa na komplet punktów. Pozostaje niedosyt, ale należy doceniać każdy punkt przybliżający do spokojnego utrzymania w III lidze. W tym samym dniu pojawiamy się z niespodzianką i serdecznymi życzeniami z okazji ślubu jednego z wiernych fanów Jaskółek. 1928 lat Młodej Parze!! Kolejny mecz w Jaskółczym Gnieździe 1 maja o godz. 13:30. Unia zagra z Czarnymi Połaniec.


NIŻSZE LIGI:

 

Notecianka Pakość – Włocłavia Włocławek 23.04.2022

Relacja Włocłavii Włocławek:

W 45 osób + 14 Zawiszaków (dzięki!) oglądamy thriller, jaki zafundowali nam piłkarze w Pakości. Ostatecznie w 93 minucie strzelamy gola na 3:2 i w dobrych humorach wracamy do domu. AVE 1946!!

 

MOSP Białystok – ŁKS Łomża 23.04.2022

Relacja ŁKS-u Łomża:

Nas 43 (w tym 9 Stomil Olsztyn) dzisiaj na wyjazdowym spotkaniu z MOSP Białystok. Na wejściu przeganiamy miejscowych i kilku od nas wyłapuje mandaty. Na murawie zwycięstwo drużyny 3:1 i lider nadal jest nasz!

 

LKS Bełk – ROW Rybnik 23.04.2022

Relacja ROW-u Rybnik:

Nas w belku 180 osób w tym 10 Concordia, 35 KSG. Prezentujemy oprawę: „Zielono Czarna Gmina Górnicza Rodzina” w asyście świec dymnych, rac i stroboskopów, oraz transparent: „Tam w gruzach tradycja Śląskiej ziemi, niestety to przez nią ciągle płaczemy” – Pniówek’22.

 

Pogoń Oleśnica – Barycz Sułów 23.04.2022

 

CKS Czeladź – Sarmacja Będzin 23.04.2022

Relacja CKS-u Czeladź:

Na wczorajszym meczu naszego CKS-u wystawiamy ponad 80-osobowy młyn i prowadzimy doping na bardzo dobrym poziomie! W drugiej połowie prezentujemy oprawę przygotowaną przez naszą młodzież! Oprawa składała się z transa „HISTORIA BEZ KOŃCA”, do której zostały odpalone race i stroboskopy oraz dymy w barwach! A już w niedzielę kolejny wyjazd z Zagłębiem do Bielska-Białej! Nie może was tam zabraknąć! Zapisy u przedstawicieli osiedli oraz w wiadomości prywatnej!

 

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Unia Susz 23.04.2022

Relacja Drwęcy:

Kolejny mecz bez historii w 5 lidze ogórkowej. Nas 30 głów, wywieszamy jedną flagę i dopingujemy przez cały mecz. Gości 0. Kopacze przegrywają 0:4.

 

Rodło Kwidzyn – Błyskawica Postolin 23.04.2022

Relacja Rodła Kwidzyn:

W późne sobotnie popołudnie formujemy 40-osobowy młyn i bardzo dobrym dopingiem wspieramy naszych zawodników. Na trybunach przez cały mecz panuje świetna atmosfera. Piłkarzom, którzy pokazali, że z całych sił walczą o upragniony awans i wygrywają aż 6-1 dziękujemy za walkę! Pozdro dla obecnych i do następnego!

 

Dozamet Nowa Sól – Unia Kunice 23.04.2022

Relacja Dozametu Nowa Sól:

Na wczorajszym meczu formujemy 40-osobowy młyn i wieszamy jedną flagę. Dopingujemy w miarę głośno, a kilka razy doping wychodzi naprawdę konkretnie. Na stadionie pojawia się policja z masą (jak na warunki ligowe) kryminalnych. Szukają oprawy i nie wiadomo czego jeszcze. Piłkarze niestety przegrywają 0-1 i tracą kolejne cenne punkty.
DOZAMET TO MY!!
PIŁKA NOŻNA BEZ POLICJI!

 

Tarnovia Tarnów – Dunajec Zakliczyn 23.04.2022

Relacja Tarnovii Tarnów:

W trzecim meczu rundy wiosennej, przy Bandrowskiego 9 przyszło nam zmierzyć się z Dunajcem Zakliczyn. Piłkarze wygrywają 5:0, utrzymując niepokonaną twierdzę przy B9, a dzięki przypisaniu sobie kolejnych cennych 3 pkt. zbliżamy się do pierwszej ósemki a strata to już jedyne 2 pkt. Tego dnia formujemy ok. 55-osobowy młyn w tym 3-osobowa delegacja Jaroty (dzięki!) i ruszamy z dopingiem z małymi przerwami. Nasz sektor ozdabiamy 4 flagami: Młodzi Gniewni, Tarnovia Familia, Jarota 1998 oraz PDW Filip. Po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę i zaangażowanie, jakie wkładają w cały ten ciężki sezon, następnie udajemy się pod ZK pozdrowić przesiadujących tam naszych braci. TARNOVIA FAMILIA!

 

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Orzeł Baniocha 23.04.2022

Relacja Mazovii Mińsk Mazowiecki:

Zbieramy się na sektorze w około 45 osób. Prowadzimy niezły doping przez cały mecz.

 

JKS Jarosław – MKS Kańczuga 23.04.2022

Relacja JKS-u Jarosław:

Wystawiamy 40-osobowy młyn, mimo słabej frekwencji doping tego dnia stał na bardzo dobrym poziomie przez cały mecz. Piłkarze wykonali zadanie w stu procentach ! Walczymy dalej !

 

Warta Międzychód – Górnik Konin 23.04.2022

Relacja Górnika Konin:

W jakże odmiennych okolicznościach jechaliśmy po kilku latach znowu do Międzychodu. 6 lat temu walczyliśmy z miejscowymi w barażu o awans do 3 ligi, a teraz jesteśmy niemalże już „skazani” na kolejny spadek, tym razem do 5 ligi. Na sektorze gości w Międzychodzie zameldowaliśmy się w 41 osób, w tym 1 Ostroviak (dzięki!). Doping momentami głośny, w czym na pewno pomagał nam bęben i akustyka zadaszonej trybuny. Nasi piłkarze po kolejnym mizernym występie zostali rozgromieni 0-6 i nie ma się już co dziwić, że zajmujemy ostatnie miejsce w tabeli.

 

Mewa Resko – Sparta Gryfice 23.04.2022

Do wymiany zdań doszło po meczu zachodniopomorskiej ligi okręgowej na stadionie w Resku, jedna osoba została ranna i przewieziona do szpitala.

 

Gwardia Koszalin – MKS Karlino 23.04.2022

 

GKP Targówek – Skra Warszawa 24.04.2022

 

Victoria Łukowa – Łada Biłgoraj 24.04.2022

Relacja Łady Biłgoraj:

Na tym wyjeździe meldujemy się w 61 osób z dwiema flagami. Ku naszej uciesze młodzież odnosi kolejne zwycięstwo i w dobrych humorach wracamy do Biłgoraja.


INNE:

 

Polonia Warszawa – Legia Warszawa 23.04.2022 (IV liga kobiet)

 

Zagłębie Lubin – Polonia Bytom 23.04.2022

Relacja Zagłębia Lubin:

W sobotę rano, zaraz po kompromitacji z Zabrzem, piłkarze Zagłębia mogli zobaczyć jak wygląda walka i zaangażowanie. Na boisku górniczym został rozegrany mecz pomiędzy kibicami Zagłębia Lubin i Polonii Bytom. Podczas meczu oraz później trwała wesoła integracja przy piwie oraz stadionowej giętej.

 

Ekstraliga kobiet: GKS Katowice – Śląsk Wrocław 23.04.2022

Relacja GKS-u Katowice:

Dziś korzystając z wolnego terminu, zbieramy się w ponad 200 osób na meczu kobiecej sekcji ze Śląskiem Wrocław. Obecność zaznaczamy kilkoma okrzykami i przyśpiewkami, za co dziewczyny dziękują nam po meczu. Mamy ze sobą dwa transy: „Św. Barbaro czuwaj nad nimi” dla zaginionych górników z kopalni Pniówek i Zofiówka oraz „Chociaż Marek nas tu nie chce, znów zrobiliśmy frekwencję” w kierunku prezesa GieKSy, który jak nas zobaczył, zdezerterował ze stadionu.


ŻUŻEL:

 

Motor Lublin – GKM Grudziądz 22.04.2022

Relacja GKM-u Grudziądz:

Najdalszy wyjazd sezonu przypadł nam na piątek. W Lublinie stawiło się 35 żółto-niebieskich. Na płocie flaga Robert Dados. Klika razy zaznaczyliśmy swoją obecność i sumie tyle można powiedzieć o tym wyjeździe. Niestety, tym razem zawodnicy zebrali tradycyjny, wyjazdowy wpi…l, ale wierzymy, że kolejny mecz w Grudziądzu to będzie znów zwycięstwo.

 

Landshut Devils – Falubaz Zielona Góra 23.04.2022

Relacja Falubazu Zielona Góra:

Nas na dalekim wyjeździe do Landshut +/- 300 w tym 4 Flota. Dzięki za wsparcie! Na wyjeździe debiutują dwie flagi YF’08 i Ś.P. AREK. Jesteśmy zawsze tam!

 

Orzeł Łódź – ROW Rybnik 22.04.2022


KOSZYKÓWKA:

 

Legia Warszawa – Stal Ostrów Wielkopolski 24.04.2022

 

Twarde Pierniki Toruń – Anwil Włocławek 24.04.2022

Relacja Anwilu Włocławek:

Do Torunia wybieraliśmy się postawić kropkę nad i… ale to nic nie szkodzi, wybierzemy się jeszcze raz. Na łuku zameldowało się około 1000 osób grupy zorganizowanej oddzielonej sektorem buforowym od… kolejnej kilkusetosobowej grupy kibiców Anwilu. Brawa dla organizatorów. Próbowaliśmy oszacować liczbę Anwilowców po białych koszulkach i przyjmujemy 1800 osób na tym wyjeździe. Nie brak wpisów, że z 3996 kibiców, którzy byli na meczu, większość stanowili Włocławianie. Ale do sedna… na wejściu jak zwykle dłuuuugie negocjacje na temat wniesienia flag na mecz. Rozwijamy te flagi, można je sprawdzić, co roku wieszamy te same i co roku problemy, jak byśmy w niech mieli siekiery wnosić… ale nieważne, ważne, że weszliśmy z asortymentem. Od początku ruszyliśmy z bardzo dobrym dopingiem, a na pierwsze punkty poleciały serpentyny. Chwilę później poprawiliśmy flagowiskiem i byliśmy już dostatecznie rozgrzani, żeby lecieć z ogniem do końca meczu. Zwłaszcza każde „kto wygra mecz?” kończyło się upokorzeniem dla kibiców gospo… właściwie to kibiców gości, bo my przecież graliśmy u siebie! Nie zabrakło z naszej strony również krytycznych i celnych uwag pod adresem sędziów, którzy nierzetelnie wykonywali swoją pracę. Na parkiecie porażka i jutro znów widzimy się w Toruniu…

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH