LIVE: Na Stadionach 18-20.11.2022 19 listopada 2022

„NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


EKSTRAKLASA:

Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze 18.11.2022


III LIGA:

Podhale Nowy Targ – Wisłoka Dębica 19.11.2022

 

Rekord Bielsko-Biała – Stilon Gorzów 19.11.2022

Relacja Stilonu Gorzów:
Na kolejny w tej rundzie ponad 500-kilometrowy wyjazd udajemy się w 87 osób (w tym FC z Lubniewic, Międzyrzecza i Skwierzyny). Wspiera nas 45 kibiców Chrobrego (wielkie dzięki za wsparcie), co łącznie daje liczbę 132 piłkarskich fanatyków. Na wejściu dochodzi do dymu z ochroną i psami. Psy ostro gazują i zawijają jedną osobę. Kilku kiboli po gazowaniu musi skorzystać z pomocy medycznej. W drugiej połowie wieszamy na płocie 4 flagi Stilonu oraz jedną flagę Chrobrego i wspieramy dopingiem naszych piłkarzy. Był dym pod kasami, był też dym w sektorze gości, który został przyozdobiony pirotechniką. I tym akcentem kończymy rundę jesienną.

Chrobremu dziękujemy za wsparcie na tym meczu oraz za całą rundę jesienną, kiedy to wiele razy mogliśmy liczyć na braci z Głogowa. Stilon & Chrobry.

 

Relacja Chrobrego Głogów:

Pierwszoligowe rozgrywki zapadły w zimowy sen, ale to nie oznacza, że runda się dla nas skończyła. W 45 osób z flagą wsparliśmy Stilonowców podczas wyjazdu do Bielska. Przed wejściem na stadion dochodzi do sporego zamieszania przez co dla jednej osoby od nas wyjazd trochę się przedłuża, a kilka osób po gazowaniu potrzebuje pomocy medycznej. Podziękowania dla BKS-u za ogarnięcie pomocy prawnej. Pod koniec spotkania nasi Bracia prezentują oprawę z użyciem pirotechniki.

Kibolom Stilonu dziękujemy za ciekawy wyjazd, prowiant na drogę oraz całą rundę podczas której wspólnie wspieraliśmy nasze zespoły. Widzimy się za kilka miesięcy na szlaku! MZKS & ZKS!


NIŻSZE LIGI:

JKS Jarosław – Igloopol Dębica 18.11.2022

Relacja JKS-u Jarosław:

Zakończenie rundy z hukiem , tak jednym zdaniem można określić piątkowy wieczór na miejskim stadionie w Jarosławiu. W pierwszej połowie prezentujemy oprawę na którą składają sie sektorówka z herbem JKSu, na płocie laduje folia z napisem ,, black blue ultras ” , wszystko to podświetlane strobo, racami oraz cała masa innej pirotechniki. Nasza liczba w młynie przypomniała znowu dawne czasy gdyż na sektorze zameldowało się blisko 400 osób, w tym Stal Sanok (30) Dzięki !. Piłkarze zaprezentowali się równie solidnie wysoko wygrywając z Igloopolem. NIEPOTRZEBNE SĄ NAM DERBY BO KIBICUJEMY BEZ PRZERWY!.

 

Flota Świnoujście – Gavia Choszczno 19.11.2022
Relacja Floty Świnoujście:
Mecz miał się rozpocząć w samo południe lecz pogoda miała inne plany i ostatnie spotkanie rundy jesiennej rozpoczyna się z 20 minutowym opóźnieniem. Mimo niesprzyjającej aury na sektorze F jakieś 50 osób. Wywieszamy 1 flagę ACAB oraz 2 transparenty: pierwszy dla naszego ziomala z Falubazu, który aktualnie przebywa w szpitalu, drugi natomiast wspierający Wisłę Sandomierz której grozi likwidacja klubu… Na 1 gwizdek klasyka – w górę leci konfetti a my ruszamy z dopingiem. Obiektywnie należy przyznać, iż wokalnie lepiej zaprezentowaliśmy w 1 połowie bo w 2 było już zdecydowanie gorzej choć jak to mawia klasyk: były momenty!! Czy wygrywasz czy nie… Piłkarze postarali się w tych fatalnych warunkach atmosferycznych i chociaż deszcz lał a śnieg sypał zmyli hańbę z poprzedniej kolejki i odnieśli okazałe zwycięstwo 5:0 Brawo Wyspiarze!! TWIERDZA UZNAM!!


INNE:

Nysa Zgorzelec – Śląsk Wrocław 19.11.2022

 

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH