LIVE: Na Stadionach 19.05.2021 19 maja 2021

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


I LIGA:

 

Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz 19.05.2021

Relacja Arki Gdynia:
Dwieście dwadzieścia jeden… Długie 221 dni… czekaliśmy, żeby ponownie pojawić się na stadionie i dopingować ukochaną drużynę. Na środowym meczu z Sandecją Nowy Sącz frekwencja wyniosła 3462 kibiców (sprzedane wszystkie dostępne wejściówki). Goście w kilka osób incognito. Doping na dobrym poziomie, chodź bywało lepiej. Wygrywamy 3:0, bo na deser był… Rosołek.

W niedzielę widzimy się na meczu z Widzewem Łódź. W systemie (na godzinę 14:00) zostało… 9 biletów, także będzie ‘komplet’. Robimy swoje, ARKA GDYNIA!

 

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Chrobry Głogów 19.05.2021

Na środowym wyjeździe w Niecieczy pojawiło się 13 kiboli Chrobrego oraz dwóch Stilonowców.


II LIGA:

 

Motor Lublin – GKS Katowice 19.05.2021

 

Relacja GKS-u Katowice:
Nas 311 w Lublinie w tym 16 JKS Jarosław i 3 Górnik Zabrze. Na sektor gości wchodzą 302 osoby – tyle ile dostaliśmy biletów.

Podziękowania dla klubu Motor za to, że w tych pochrzanionych czasach, w których covid jest wymówką na wszystko, wpuścili nas na normalnych zasadach do sektora gości.

Piłka nożna dla kibiców!

 

 

Mysłowicka GieKSa:
Na wczorajszym wyjeździe meldujemy się w 26 osób! Na zdjęciu wraz z Trójkolorowe Lędziny, serdecznie pozdrawiamy!

Piłka nożna dla kibiców!!

 

Młode Katowice:
W środę z rana wyruszamy za naszą drużyną do Lublina. Nie mogło zabraknąć też osób z naszej grupy i zbieramy się na ten wyjazd w około 25 osób Młodych Katowic. Całą trasę w obie strony jedziemy spokojnie. Co do samego meczu nie będziemy się odnosić, aczkolwiek wiadomo jest jedno, że doping był na najwyższym poziomie. Po powrocie do Katowic integracja trwa do późnych godzin… 😁 Jesteśmy zawsze tam…

 

Chojniczanka Chojnice – Sokół Ostróda 19.05.2021

 

KKS Kalisz – Górnik Polkowice 19.05.2021

 

Błękitni Stargard – Olimpia Elbląg 19.05.2021


III LIGA:

 

Wisłoka Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska 19.05.2021

Relacja Wisłoki Dębica:
Pierwszy mecz na naszych trybunach można uznać za udany pod względem sportowym. Na trybunach z racji niekorzystnego terminu oraz wczesnej godziny spotkania formujemy około 40-osobowy młyn dopingujący przez większość spotkania. Płot przyozdabia nasza sztandarowa flaga „Najstarsi Biało-Zieloni”.

Spotkanie bez przyjezdnych z reguły jest nudne, więc jako Dębiccy Fanatycy Sportu udajemy się w 23 osoby na obiekt MOSiR do koleżanek zza miedzy, gdzie rozgrywają ligowe spotkanie z Piastem Tuczempy. Wbijamy na ich główną trybunę, z której prowadzą doping i zaznaczamy im po raz kolejny, że Dębica jest Nasza. Psy pojawiają się bardzo szybko na trybunach i zaczynają świrować, nadużywając bezprawnie swoich uprawnień. Zaczyna się delikatna szarpanina z ich strony. Wyciągnięcie telefonu i nagrywanie ich nielegalnych działań studzi delikatnie ich agresję skierowaną w stosunku do nas. Prezes dębickiego Igloopolu jednym słowem przesadza, spinając się do nas i nakręca psarnie słowami – „Gazować te kurwy” – nie wypada używać takich słów człowiekowi na tak wysokim stanowisku, jakim się mianuje, tym bardziej nie jest akceptowane, jeśli się jest wiernym kibicem Wisły Kraków pozującym w bluzach kibicowskich. Po około 10 minutach przepychanek opuszczamy stadion i zawijamy do nas na rewir. Sympatyków zza między nie stwierdzono mimo wcześniejszej mobilizacji na to spotkanie.

 

Chełmianka Chełm – Jutrzenka Giebułtów 19.05.2021

Relacja Chełmianki Chełm:
Na pierwszy mecz domowy na naszym stadionie z udziałem kibiców formujemy około 40-osobowy młynek i przez całe spotkanie dopingujemy piłkarzy. Na płocie wywieszamy jedną flagę „KUBEŁ”.

 

Siarka Tarnobrzeg – AZS Podlasie Biała Podlaska 19.05.2021

Relacja Siarki Tarnobrzeg:
Na pierwszym meczu z otwartymi trybunami formujemy około 70-osobowy młyn.


NIŻSZE LIGI:

 

Unia Kunice – Promień Żary 19.05.2021

Relacja Promienia Żary:

Derby dla Promienia

Pomimo środy i ograniczonej liczby biletów w absurdalnej cenie jak na okręgówkę pojawiamy się w kunicach w 2 dychy w najlepszym momencie i zaznaczamy kilkukrotnie swoją obecność. Piłkarze pokazali dzisiaj miejsce w szeregu naszym sąsiadkom zza miedzy i wygrali derby aż 6:1!

Tym samym w derbach jesteśmy niepokonani od kilku ładnych lat. Liczymy na zwycięstwa we wszystkich meczach już do końca sezonu. Bo jak nie teraz tym zespołem to kiedy? Walczyć i miejmy nadzieję, że w czerwcu razem będziemy świętować upragniony awans!

 

Karpaty Krosno – JKS Jarosław 19.05.2021

 

Pogoń Zduńska Wola – Warta Działoszyn 19.05.2021

Relacja Pogoni Zduńska Wola:
W środowe popołudnie pierwszy raz po długiej przerwie mogliśmy oficjalnie obejrzeć mecz z perspektywy trybun. Aby przyciągnąć jak najwięcej osób na trybuny mimo środy (wiadomo praca, rodzina itd.) ruszyliśmy na miasto z plakatami, a także poprosiliśmy Adriana Budkę o krótką zapowiedź. Wszystko to przełożyło się na całkiem niezłą frekwencję jak na środę. My standardowo zbieramy się na sektorze C i z przerwami dopingujemy przez całe spotkanie, choć dużo lepiej było w drugiej połowie. Na meczu była również Kasia Kubiak, na której leczenie cały czas prowadzimy licytacje! Na początku drugiej połowy prezentujemy transparent „GDYBY NIE MY NIE BYŁOBY WAS, GDYBY NIE WY NIE BYŁOBY NAS” do tego rozwijamy sektorówkę z herbem klubu i odpalamy race.
POGOŃ TO MY
POGOŃ NIGDY NIE ZGINIE

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH