LIVE: Na Stadionach 15-18.07.2022

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!

EKSTRAKLASA:

Raków Częstochowa – Warta Poznań 15.07.2022

„KIBICU RAKOWA! Z naszymi wrogami nigdy nie jesteśmy w jednej drużynie! W europejskich pucharach liczymy na Ciebie! Do zrobienia atmosfery billboardu nie potrzebujemy!”

Lech Poznań – Stal Mielec 16.07.2022

Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław 15.07.2022

NEWS: Śląsk Wrocław jedzie na derby do Lubina! Zapowiada się mocne rozpoczęcie nowego sezonu Ekstraklasy. Kibice Śląska na derbowe spotkanie z Zagłębiem Lubin, które odbędzie się 15 lipca, wybiorą się pociągiem specjalnym.

Zagłębie Lubin:

Orange City Boys ’03:

Witamy na stacji Lubin stadion

Relacja Zawiszy Bydgoszcz:

Wszyscy niech słyszą Zagłębie zawsze z Zawiszą !! W Lubinie obecni jesteśmy w 90 osób z 3 flagami.

Relacja Śląska Wrocław:
1100 Fanatyków Śląska wraz ze zgodami zameldowało się na sektorze gości w Lubinie. Doping przez cały mecz petarda. W pierwszej połowie pojawia sie oprawa: „Veni Vidi Vici”, która doskonale pasowała do wydarzeń na trybunach. W drugiej połowie gospodarze nie istnieli. W piątkowy wieczór wspomagało nas 100 fanów Miedzianki, 37 Lechii, 17 Motoru oraz 7 Ferencvarosu. Braciom dziękujemy za wsparcie!

Pogoń Szczecin – Widzew Łódź 17.07.2022

Relacja Widzewa Łódź:

Po 8 letniej przerwie, na pierwszym wyjazdowym meczu w ekstraklasie, stawiamy się w zorganizowanej grupie w blisko 320 osób. Dzięki uprzejmości fanatyków Pogoni zajmujemy skrajną część ich młyna. Na mecz wchodzimy dopiero w okolicach 30 minuty, przez kontrolę pod stadionem , którą urządzili nam tamtejsi mundurowi. Mamy ze sobą jedną flagę. Prowadzimy doping starając się wykorzystywać słabsze momenty Portowców oraz przerwy w ich dopingu, który tego dnia brzmiał naprawdę przyzwoicie.
Liczba kibiców Widzewa na pewno była większa ponieważ spora część fanów rozsiana była po całej reszcie dostępnych trybun. Zainteresowanie tym wyjazdem było u nas ogromne. Jednak za naszą oficjalną cyfrę uznajemy wyżej podaną. Szkoda wyniku, jednak postawa grajków pozwala mieć nadzieję.
Dziękujemy jeszcze raz kibicom Pogoni za okazaną pomoc!
Piłka nożna dla kibiców!
ŁÓDZKI WIDZEW NA ZAKAZIE!

Korona Kielce – Legia Warszawa 17.07.2022

Relacja Korony Kielce:

Każdy już dochodzi do siebie po wczorajszym meczu więc pora na kilka słów od nas. Po pierwsze dzięki dla Was wszystkich, każdy stanął na wysokości zadania, większość słuchała się tego co mówiliśmy i wyszło wszystko kozacko. Po meczu z Chrobrym obiecywaliśmy poprawę i było ją wczoraj widać. Cała Polska zobaczyła kto wrócił na salony, a my możemy złożyć śmiało deklaracje, że będziemy świecić przykładem! Powtórzyliśmy dwupoziomowy młyn, powtórzmy pierdolnięcie na Cracovii! WIDZIMY SIĘ W KRAKOWIE !

I LIGA:

Wisła Kraków – Sandecja Nowy Sącz 16.07.2022

Ruch Chorzów – Skra Częstochowa 15.07.2022

Relacja Unii Oświęcim:

W piątkowy wieczór meldujemy się na inauguracji sezonu przy Cichej 6. Niestety Niebiescy bezbramkowo remisują to spotkanie.
UNIA & RUCH

ŁKS Łódź – GKS Katowice 16.07.2022

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Arka Gdynia 17.07.2022

Relacja Podbeskidzia Bielsko-Biała:

Na pierwszy mecz w nowym sezonie przyszło zmierzyć się nam z Arką Gdynia. Mecz w niedzielę o 12:40 w terminie wakacyjnym przyciągnął na stadion 3897 kibiców, z czego około 120 dopingowało z Młyna. Wywieszamy 5 flag: Podbeskidzie, CeramedSCI, 1312, GNLS oraz mała Wiecznie Młodzi. Prowadzimy doping cały mecz raz z lepszymi raz z gorszymi momentami. Piłkarze nie dostarczyli emocji piłkarskich więc po meczu fan cluby oraz część grupy UWM wybrała się na integrację oraz pograć w piłkę.

Teraz czas na wyjazd do Opola, który będzie w… poniedziałek. Na Bielskiej Twierdzy widzimy się już 31 lipca na meczu z Gieksą. Ave Ceramed!

50 Arkowców w Bielsku-Białej.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Odra Opole 15.07.2022

Relacja Odry Opole:

Za nami pierwszy wyjazd sezonu. Wyprawa do Niecieczy na mecz ze spadkowiczem z ligi upłynęła pod znakiem stania w korkach i ich omijania, więc podróż się dłużyła, a ostatni kibice na mecz dotarli już w drugiej połowie. Ostatecznie na sektorze jesteśmy w 24 osoby, zaznaczając swoją obecność pojedynczymi okrzykami. Mecz nie był ucztą dla koneserów futbolu, a co gorsza zakończył się przegraną. Po meczu pozostaje nam więc zaśpiewać „czy wygrywasz czy nie…

Puszcza Niepołomice – Górnik Łęczna 17.08.2022

Relacja Górnika Łęczna:

W dniu wczorajszym zaliczamy dwa spotkania wyjazdowe. W 40 osób wspieramy Motor na ich wyjeździe do Krakowa, następnie stawiamy się na swoim wyjeździe w Niepołomicach w 42 osoby w tym 2 fanów Chełmianki (Dzięki za wsparcie!). Mamy ze sobą flagę „vlepkę” oraz transparent. Łęczyński Górnik On Tour!

Stal Rzeszów – Chrobry Głogów 17.07.2022

Relacja Stali Rzeszów:

Inauguracja pierwszoligowej przygody za nami. Na meczu bardzo dobra frekwencja zarówno w młynie, jak i na trybunach. Piłkarze remisują po ciekawym meczu 3-3. Obecne z nami delegacje przyjaciół: Stalówka 8, Łada 4, Polonia 4 – dzięki!

Relacja Chrobrego Głogów:

Na ponad dwudziestogodzinny wyjazd do Rzeszowa wybrało się 24 fanatyków Chrobrego. Szacun dla obecnych!
A już w najbliższą sobotę o 20:00 widzimy się na meczu z Ruchem Chorzów. WSZYSCY DO MŁYNA!

Zagłębie Sosnowiec – Resovia Rzeszów 18.07.2022

Relacja Zagłębia Sosnowiec:

Wreszcie po latach udało się pozytywnie zainaugurować sezon. Dobra frekwencja, pogoda, wynik, doping, kibice gości oraz oczywiście oprawa ubarwiona pirotechniką. Oby więcej takich chwil na Stadionie Ludowym. Choreografia przygotowana przez Nuovi Ultras’19 dedykowana była innej grupie, która w tym roku obchodzi już 25 lat !
Niezmiennie zachęcamy także do zapisów na wyjazdowe spotkanie w Gdyni. Zapowiada się konkretny wyjazd w doborowym towarzystwie. Szczegóły na rejonach.

II LIGA:

Garbarnia Kraków – Motor Lublin 17.07.2022

Relacja Motoru Lublin:

Na inauguracyjnym wyjeździe do Krakowa, byliśmy obecni w 152 osoby (w tym 7 Śląsk Wrocław i 40 Górnik Łęczna) – dziękujemy za wsparcie! MOTOR ON TOUR!

Kotwica Kołobrzeg – Stomil Olsztyn 17.07.2022

Relacja KKS-u Kalisz:

Wspieramy braci z Kotwicy na inauguracji drugiej ligi w 27 osób. Jak zawsze gościna na wysokim poziomie, wielkie dzięki!

Relacja Stomilu Olsztyn:

Na pierwszy wyjazd w 2 lidze wybrało się 76 Stomilowców. Nad morze lecimy autokarem i 7 furami. Mamy ze sobą 2 flagi wyjazdowe Stomilu oraz transparent CHWM PDW.

Olimpia Elbląg – Górnik Polkowice 17.07.2022

Relacja Olimpii Elbląg:

Żółta kartka dla prezesa !
Pierwszy mecz w sezonie rozpoczęliśmy od małego protestu który miał na celu pokazać nas sprzeciw wobec filozofii prowadzenia klubu przez prezesa. Przez pierwsze 15 minut meczu nie wchodzimy na stadion co doprowadza do małej dezorientacji wśród ochrony i tych co zawsze. Nasza niedzielna akcja to ostrzeżenie dla prezesa wobec działań a raczej braku działań i ambicji w ostatnich latach oraz reakcja na ostatnie słowa Guminiaka gdzie wprost przyznaje że Olimpia będzie grała w 2 lidze… My kibice Olimpii Elbląg oczekujemy walki o wyższą ligę a nie zakładania że 2 liga to szczyt możliwości w naszym mieście i po co się starać o coś więcej skoro można grać o „Pro Junior” tak jak do tej pory, tego typu działaniom mówimy stanowcze nie !
Na trybunach zaliczamy dobrą frekwencje wraz z fanatycznym dopingiem niestety piłkarze przegrywają 0-1, wszystkim zaangażowanym w doping bardzo dziękujemy !
Ps. Widzimy się za 2 tygodnie na meczu z Kaliszem !

ŻUŻEL:

GKM Grudziądz – Motor Lublin 15.07.2022

Relacja GKM-u Grudziądz:

Na mecz z Motorem przygotowaliśmy okazjonalną sektorówkę z podobizną Roberta Dadosa. Cały młyn, ok. 200 osób, tego dnia ubrany również symbolicznie na czarno. Poza pięcioma flagami na płocie i dwoma na gnieździe wieszamy też transparent dotyczący rozgrywania meczów w piątki. Doping rozkręcał się wraz z trwaniem meczu jakby odwrotnie do wyniku. Sam mecz sromotnie przegrywamy i szansę na play-off zostają nam czysto matematyczne…