LIVE: Na Stadionach 17-19.07.2020

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT, ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!

EKSTRAKLASA:

Korona Kielce – ŁKS Łódź 18.07.2020

Wisła Kraków – Arka Gdynia 18.07.2020

„Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Chyba, że to Wisła. Broziu dzięki za wszystko.”

Lech Poznań – Jagiellonia Białystok 19.07.2020

Relacja Jagiellonii Białystok:
125 kibiców Jagiellonii obecnych na Bułgarskiej w Poznaniu, w tym delegacja fanów Mazura Ełk.
Dzięki pomocy kibiców Lecha Poznań zasiedliśmy w sektorze gości!
W pierwszej połowie prowadziliśmy doping, w drugiej już trochę słabiej.

Sezon 2019/20 za nami…

Raków Częstochowa – Wisła Płock 18.07.2020

Relacja Rakowa Częstochowa:
Ostatni raz w tym sezonie przyszło nam jechać do Bełchatowa. Nadal obowiązują restrykcje, więc wciąż transport jedynie we własnym zakresie i mocno ograniczona ilość osób na trybunach. Na sektorze B tworzymy ponad 200-osobowy młyn. Były momenty, że udzielała nam się wakacyjna atmosfera, ale jednak przez większą część meczu doping całkiem sensowny. Sektor gości nadal odgórnie zamknięty, więc płocczanie po układzie u nas na sektorze w 14 osób. Dopingują jedynie pod koniec meczu. Nikt w czasie spotkania tym razem nachalnie się nie czepiał o ten cały dystans, za to po meczu okazało się, że milicjanci zaserwowali nam hurtową ilość mandatów czepiając się absurdalnych rzeczy. Powrót do Częstochowy stosunkowo sprawny.

Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin 18.07.2020

Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk 19.07.2020

Relacja Lechii Gdańsk:
Na ostatnim ligowym meczu tego sezonu we Wrocławiu, Lechię wspierało ok. 350 fanów. Dziękujemy Braciom ze Śląska, za świetne przyjęcie, co jest tradycją naszych spotkań.

[art5]

I LIGA:

GKS Jastrzębie – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 19.07.2020

Odra Opole – Olimpia Grudziądz 19.07.2020

Na meczu swój debiut zalicza nowa flaga.

GKS Bełchatów – Puszcza Niepołomice 19.07.2020

Chojniczanka Chojnice – Warta Poznań 18.07.2020

Relacja Warty Poznań:
Chojnice były ostatnim wyjazdem w tym sezonie. Wyjazd ten miał wyglądać zupełnie inaczej w pierwotnym terminie. Dzięki pomocy i uprzejmości kibiców Chojniczanki mamy możliwość wejść do sektora gości i obejrzeć ostatnie spotkanie wyjazdowe! Pierwszy raz udaje nam się odnieść zwycięstwo, gdzie jako pierwsi tracimy bramkę. Zwycięskiego gola w 88 minucie meczu zdobył Adrian Laskowski. Potrzebował od momentu wejścia na plac gry zaledwie 18 minut, aby zdobyć bramkę i zaliczyć wejście smoka. Ikona klubu z Drogi Dębińskiej 12 pokazał całej radzie nadzorczej, że ma się dobrze, mimo że gra po kilka minut! Po meczu wspólnie robimy sobie pamiątkowe zdjęcie przy płocie z całą drużyną i zdobywcą gola na wagę zwycięstwa.

Na koniec wyrazy szacunku dla byłego dyrektora sportowego Warty Dawida Frąckowiaka, który obecnie pracuje w Chojniczance i również pomógł, że kibice Zielonych weszli na mecz!

[art5]

II LIGA:

Resovia Rzeszów – Widzew Łódź 19.07.2020

Relacja Resovii Rzeszów:
Oficjalnie 356 osób dopinguje Resovię w tym ważnym meczu przez całe 90 minut. Przez pierwszą połowę wisi transparent: Zdzisław Myrda – Legenda Resovii, któremu była poświęcona minuta ciszy przed meczem. Po serii remisów i porażek w końcu wygrywamy mecz co na pewno przełożyło się na super atmosferę podczas spotkania.

[art5]

NIŻSZE LIGI:

Alit Ożarów – Naprzód Jędrzejów 18.07.2020

Relacja Naprzodu Jędrzejów:
Inauguracja sezonu 2020/2021 wypada nam na wyjeździe. W Ożarowie meldujemy się w 27 osób z faną, zaznaczamy swoją obecność kilkoma okrzykami. Nie zostajemy wpuszczeni na stadion i zawijamy z końcem pierwszej połowy. NAPRZÓD remisuje z Alitem 2:2.
PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW !!!!
KSN ON TOUR

Gryf Kamień Pomorski – Rega Trzebiatów 18.07.2020

[art5]

PUCHAR POLSKI:

Zawisza Bydgoszcz – Sparta Brodnica 18.07.2020

Zawiszacy z Osowej Góry na pucharowym meczu.

Legion Pilzno – Wisłoka Dębica 18.07.2020 (mecz bez udziału publiczności).

Promień Żary – Polonia Słubice 18.07.2020

Relacja Promienia Żary:
Nas na sektorze w najlepszym momencie 3 dyszki w tym kilku fanatyków Miedzi. Dopingujemy w miarę możliwości w asyście bębna. Na płocie wieszamy flagę „Promień Żary” oraz trans PDW dla naszego brata po drugiej stronie muru…Trzymaj się Norbi! Piłkarze przegrywają 2:0, szkoda bo brakło skuteczności – zwłaszcza pod koniec pierwszej połowy. Za tydzień rusza liga, w której nikt nie wyobraża sobie innego scenariusza niż awans…a na ten czekamy już piąty sezon, wierzymy że ostatni.

RKS Radomsko – Unia Skierniewice 18.07.2020

Delta Miłoradz – Bałtyk Gdynia 18.07.2020

Relacja Bałtyku Gdynia:
Na kolejną rundę RPP przyszło nam jechać do Miłoradza, gdzie docieramy w składzie 6 NAJWIERNIEJSZYCH (do przerwy 3). Widać było też kilku pikników i „działaczy”. Grajki już w pierwszej połowie pokazali, że na luzie podchodzą do tego meczu strzelając 4 bramki. W drugiej połowie prowadzimy spontaniczny doping i wdajemy się w rozmowy z miejscowymi. Delta zebrała się w jakieś 3 dyszki z jedną flagą bez dopingu. Na meczu jakieś 100-120 osób. Widać było ich przywiązanie do gdańskiej Lechii. Po ostatnim gwizdku jeszcze leci z naszej strony okrzyk „Bałtyk Gdynia” oraz „Kto wygrał mecz…?” lecz został on pozostawiony przez grajków bez echa, którzy to zwinęli się od razu do szatni pokazując tym samym brak szacunku do swoich kibiców. Na powrocie spokój. Kolejnym rywalem będzie Jaguar Gdańsk. Wakacje w pełni tak więc zaplanujcie sobie ten wypoczynek by tam być.

Stal Sanok – Karpaty Krosno 19.07.2020

Relacja Stali Sanok:
19 Lipca piłkarze sanockiej Stali w finale okręgowego Pucharu Polski podejmowali derbowego rywala drużynę Karpat Krosno. Spotkanie to mimo iż elektryzowało fanatyków sanockiej Stali od soboty 11 lipca gdzie piłkarze w meczu półfinałowym pokonali drużynę Cosmosu Nowotaniec, odbywało się jednak bez udziału kibiców gości w związku z pandemią Covid-19, mimo dogodnego terminu (niedziela godz. 19:00) oraz meczu przy sztucznym oświetleniu straciło trochę na atrakcyjności. Mecz który początkowo miał rozpocząć się o godzinie 19:00 został rozpoczęty z 1,5 godzinny opóźnieniem w związku z oberwaniem chmury która to przeszła nad Sanokiem godzinę przed planowanym rozpoczęciem mecz. Dzięki szybkiej i dobrej reakcji organizatorów spotkania tego dnia mogliśmy zobaczyć piłkarzy w akcji, chodź wiele wskazywało na to że mecz zostanie przełożony. Od początku spotkania ruszamy z dobrym i głośnym dopingiem który to wspiera piłkarzy przez całe spotkanie, niestety drużyna z grodu Grzegorza nie staje na wysokości zadania i przegrywa mecz 0:3, mimo wszystko dziękujemy drużynie za walkę do końca. Pod koniec spotkania odpalamy na trybunie race mimo złego wyniku wśród nas trwa dobra derbowa atmosfera do ostatniego gwizdka!

Na płocie debiut zalicza flaga vlepka „Ultras Stal”, mamy ze sobą także transparent dla naszego brata który to przebywa na przymusowych wakacjach – KOMAR PDW!