LIVE: Na Stadionach 12-13.08.2020 12 sierpnia 2020

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT, ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


III LIGA:

 

Ruch Chorzów – Warta Gorzów Wielkopolski 12.08.2020

 

Relacja FC Racibórz:
W 21 osób zawitaliśmy do Chorzowa na pierwszy szpil po długiej przerwie. Cieszy postawa piłkarzy, którzy wiedzą o co grają w tym sezonie, oby tak dalej.

 

 

Stal Kraśnik – Chełmianka Chełm 12.08.2020

Relacja Chełmianki Chełm:
Do Kraśnika w środowe popołudnie docieramy dopiero na drugą połowę, w sektorze gości stawiamy się w 23 osoby. 


NIŻSZE LIGI:

 

KS Wiązownica – Wisłoka Dębica 12.08.2020

Relacja Wisłoki Dębica:

Na kolejny, tym razem środowy, wyjazd w covidowej rzeczywistości jedziemy w 61 osób w tym 6 KSG – dzięki za wsparcie! Podróżujemy autokarem i autami. Mamy ze sobą jedną flagę. Ze względu na upał doping tego dnia nie stał na najwyższym poziomie. Piłkarze wygrywają i w dobrych humorach wracamy do Dębicy. W obie strony eskorta.

 

Piast Nowa Ruda – Lechia Dzierżoniów 12.08.2020

 

MKS Korona Góra Kalwaria – GLKS Nadarzyn 13.08.2020

W środowe popołudnie do Góry Kalwarii zawitało 25 gości (16 GLKS Nadarzyn Kibicowsko, 8 Orzeł Baniocha, 1 Marymont) z 2 flagami (po 1 GLKSu i Marymontu). Ze względu na obserwatora z MZPNu i uchwałę związku, wg. której na meczu może przebywać jedynie 150 osób, przyjezdni zawody oglądali zza ogrodzenia, głośno dając znać, co sądzą o takich obostrzeniach. Doping dobry, z niewielkimi przestojami. Jak to uznali sami fani z Nadarzyna: „25 głów w środę, naprawdę fajny wyjazd, mimo wyniku” J**** MZPN! Piłka nożna dla kibiców!

 


PUCHAR POLSKI:

 

Płomień Kuźnica Marianowa – Raków II Częstochowa 12.08.2020

Okolicznościowa oprawa przygotowana przez kibiców z Dźbowa.

 

Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok 13.08.2020

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH