LIVE: Na Stadionach 21-23.05.2021 21 maja 2021

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


I LIGA:

 

GKS Bełchatów – Radomiak Radom 21.05.2021

Relacja GKS-u Bełchatów:

Na piątkowym spotkaniu z Radomiakiem wystawiamy około 150-osobowy młyn. Na meczu, który rozpoczął się z godzinnym opóźnieniem w związku z pożarem jednego z jupiterów, prowadzimy niezły doping z krótkimi przestojami. Również po stracie gola zagrzewamy piłkarzy do walki, jednak mecz kończy się naszą porażką. Spotkanie oglądała ponad 80-osobową grupa fanów Radomiaka, których wpuszczamy na naszą trybunę. 

 

GKS Tychy – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 22.05.2021

 

Z trybun tyskiego stadionu spotkanie oglądało kilkunastu fanów Termaliki.

 

Stomil Olsztyn – Puszcza Niepołomice 22.05.2021

 

Zagłębie Sosnowiec – GKS Jastrzębie 22.05.2021

 

Fanatyczna Pogoń:
Po długiej przerwie meldujemy się na stadionie Ludowym w 40 osób! Zagłębie wygrywa 3:0. 

 

Będzińscy Fanatycy Zagłębie Sosnowiec:
Na sobotnim meczu bardzo dobrze zaprezentowała się będzińska młodzież, która w ponad dwie dyszki dociera z własnej zbiórki, gdzie śpiewem i pirotechniką pokazuje, że przyszłość miasta kreuje się niezmiennie w czerwono-zielono-białych barwach. Oby tak dalej !

 

Relacja GKS-u Jastrzębie:
Wczoraj w Sosnowcu dzięki uprzejmości miejscowych kibiców pojawiamy się w 100 osób w tym 20 Piast. Podziękowania dla kibiców Zagłębia za ogarnięcie biletów. Piłka nożna dla kibiców! 

 

Arka Gdynia – Widzew Łódź 23.05.2021

 

Odra Opole – Miedź Legnica 22.05.2021

 

Orange City Boys ’03:
Wczoraj wspieramy naszych przyjaciół z Opola na ich domowym meczu z cyganami w 60 osób z flagą OCB na wyprawie. Kibicom Odry dziękujemy za zajebista gościnę i do następnego! 

 

Resovia Rzeszów – Korona Kielce 23.05.2021

 

Sandecja Nowy Sącz – Chrobry Głogów 23.05.2021

 

Cracovia Krowodrza 5:
Wczorajszego dnia meldujemy się w Nowym Sączu na meczu Sandecja – Chrobry. Dzięki za zaje**stą gościnę.

 

Relacja Chrobrego Głogów:
Pod stadionem w Nowym Sączu zameldowało się ośmiu fanatyków Chrobrego.


II LIGA:

 

Stal Rzeszów – Sokół Ostróda 22.05.2021

Relacja Stali Rzeszów:
Przez cały mecz liczna grupa fanatyków wspiera piłkarzy głośnym dopingiem. Angażując resztę sektorów przez sporą część czasu, udało nam się stworzyć atmosferę jak w przypadku najważniejszych spotkań rozgrywanych na naszym stadionie. Po końcowym gwizdku sędziego doszło do niespotykanej sytuacji. Wszyscy kibice z górnej części trybuny oczekiwali na graczy, gdzie w naszym zwyczaju było podziękowanie piłkarzom za spotkanie i odwrotnie za doping (przy każdym spotkaniu, niezależnie od przeciwnika czy terminu mogli na to liczyć). Tym razem gwiazdeczki chyba zapomnieli o kibicach i z dumą, niektórzy nawet nie spoglądając na trybuny ruszyli do szatni, umacniając przy tym współpracę i dialog, o czym mowa w oświadczeniu klubu. Do kolejnej rozmowy doszło przy szatni piłkarzy, gdzie dalej nie widzieli z tą sytuacją żadnego problemu. Prowokatorskie odzywki i gesty doprowadziły do zamieszania, ale gadki o pobiciu piłkarzy czy trenera są herezją ludzi szukających sensacji. Tłumaczący się kopacze, postanowili odwrócić kota ogonem i zwalić winę na kibiców, którzy rzekomo podczas ostatniej rozmowy ich atakowali. Do spotkania z piłkarzami doszło po przegranym meczu w Stalowej Woli z Motorem. Grupa kibiców oczekiwała na grajków pod budynkiem klubowym, gdzie dowiadując się o tym wydzwonili oni policję, a wysiadając z autokaru nie patrząc na nas chcieli według polecenia trenera uciec do szatni. Po zatrzymaniu i męskiej rozmowie poprosili nas o wsparcie i rozliczenia po ostatnim meczu sezonu, na co otwarcie przystaliśmy, pokazując to na ostatnich dwóch meczach. Dzisiaj tworząc fejkowe konta i wylewając żale w komentarzach, czy wysyłając wiadomości do mediów (opisujących od rana sytuację wewnątrz szatni), tylko ośmieszacie się i umacniacie powszechne przekonania o tym, że jesteście tutaj w większości ze względu na przywiązanie do pieniędzy, a nie do STALI RZESZÓW.

 

GKS Katowice – Bytovia Bytów 23.05.2021

 

Olimpia Grudziądz – Śląsk II Wrocław 23.05.2021

Relacja Olimpii Grudziądz:
Mecz z rezerwami Śląska był jednym z tych, w których zwycięstwo było na wagę złota (utrzymania na szczeblu centralnym). To dało się odczuć w młynie. Na sektorze A4 wykupione zostały wszystkie 130 bilety, sporo osób od nas kupuje jeszcze bilety na sąsiadujące sektory, co łącznie daje ok. 150 osób. Przez 90 minut robimy, co możemy, aby być dwunastym zawodnikiem w tym pojedynku. Można śmiało stwierdzić, że każdy z uczestników aktywnego dopingu dawał z siebie wszystko. Znakomity efekt dały szale, które zostały już na stałe wprowadzone do urozmaicenia dopingu. Doping podczas tego pojedynku stał na bardzo dobrym poziomie. Warto w tym miejscu zaznaczyć dobrą liczbę Młodej Wiary, która kolejny raz organizuje przemarsz przez miasto, zaznaczając przy tym swoją obecność. Lecz jesteśmy pewni, że na ostatnie spotkanie domowe z Wigrami stać nas na wiele więcej 😁 Mimo porażki na boisku i sytuacji w tabeli możemy być bardzo zadowoleni z tego, co zaprezentowaliśmy swoją postawą. Walczyć, trenować Olimpia musi panować!

 

Olimpia Elbląg – Skra Częstochowa 23.05.2021

 

Hutnik Kraków – Chojniczanka Chojnice 23.05.2021


III LIGA:

 

Kotwica Kołobrzeg – Pomorzanin Toruń 22.05.2021

Relacja Kotwicy Kołobrzeg:
Na wczorajszym meczu z Pomorzaninem Toruń wystawiamy 80-osobowy młyn, który cały mecz dopinguje piłkarzy. Na płocie jedna flaga. Dobry doping z naszej strony patrząc na ilość osób w młynie. Piłkarze wygrywają 2:0.

 

KP Starogard Gdański – Elana Toruń 22.05.2021

 

Relacja Unii Tczew:

W sobotę wybieramy się do Starogardu Gdańskiego ze wsparciem KPS w meczu z Elaną Toruń. Nas 15 sztuk z flagą Unia Tczew. Po meczu wspólna integracja. Dzięki! TCZEW&STAROGARD!

 

Stal Brzeg – Ruch Chorzów 22.05.2021

 

20 kibiców Unii Oświęcim wspiera Ruch na wyjeździe w Brzegu.

 

NRŚL GANG:
Dziś NIEBIESCY notują na swoim koncie kolejne zwycięstwo i są już o mały włos od awansu do II ligi. Bramki dla Ruchu zdobyli Mokrzycki dwie i Biskup. W Brzegu zameldowało się ok 230 kibiców Ruchu wspieranych przez 20 Kibice Unii Oświęcim. Kolejny raz bardzo dobrą frekwencją zaimponowała Niebieska Ruda Śląska, która stawiła się w 50! Oby tak dalej! WYJAZD RZECZ ŚWIĘTA!!! 

 

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Siarka Tarnobrzeg 22.05.2021

Relacja Siarki Tarnobrzeg:
Na wyjeździe w Ostrowcu meldujemy się w 85 osób (1 Wiślak), podróżujemy autokarem i autami.

 

ROW Rybnik – Warta Gorzów 22.05.2021

 

Podlasie Biała Podlaska – Wisła Sandomierz 22.05.2021

Relacja Wisły Sandomierz:

Na wyjazd do Podlasia wybieramy się w 48 osób. Wiekszą czesc trasy udaje pokonac sie bez eskorty. Pod stadion dojezdzamy w II polowie. Kilkakrotnie podczas meczu zaznaczamy obecnosc.
Z nami GKS Bełchatów w 16 osób i 5 osobowa delegacja KSZO. Dzięki za Wsparcie! 

 

Jarota Jarocin – Bałtyk Koszalin 22.05.2021

Relacja Jaroty Jarocin:
Na pierwszym meczu z udziałem publiczności na Sportowej zbieramy się w około 50 osób w tym delegacje zgód – 4 Astra Krotoszyn i 2 LKS Czarnylas. Dość długa przerwa w dopingowaniu naszych piłkarzy spowodowana zamkniętymi stadionami, przyczyniła się do nienajlepszej jakości dopingu. Trochę spotkań domowych nam jeszcze zostało, także będzie czas wrócić na odpowiednie tory, a przede wszystkim już za dwa tygodnie długo oczekiwany mecz z Nielbą.  

 

Sokół Kleczew – Nielba Wągrowiec 22.05.2021

Relacja Nielby Wągrowiec:
Udajemy się do oddalonego o nieco ponad 100 km Kleczewa w 7 głów. Kopacze remisują 1:1 i z jednym zdobytym punktem wracamy do Wągrowca. MKS !

 

Jutrzenka Giebułtów – Wisłoka Dębica 22.05.2021

Relacja Wisłoki Dębica:
Mecz z Jutrzenką rozgrywany był w Krakowie na stadionie Prądniczanki. W grodzie Kraka meldujemy się w 98 osób, razem z nami tego dnia 31 kibiców Concordii Knurów i 19 Górnika Zabrze – dziękujemy braciom za wsparcie! Pod stadion docieramy 20 minut przez pierwszym gwizdkiem i od razu dowiadujemy się, że nie zostaniemy wpuszczeni na obiekt. Po kilkunastominutowych negocjacjach właściciel obiektu Prądniczanki stwierdził, że wpuści nas, jeśli dopłacimy mu dodatkowe środki za wynajem obiektu Jutrzence…

Przed bramą główną zaznaczamy swoją obecność kilkoma okrzykami i po około 50 minutach zawijamy w drogę powrotną. Piłkarze przed samym rozpoczęciem meczu podchodzą do nas pod bramę, dziękując za przyjazd, natomiast sam mecz wygrywają w fantastycznym stylu, gromiąc rywali 2-8!

 

Stal Stalowa Wola – ŁKS Łagów 22.05.2021

 

Gwardia Koszalin – Gryf Wejherowo 22.05.2021

Relacja Gwardii Koszalin:
W końcu po kilku miesiącach przerwy mogliśmy wrócić na trybuny. Akurat powrót przypadł na mecz z Gryfem Wejherowo, którzy zawitali do nas w 18 osób. W sektorze siadamy razem, tworząc 80-osobowy młyn i dopingujemy obie jedenastki. Piłkarze wygrywają, a walka o utrzymanie trwa w dalszym ciągu. Po meczu umacnianie przyjaźni z przyjaciółmi z Wejherowa. Ostatnie osoby wyjeżdżają z Koszalina w niedzielę.

 

Korona II Kielce – Chełmianka Chełm 22.05.2021

Relacja Chełmianki Chełm:
Na wyjazdowy mecz do Kielc dojeżdżamy w 16 osób na drugą połowę. Pomimo informacji o niewpuszczeniu naszej grupy na stadion dopingujemy piłkarzy spod płotu przez resztę spotkania.

 

Dąb Zabierzów Bocheński – Puszcza Niepołomice 23.05.2021 (derby w III lidze kobiet)


NIŻSZE LIGI:

 

JKS Jarosław – Karpaty Krosno 22.05.2021

 

Górnik Wałbrzych – Nowe Miasto Wałbrzych 22.05.2021

Kibice Górnika Wałbrzych podczas spotkania zaprezentowali oprawę nawiązującą do wrześniowego meczu w Stanowicach, który zakończył się przez trąbę powietrzną, więcej TUTAJ.

 

Unia Tarnów – Poprad Muszyna 22.05.2021

 

Czarni Czarne – GTS Czarna Dąbrówka 22.05.2021

Relacja Czarnych Czarne:
Na kolejny mecz naszego klubu prowadzimy małą mobilizację, publikując zapowiedź meczu. Zachęcamy wszystkich do przyjścia na mecz. O godzinie 14:30 zbieramy się wszyscy na PKP, wspólnie przechodzimy na stadion. Tworzymy około 25-osobowy młyn i wywieszamy jedną flagę. Prowadzimy doping przez całe spotkanie. Na początku drugiej połowy odpalamy 4 race i świecę dymną. Piłkarze niestety przegrywają, mimo że przeciwnicy grali 60 minut w 10. Po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę. DO NASTĘPNEGO! CZARNI TO MY !!!

 

Lubuszanin Trzcianka – Obra Kościan 22.05.2021

Na tym wyjeździe pojawiło się 3 kibiców Obry.

 

Victoria Koronowo – Polonia Bydgoszcz 22.05.2021

 

Włocłavia Włocławek – Zawisza Bydgoszcz 22.05.2021

Relacja Włocłavii Włocławek:
Na meczu wystawiamy wspólny z Zawiszakami ok. 300-osobowy młyn. Doping prowadzimy przeplatany przyśpiewkami chwalącymi oba nasze kluby, które w tym roku obchodzą 75-lecie. Warto dodać, iż na meczu debiutuje flaga fanatyków z Kazimierza Wielkiego. Włocłavia wygrywa i pokazuje, że będzie liczyć się do końca w walce o awans!

WSZYSCY NIECH SŁYSZĄ, WŁOCŁAVIA ZAWSZE Z ZAWISZĄ!!

 

Wilga Garwolin – Hutnik Huta Czechy 22.05.2021

Relacja Hutnika Huta Czechy:
W Garwolinie od nas 15 osób z flagą (3 Amur Wilga). Miały być derby z prawdziwego zdarzenia, jednak nie zostajemy wpuszczeni na stadion. Zza płotu zaznaczamy kilkukrotnie swoją obecność.

 

Gryf Policzna – Powiślanka Lipsko 22.05.2021

Relacja Powiślanki Lipsko:
Mimo deszczowej pogody, do Policznej dociera 54 fanatyków Powiślanki w tym 16 Zwolenianka Zwoleń (dzięki za wsparcie!). Na stadion dojeżdżamy jeszcze przed pierwszym gwizdkiem i przez całe spotkanie prowadzimy głośny doping. Mimo to niestety piłkarze przegrywają mecz 2-1. 

 

Dolcan Ząbki – Okęcie Warszawa 22.05.2021

 

Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 22.05.2021

Relacja Polonii Przemyśl:
Na ten mecz wybieramy się samochodami w 96 osób. Tego dnia wspiera nas 30 kibiców Wisły Kraków oraz 1 Łady Biłgoraj – dzięki za wsparcie! Mamy ze sobą flagę „Kołacz PDW”. W pierwszą stronę jedziemy bez balastu, dopiero pod Przeworskiem dostajemy ogon. Gdy dojeżdżamy pod stadion, białe kaski blokują drogę, oznajmiając nam, że na stadion nie wejdziemy. Zaznaczamy swoją obecność i z dużym wahadłem wracamy do Przemyśla.

 

Warta Zawiercie – MKS Myszków 22.05.2021

Na meczu w poszukiwaniu różnych atrakcji pojawiła się grupa kilku FC Zagłębia Sosnowiec.

 

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Podlasie Sokołów Podlaski 22.05.2021

Relacja Mazovii Mińsk Mazowiecki:
Przez cały mecz w naszych szeregach przewija się 40-45 osób. Wspierają nas 2 osoby z Siedleckiej Pogoni – dzięki za obecność! Mimo fatalnej, deszczowej pogody prowadzimy niezły doping z bębnem i dobrze się bawimy. Podlasie przyjechało w około 30-35 osób. Zajmują miejsce w sektorze gości i dopingują cały mecz. Po meczu siedzimy z Pogonią do późnych godzin nocnych na mieście.

Przy okazji ogłaszamy mobilizację na kolejny mecz przy Sportowej 5 czerwca! Wydarzenie, plakat wrzucimy w przyszłym tygodniu. Ogarniajcie czas, nakręcajcie znajomych i wszyscy razem wspierajmy Dumę Mińska!

 

KS Borek Kraków – Wieczysta Kraków 22.05.2021

 

Prochowiczanka Prochowice – Stal Chocianów 22.05.2021

 

Pogoń Pieszyce – Lechia Dzierżoniów 22.05.2021

 

Orkan Szczyrzyc – Okocimski Brzesko 22.05.2021

Relacja Okocimskiego Brzesko:
Na spontaniczny wyjazd do Szczyrzyc wybiera się 15 Piwoszy.

 

Beskid Andrychów – Pcimianka Pcim 22.05.2021

Relacja Beskidu Andrychów:
Podczas sobotniego meczu z Pcimianką dopingujemy Beskid w 40 osób, razem z nami jest 3 Zagłębiaków, którym dziękujemy za wsparcie. Spotkanie kończy się porażką biało-czerwonych, którym mimo to dziękujemy za ambitną postawę. Nie obrażamy się i mobilizujemy do zwycięstwa w środowym spotkaniu z oświęcimską prostytutką. Na temat tego meczu więcej napiszemy już jutro w samo południe, bądźcie czujni. Wracamy z przytupem. Warto dodać, że również w sobotę w 5 osób wspieraliśmy Zagłębie na domowym meczu z GKS Jastrzębie.

Łada Biłgoraj – Górnik II Łęczna 22.05.2021

Błękitni Raciąż – MKS Ciechanów 22.05.2021

Relacja MKS-u Ciechanów:
„Nas w Raciążu 35 osób w tym 10 kiboli Świtu Nowy Dwór Maz. z flagą Kowal PDW (dzięki!). Mimo zmiennej pogody prowadzimy niezły doping.”

 

Gryf Słupsk – Anioły Garczegorze 22.05.2021

 

Tarnovia Tarnów – GKS Drwinia 22.05.2021

 

Hart Tęgoborze – Łosoś Łososina Dolna 23.05.2021

 

Arkonia Pomysk Wielki – Brda Przechlewo 23.05.2021

 

Dynovia Dynów – Markovia Markowa 23.05.2021


ŻUŻEL:

 

GKM Grudziądz – Unia Leszno 21.05.2021

Relacja GKM-u Grudziądz:
Na mecz z Unią Leszno ponownie wszystkie bilety na młyn rozchodzą się w naszym własnym gronie, dodatkowo tego dnia wspiera nas 9 Polonistów. Ze względu na przypadające na koniec maja przykre rocznice wieszamy tylko flagę Sektor Niebo oraz transparenty dla naszych zmarłych braci, oraz tych, którzy są po drugiej stronie muru. Doping dużo lepszy niż w poprzednim meczu udaje się kilka razy poderwać do śpiewania resztę stadionu.

Po meczu udajemy się pod ZK pozdrowić naszych braci na przymusowych wakacjach. Ponadto w sobotę 2 żółto-niebieskich wspiera Polonię na piłkarskim wyjeździe przeciwko Viktorii Koronowo.

 

Sparta Wrocław – Unia Leszno 23.05.2021

Wrocławianie w nietypowy sposób postanowili zakpić z kibiców Unii Leszno.

 

Relacja Unii Leszno:
Pod stadion Sparty Wrocław docieramy w 40 osób (nie wszyscy widoczni na zdjęciu). Razem z nami obecnych tego dnia 11 kibiców Chrobrego Głogów – wielkie dzięki za wsparcie!

 

Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa 23.05.2021

 

Przedstawiciele gorzowskiego klubu wręczyli kwiaty z okazji urodzin jednej ze swoich najwierniejszych fanek. Niedawno swoje 90. urodziny obchodziła pani Władysława Przezpolewska.

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH