LIVE: Na Stadionach 13-15.11.2020 13 listopada 2020

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


II LIGA:

 

Pogoń Siedlce – Skra Częstochowa 14.11.2020

Relacja Pogoni Siedlce:
Mimo zamkniętych trybun i niekorzystnych godzin rozgrywania meczów dla niektórych mecz na żywo nawet pod płotem jest lepszy niż ten sam mecz oglądany w TV.
Jak to mówią: Na bezrybiu i rak ryba.

 

Hutnik Kraków – Wigry Suwałki 15.11.2020

Relacja Hutnika Kraków:
Ponad 100 najwierniejszych kibiców Hutnika spędziło ładne niedzielne popołudnie za płotem stadionu Hutnika dopingując naszych grajków podczas meczu z Wigrami. Odpalamy trochę pirotechniki. Humory całkiem przyzwoite choć niestety po czwartej kolejnej porażce lądujemy w strefie spadkowej.

 

Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg 15.11.2020

Relacja Olimpii Elbląg:
W Pruszkowie obecnych 17 żółto-biało-niebieskich fanatyków !


III LIGA:

 

Podhale Nowy Targ – Wisłoka Dębica 14.11.2020

WISŁOKA – historia bez końca:
Tytułem podsumowania: Mecze bez publiczności (covid) i tym samym nie wybieramy się na wyjazdy. Niemniej na każdym z wcześniej wymienionych wyjazdów zawsze obecna jedna osoba. Z wyjazdu na Chełmiankę Chełm 2020.XI.11 (środa) nie posiadamy poglądowego foto (obecna jedna osoba).

Foto przedstawia wyjazd na Podhale Nowy Targ 2020.XI.14. Spontanicznie łącznie dotarło nas 7u. Na stadion wchodzimy dzięki uprzejmości miejscowego klubu.

 

Polonia Bytom – Polonia Nysa 14.11.2020

Kleinfeld PB:
Wczoraj swój mecz na Olimpie rozgrywała nasza Królowa. Przez obostrzenia nie było nam dane oglądać meczu na żywo. Mimo tego, postanawiamy dać piłkarzom do zrozumienia, że wspieramy ich na każdym kroku i dodać troszkę motywacji przed meczem. Godzinę przed spotkaniem wywieszamy transparent „Jesteśmy z Wami” oraz „Kleinfeld & Obłuże”, który pokazuję, że przyjaźń pomimo kilometrów ma sens. Piłkarze wygrywają 3:2 !!

 

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15.11.2020

Relacja Lechii Tomaszów Mazowiecki:
Mimo obostrzeń oglądamy siódmy przegrany mecz z rzędu w iście kibicowskiej atmosferze. Balkon się nie liczy.


NIŻSZE LIGI:

 

Olimp Złocieniec – Redłovia Redło 14.11.2020

Relacja Olimpu Złocieniec:
Na ostatni mecz u siebie w rundzie jesiennej zbieramy się w swoim gronie i tradycyjne dopingujemy Biało Zielonych zza płotu stadionu. Na płocie oprócz już tradycyjnej z nami flagi Wojtka dziś wywieszamy także Fanatycy i transparent „ŻADNE PRAWA I USTAWY NIE ZABIORĄ NAM ZABAWY”. Na początku drugiej połowy odpalamy najpierw 5 rac, a po chwili 2 świece dymne w barwach klubu. Cały mecz odpalamy także achtungi. Kto nie był z nami niech żałuję! Zawodnicy odnoszą bardzo cenne zwycięstwo i nadal utrzymujemy kontakt z czołówką o awans do 4 ligi. Po meczu wspólne śpiewy pod płotem z piłkarzami.

Na wiosnę miejmy nadzieję, że trybuny, które tak świecą pustkami, wreszcie się zapełnią i doping będziemy prowadzić już z niebieskich!

MŁODY OLIMP ZAWSZE Z WAMI!
TYLKO OLIMP MKS!

 

Lubań Maniowy – Unia Tarnów 14.11.2020

Unia Tarnów Sportowe Charaktery:
Na ostatnim wyjeździe w tej rundzie przyszło nam zmierzyć się z 1 drużyną w tabeli, którą jest Lubań. Unia po bardzo dobrym meczu wygrywa 1:4, co daje nam dużo radości i umacnia wiarę w awans. Pod stadionem jesteśmy obecni w 9 osób z transparentem SIWY PDW, dla naszego Kolegi. Po meczu dziękujemy piłkarzom za dobrą grę i wracamy na Tarnów.

 

Lubuszanin Drezdenko – Celuloza Kostrzyn nad Odrą 14.11.2020

 

Sparta Jazgarzew – Dolcan Ząbki 14.11.2020

Relacja Dolcanu Ząbki:
25 fanatyków nie szukało dzisiaj żadnych wymówek, zjawiają się oni na ostatnim meczu Dolcanu w tym roku. Podobna liczba w tygodniu obecna jest na marszu niepodległości. Zimujemy jako lider naszej grupy IV ligi. Słowa uznania dla piłkarzy, choć na większe podsumowania przyjdzie jeszcze czas. Oby wynik na koniec sezonu był taki jak na jego półmetku.

 

Unia Rędziny – Lotnik Kościelec 14.11.2020

 

Pogoń Zduńska Wola – Czarni Rząśnia 14.11.2020

Relacja Pogoni Zduńska Wola:
Na ostatni mecz rundy zbieramy się jak dotychczas (od czasu zamknięcia stadionów) pod stadionem i w miarę możliwości dopingujemy Pogoń. W drugiej połowie postanawiamy ubarwić trochę szarą rzeczywistość pustego stadionu i odpalamy żółto zielono czarne świece dymne. Tuż przed końcem meczu odpalamy race, co akurat zbiegło się ze zdobyciem przez Pogoń drugiej bramki! Piłkarze wygrywają 2-1. Po meczu w blasku kolejnych rac i stroboskopów świętujemy z piłkarzami zwycięstwo oraz dziękujemy im za walkę i zaangażowanie. Z tego miejsca dziękujemy również trenerowi Michałowi Bistule, który w dniu meczu był na kwarantannie. Liga zapada w zimowy sen, a my mamy nadzieję, że na wiosnę będziemy mogli dopingować Pogoń z wysokości trybun.

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!!!

 

Górnik Wałbrzych – Zieloni Mokrzeszów 15.11.2020

Relacja Górnik Wałbrzych:
Na ostatni mecz rundy jesiennej zbieramy się w 250 osób na górce, by wspierać głośnym dopingiem Biało Niebieskich.

Z okazji strzelonej setnej bramki odpalamy trochę świecidełek, wyrzutnie, dymy i świętujemy kolejny sukces naszych piłkarzy. Na sektorze C zawisły dwa transparenty z podziękowaniami dla całej drużyny za charakter, ambicje i walkę! W rundzie jesiennej udało się strzelić aż 103 bramki, stracić zaledwie 6 i z kompletem punktów jako bezkonkurencyjny lider idziemy po awans.

Ambitną postawą piłkarzy i naszym bezgranicznym fanatyzmem wspólnie odbudujemy Górniczą markę.

Nadejdzie wiosna…

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH