LIVE: Na Stadionach 10-12.06.2022

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!

III LIGA:

Polonia Warszawa – Legionovia Legionowo 11.06.2022

Relacja Sandecji Nowy Sącz:

11 osób z Nowego Sącza miało okazję być świadkami prawdziwego święta piłkarskiego, pełne trybuny, świetna atmosfera, masa pirotechniki, na boisku dramaturgia do ostatniej minuty!

Trzymamy kciuki za awans. Przy okazji odwiedzamy grób jednego z prekursorów Sądecko-Warszawskiej przyjaźni Mirka Goryla.

Orlęta Radzyń – Wisłoka Dębica 11.06.2022

Relacja Orląt Radzyń:

Na ostatni mecz prowadzimy mobilizacje, co skutkuje najlepszym liczbowo młynem w tej rundzie. Zbieramy się w około 120 osób, w pierwszej połowie prezentujemy transparent „BIAŁO ZIELONE MIASTO!!!” w połączeniu z machajkami. W drugiej połowie na płocie wieszamy 3 flagi i głośno dopingujemy całe spotkanie. Wisłoka szczelnie wypełnia sektor gości, wieszają 2 flagi w tym jedną Górnika, cały mecz dobrze dopingują.

Relacja Wisłoki Dębica:

Na ostatni w tym sezonie wyjazd do odległego Radzynia Podlaskiego wybieramy się trzema autokarami i autami w 171 osób w tym 107 fanów Górnika Zabrze. Pod stadionem jesteśmy na kilka minut przed meczem i bardzo szybko meldujemy się w sektorze gości. Wieszamy po jednej fladze Wisłoki oraz Torcidy i konkretnie dopingujemy cały mecz często pozdrawiając naszych przyjaciół z Zabrza. Kibice Orląt z dobrym ilościowo młynem, dopingiem oraz oprawa. Mecz piłkarsko przegrywamy i ruszamy w drogę powrotną. Podziękowania dla naszych braci z Górnika Zabrze za bardzo konkretne wsparcie na tym dalekim i zarazem ostatnim wyjeździe w tym sezonie! WISŁOKA & GÓRNIK!

Zawisza Bydgoszcz – Bałtyk Gdynia 11.06.2022

Relacja Bałtyku Gdynia:

Przegrywamy w Bydgoszczy, ale utrzymujemy się w 3 lidze. Kibicowsko wyjazd na Zawiszę bardzo udany, kto nie był to ma czego żałować! Dzięki wszystkim co byli. VIVA SKS!

AZS Podlasie Biała Podlaska – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 11.06.2022

Relacja AZS-u Podlasie:

Na ostatnim domowym meczu tego sezonu wystawiamy 40-osobowy młyn z flagą. Piłkarze prezentują dobrą postawę, wysoko wygrywając z rywalem. W trakcie, jak również po meczu dziękujemy za dwa lata współpracy trenerowi Rafałowi Borysiukowi, z którym klub postanowił nie przedłużać umowy – BORYS DZIĘKI ZA WSZYSTKO!

Stal Stalowa Wola – Unia Tarnów 11.06.2022

Relacja Stali Stalowa Wola:

Za Nami ostatni mecz ligowy, jaki Stalówka rozegrała w tym sezonie przy Hutniczej. Tworzymy liczny młyn i prowadzimy dobry doping przez całe spotkanie. Kilka razy śpiewa też z nami reszta publiczności. Wieszamy jedną flagę i transparent dla chłopaka za kratkami. Zawiedli Kibice gości, na których obecność liczyliśmy. Grajki wygrywają 2:0. Nie zmienia to jednak w żaden sposób naszej pozycji w tabeli. Nie ma też wpływu na ocenę ich postawy podczas całej rundy czy sezonu. MIAŁ BYĆ AWANS, A JEST POŚMIEWISKO !!! TAK PRZEPŁACANI KOPACZE, ZAPRACOWALI NA SWOJE NAZWISKO !!! Stal to My, a nie wy!!! Poza tym kilkuosobowe delegacje obecne na meczach reprezentacji w Belgii i Holandii. Z kibicowskim pozdrowieniem Hej Stal !!!

NIŻSZE LIGI:

Dąb Przybyszów – Stilon Gorzów 10.06.2022

Relacja Stilonu Gorzów:

W piątkowe popołudnie ostatni wyjazd w czwartoligowych realiach zaliczyło 38 prawdziwych fanatyków Stilonu i 40 braci z Chrobrego (dzięki za wsparcie). Atmosfera wśród wyjazdowiczów była przednia, no i cóż w czwartek wszyscy na Stilon!
ZKS & MZKS

Stal Pleszew – Ostrovia Ostrów 11.06.2022

Pogoń Barlinek – Osadnik Myślibórz 11.06.2022

Górnik Wałbrzych – Włókniarz Kudowa-Zdrój 11.06.2022

Mazur Ełk – Jeziorak Iława 11.06.2022

Relacja Mazura Ełk:

Dopingujemy Mazur w 70 osób, z nami obecne delegacje Warmii oraz Młodej Jagiellonii. Tym meczem niestety żegnamy na stadionie w Ełku IV ligę i od przyszłego sezonu witamy się z okręgówką. PÓKI JESTEŚMY MY, MAZUREK NIGDY NIE ZGINIE!!

Mazur Karczew – Victoria Sulejówek 11.06.2022

Relacja Victorii Sulejówek:

Tego dnia mecz wypada na godzinę 11:00… Pojawiamy się w Karczewie w liczbie 10 osób. Drużyna wygrywa spotkanie, strzelając bramkę w 90 minucie. Po meczu zbijamy piątki z piłkarzami i udajemy się bez problemu w drogę powrotną.

Sarmata Dobra – Olimp Złocieniec 11.06.2022

Relacja Olimpu Złocieniec:

Na ostatni mecz tego sezonu meldujemy się w 9 osób i wywieszamy jedną flagę Śp. Wojtka. Pod stadionem przez cały mecz krąży kilka radiowozów, dlatego też nie zabrakło kilku wrzutek na policję wspólnie z obecnymi kibicami Sarmaty, którzy tego dnia również utworzyli młyn. Przez resztę meczu skupiamy się na dopingu swojej drużyny, która odwdzięcza się zwycięstwem 2-0! Po zakończeniu meczu odpalamy 2 świece dymne w naszych barwach i idziemy wspólnie z piłkarzami świętować wygrany mecz. Nie zabrakło także podziękowań im za cały sezon, gdzie kończymy na 4 miejscu. Dziękujemy wszystkim obecnym na tym wyjeździe, widzimy się w następnym sezonie! Był, będzie, jest! OLIMP MKS!

Galicja Raciborowice – MKS Skała 11.06.2022

Kamionka Mikołów – Ruch II Chorzów 11.06.2022

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 11.06.2022

Relacja Mazovii Mińsk Mazowiecki:

Na ostatnim meczu sezonu przy Sportowej zbieramy się w ponad 40 osób. Dopingujemy cały mecz z przerwami.

GKP Targówek – Victoria Warszawa 11.06.2022

Relacja GKP Targówek:

Ponad tydzień mobilizacji, kilkadziesiąt rozwieszonych plakatów, codzienne info na socjalach. Przyniosło to oczekiwany efekt. Około 120 osób w młynie, to jeden z naszych najwyższych wyników frekwencyjnych.
Prezentujemy również dwie oprawy. W pierwszej połowie na płocie ląduje transparent o treści „tu ciężko gonić sny” a nad głowami na sektorze pojawia się wycinana sektorówka z napisem „Targówek”. Po tym, jak sektorówka zjechała, odpalamy piro w postaci wrocławi i rac. Wszystko nawiązywało do nowego kawałka naszych kolegów z grupy Alcomindz, którzy na tym meczu kręcili teledysk do nowego numeru.
W drugiej połowie prezentujemy kolejną oprawę, tak zwaną 'Argentynę’. Pasy materiału na sektorze, konfetti i drobna pirotechnika w postaci stroboskopów i małych świec dymnych w kolorze zielonym.
Przez cały mecz prowadzimy naprawdę konkretny doping.

Na meczu wspierają nas w bardzo dobrej liczbie przyjaciele Dolcanu oraz delegacje z Mazura i Nadnarwianki. Dzięki!

Na osobne podziękowania zasługuje Legijny FC Szczecinek, który wspiera nas na meczu w 12 osób! 500 km w jedną stronę na mecz B-klasy, naprawdę zasługuje na szacunek! Dzięki Bracia!

PS. Na płocie wieszamy również trans dla naszych braci
Maciek, Sieja PDW

Tur Bielsk Podlaski – ŁKS Łomża 11.06.2022

Relacja Tura Bielsk Podlaski:

W sobotnie popołudnie na stadionie meldujemy się w około 50 osób. Jest z nami 5 chłopaków z Czeremchy, dzięki za wsparcie! Prowadzimy dobry doping przez większość spotkania. Piłkarze po raz kolejny pokazują charakter i w dziesiątkę wygrywają mecz. Dzięki za walkę do końca!
Pozdro dla wszystkich obecnych.
Piłka nożna dla kibiców!

ŻUŻEL:

Polonia Bydgoszcz – Falubaz Zielona Góra 12.06.2022

Relacja Stomilu Olsztyn:

45 kiboli Stomilu z flagą Stomilowcy wspierało w niedzielę Braci z Bydgoszczy! Stomil Polonia BSNT!

Relacja Falubazu Zielona Góra:

W Bydgoszczy zjawiamy się w około 300 w tym delegację Floty Świnoujście, Górnika Konin i Orląt Radzyń Podlaski (Dziękujemy za wsparcie!). Zjebany zarząd Polonii zakazał Nam wniesienia flag, megafonu i bębna, więc nie wchodzimy na mecz i zaliczamy awanturę z psami pod stadionem, Ci którzy weszli na sektor gości przed pojawieniem się zorganizowanej grupy nie zostali z niego wypuszczeni do końca meczu. Polski Żużel Dla Kibiców!

KOSZYKÓWKA:

11 czerwca w Inowrocławiu odbył się mecz pożegnalny Krzysztofa Szubargi. Były zawodnik między innymi Anwilu Włocławek postanowił oficjalnie zakończyć karierę w wieku niespełna 38 lat.

Relacja Anwilu Włocławek:

Dziś jesteśmy obecni w Inowrocławiu na meczu pożegnalnym Krzysia Szubargi w 50 osób. Krzysiu sz[A]cunek!

LIGA NARODÓW:

Holandia – Polska 11.06.2022

Podkarpaccy Kibice:

W Rotterdamie na meczu Holandia – Polska (11.06.2022) obecna była delegacja Stali Rzeszów wraz z flagą. Razem z sojusznikami biłgorajskiej Łady stanowili najliczniejszą grupę na sektorze.

Gwardia Koszalin:

Wczoraj w Rotterdamie obecnych 12 gwardzistów.
„Gramy u siebie…!!! POLACY GRAMY U SIEBIE…!!!”

Stara 1988 Wiara (Miedź Legnica):

Stal Rzeszów:

Na meczu reprezentacji Polski w Rotterdamie jesteśmy obecni w 56 osób z flagą narodową.

12 fanów GKS-u Bełchatów obecnych w Rotterdamie.