LIVE: Na Stadionach 18-21.02.2022

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!

EKSTRAKLASA:

Stal Mielec – Pogoń Szczecin 18.02.2022

Jagiellonia Białystok – Cracovia 19.02.2022

Relacja Mazura Ełk:

Wczoraj na meczu JAGIELLONIA – Cracovia obecnych około 35 Mazurowców z flaga!

Cracovia:

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Legia Warszawa 19.02.2022

Śląsk Wrocław – Piast Gliwice 19.02.2022

Relacja Śląska Wrocław:

Jedynym jasnym punktem dzisiejszego meczu byli kibice Śląska. To co się działo na boisku to kpina z ludzi, którzy przychodzą na stadion. Zawodnicy gości mijali naszych zawodników jak tyczki na treningu. Mimo tego piłkarze Śląska mogli liczyć na 90 minut fanatycznego dopingu. Po meczu kopacze jednak usłyszeli co myślą kibice o tym co prezentują na murawie. Może jeszcze jakieś wakacje w Turcji, a może w Dubaju? Za tydzień derby regionu. Drużyna Śląska ma siedem dni by wyciągnąć wnioski z dzisiejszego meczu. To jest Wielki Śląsk Wrocław! Jeśli któryś z zawodników tego nie rozumie nie ma czego szukać w naszym klubie!
Widzów: 5819, w tym ok 260 gości.

Relacja Piasta Gliwice:

Nas we Wrocławiu 280 osób w tym 85 braci z Jastrzębia – dziękujemy za wsparcie! Na tym wyjeździe debiut zalicza flaga ON TOUR

Lechia Gdańsk – Lech Poznań 20.02.2022

Górnik Zabrze – Raków Częstochowa 20.02.2022

Relacja Rakowa Częstochowa:

Za nami już wyjazd na Górnika. Dostaliśmy z Zabrza 395 wejściówek. Razem z nami na sektorze 45 Chemików i 5 fanów Stomilu Olsztyn. RAKÓW DO KOŃCA!

SPARING:

Ruch Chorzów – Skra Częstochowa 19.02.2022

To był ostatni sparing Ruchu Chorzów przed startem rundy wiosennej. Przed spotkaniem ze Skrą odbyła się krótka prezentacja drużyny Niebieskich.

HOKEJ:

Unia Oświęcim – Zagłębie Sosnowiec 18.02.2022

Relacja Unii Oświęcim:

Niewiele ponad 1000 osób, przybyło w piątkowy wieczór na Chemików 4. Na młynie tego dnia jakieś 130 osób. W tej liczbie Górnik Brzeszcze (15) i Ruch Chorzów (20) – dziękujemy. W pierwszej tercji na płocie wisi tylko flaga ARTUR MALICKI, którego kolejną rocznicę śmierci obchodziliśmy kilka dni temu. W pozostałych częściach spotkania wieszamy 2 flagi i trans dla ziomala z Brzeszcz, którego obecnie z nami nie może być. Po dwóch tercjach nasi hokeiści przegrywali 4-0 a z naszego sektora słychać było wk*rwienie. W trzeciej tercji zobaczyliśmy inną drużynę, która zdołała wyrównać wynik w regulaminowym czasie gry. Po chwili nastąpiła dogrywka, w której już po 22 sekundach mogliśmy unieść ręce do góry w geście zwycięstwa. Brawo za walkę do końca! Na Play-offach macie gryźć lód! Czy wygrywasz, czy nie…