LIVE: Na Stadionach 17-19.08.2021 17 sierpnia 2021

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


I LIGA:

 

Stomil Olsztyn – Korona Kielce 18.08.2021

 

Relacja Korony Kielce:

W środowe popołudnie meldujemy się w Olsztynie w 121 wyjazdowiczów, w tym 6 Naprzód Jędrzejów- dzięki za wsparcie i dwóch zakazowiczów pod stadionem. 

 

Relacja Naprzód Jędrzejów:

W 6 osób wspieramy Koronę w Olsztynie. 

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Tychy 17.08.2021

 

Relacja GKS-u Tychy:

Wczoraj, mimo niekorzystnego terminu, jakim był wtorek, jesteśmy obecni na Podbeskidziu w 151 osób.  

 

Arka Gdynia – Widzew Łódź 18.08.2021

 

GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz 19.08.2021

 

Relacja Sandecji Nowy Sącz:

Do Katowic jedziemy w 140 osób. W tym 50 osób z Tychów i 8 osób z Mielca. Przez cały mecz prowadzimy, głośny i jednostajny doping, powrót po zakazie naszego młynowego, wprowadził nową jakość i wszyscy się doskonale bawią. Cieszy obecność starych wyjazdowiczów jak i spora liczba debiutantów którzy dopiero zaczynają swoją przygode na kibicowskim szlaku. Około trzeciej nad ranem docieramy do Nowego Sącza. 

 

Górnik Polkowice – Chrobry Głogów 19.08.2021

Relacja Chrobrego Głogów:

Na sektorze gości w Polkowicach stawiliśmy się w sile 116 osób. Byliśmy wspierani przez delegacje Stilonu Gorzów (dzięki!). 


II LIGA:

 

Motor Lublin – Hutnik Kraków 18.08.2021

 

Relacja Hutnika Kraków:

Na trzeci sierpniowy wyjazd ruszamy busem w 17 osób. Droga do Lublina upływa płynnie i jeszcze przed pierwszym gwizkiem meldujemy się na Arenie Lublin. Dołącza do nas jedna osobówka i na sektorze jest nas 20. Wieszamy wyjazdówkę i coś tam dopingujemy od czasu do czasu. Motor na wysokim poziomie ilościowym i wokalnym, zwłaszcza w drugiej połowie, gdy tracimy trzy bramki. Droga w obie strony raz z większą raz mniejszą eskortą.

 

KKS Kalisz – Stal Rzeszów 18.08.2021

Relacja Stali Rzeszów:

Na kolejnym wyjeździe meldujemy się w 173 osoby w tej liczbie nasi przyjaciele: 30 Stalówka oraz 26 Łada Biłgoraj – dziękujemy za wsparcie! Podróżujemy autami, łapiąc ogon dopiero pod koniec trasy w pierwszą stronę. Na sektorze wieszamy jedną flagę i prowadzimy dobry doping. Podziękowania dla kibiców KKSu Kalisz za sprawne ogarnięcie naszego wejścia oraz prowiant! 

 

Relacja Łady Biłgoraj:

Na środowej dalekiej eskapadzie, układowiczów z Rzeszowa wspiera 26 fanatyków Łady. Tego samego dnia cztery osoby obecne na meczu Stalówki z Wisłą Sandomierz. Podziękowania dla Stali za wszystko! 

 

Wigry Suwałki – Sokół Ostróda 18.08.2021


III LIGA:

 

Unia Tarnów – Chełmianka Chełm 18.08.2021

 

Relacja Chełmianki Chełm:

Na środowym wyjeździe do Tarnowa jesteśmy obecni w 29 osób. Na stadion wchodzimy w przerwie meczu dzięki uprzejmości gospodarzy, ponieważ klub oficjalnie nie przyjmuje grup kibiców gości w tym sezonie. Podróż w obie strony z mniejszym lub większym wahadłem.  

 

LKS Goczałkowice Zdrój – Polonia Bytom 18.08.2021

 

Stal Stalowa Wola – Wisła Sandomierz 18.08.2021

 

Relacja Siarki Tarnobrzeg:

Na kolejnym meczu naszej zgody ze Stalową pojawiamy się w 9 osób w sektorze gości!

 

Zawisza Bydgoszcz – Olimpia Grudziądz 18.08.2021

Relacja Pogoni Lębork:

W środę przy okazji meczu Zawisza Bydgoszcz – Olimpia Grudziądz w 14 osób odwiedzamy naszych układowiczów. Dzięki wielkie za gościnę

Relacja Olimpii Grudziądz:

W środę byliśmy obecni w Bydgoszczy na ligowym spotkaniu z Zawiszą. Gdzie wybieramy się autokarem i autami w 100 osób, mamy ze sobą dwie flagi(osiedlową Batorego i wizytówkę Olimpia Grudziądz). Dzięki uprzejmości gospodarzy wchodzimy na stadion. Od początku spotkania głośno dopingujemy naszych piłkarzy, którzy mocno rozpoczęli rundę odnosząc same zwycięstwa bez straty bramki. Nie zawiedli nas również w spotkaniu derbowym i spotkanie z Zawiszą wygrywamy 0:2. Oby tak dalej panowie! Na meczu obecni również kibole Pogoni Lębork. Powrót spokojny i przed północą meldujemy się w Grudziądzu gdzie tradycyjnie nowi wyjazdowicze otrzymują „pasy”. Miejmy nadzieję, że to nie ostatni raz jak jedziemy tak licznym gronem w środku tygodnia. Cała reszta co nie pojechała niech żałuje!
Kibicom Zawiszy dziękujemy za ogarnięcie wejścia oraz cateringu! Piłka nożna dla kibiców! 

 

Sokół Sieniawa – Wisłoka Dębica 18.08.2021

Relacja Wisłoki Dębica:
Na środowy wyjazd do Sieniawy udajmy się autokarem w 34 osoby w tym 5 fanów Górnika Zabrze – dziękujemy za wsparcie! Mamy ze sobą flagę vlepkę: „1908”. Piłkarze remisują 2:2. Może czas najwyższy, aby niektórzy przebudzili się z letargu i zaczęli śmigać na wyjazdy?” 


PUCHAR POLSKI:

 

Polonia Marklowice – ROW Rybnik 18.08.2021

Relacja ROW-u Rybnik:

Meldujemy się w pobliskich Marklowicach w około 100 osób. Z nami delegacje kibiców Górnika i GieKSy z Żor. Piłkarze wygrywają 3-5 i przechodzą do kolejnej rundy PP podokręgu Rybnik. 

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH