LIVE: Na Stadionach – 1/4 finału Pucharu Polski 01-02.03.2022 2 marca 2022

Rozpoczęły się spotkania w ramach 1/4 finału Pucharu Polski. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


1/4 FINAŁU PUCHARU POLSKI:

 

Olimpia Grudziądz – Wisła Kraków 01.03.2022

 

Arka Gdynia – Raków Częstochowa 01.03.2022

 

Relacja Rakowa Częstochowa:

Pierwotnie sektor gości w Gdyni miał być zamknięty, ale jako że od 1 marca zmieniły się zasady organizacji meczów i już zgoda sanepidu czy policji na przyjmowanie przyjezdnych nie są potrzebne, to wymusiliśmy na gdyńskim klubie przyznanie nam oficjalnie puli biletów. Pomimo większego zapotrzebowania dostaliśmy tylko 120 wejściówek, a i robiono nam przy tym mocno pod górkę. Ostatecznie ćwierćfinał Pucharu Polski z perspektywy sektora gości obejrzało 54 Rakowiaków plus 64 Lechistów.

W niedzielę jedziemy do Poznania. Biletów na pewno nie zabraknie. Przypominamy, że zapisy trwają jeszcze tylko dzisiaj i jutro, i apelujemy o odbiór wejściówek.

RKS RAKÓW NA SZLAKU!

 

Górnik Zabrze – Lech Poznań 02.03.2022

 

Legia Warszawa – Górnik Łęczna 02.03.2022

 

Relacja Górnika Łęczna:

Puchar Polski zdarzył nas już przyzwyczaić do wypraw w środku tygodnia. Nie  inaczej było  przy okazji ćwierćfinałowego meczu z warszawską Legią który został ustalony na środę [2.03.22] o godzinie 20.45.  

Z grodu dzika ruszamy jednym autokarem i kilkunastoma samochodami, a na miejscu dołącza kolejnych kilkanaście osób na co dzień mieszkających w Warszawie . Ostatecznie w Warszawie  pojawiło się 144 fanatyków w tym 5 kibiców Chełmianki. Dzięki! Na płocie wieszamy dwa płótna „Górnicy” i mała „Górniczy Klub Sportowy” i około 10 minuty będąc już w komplecie i ruszamy z dopingiem zaczynajac od klasyka „jesteśmy zawsze tam”.  Aby przebić się z dopingiem próbujemy wykorzystywać przestoje w dopingu żylety. Kilkukrotnie dołączyliśmy do zaintonowanych przez gospodarzy przyśpiewek skierowanych pod adresem Putina i jego rodaków: „ruska kurwa „ czy „jebać Putina mordercę i skurwysyna..” po z żyleta na dwie strony niosło się wielokrotnie. Do momentu nie wrzucania na Śpiączkę przez legionistów doping bez wzajemnych uprzejmości. Druga połowa poza „hej Górnik Gol” słabsza od pierwszej, a w momencie straty drugiej bramki już sporadyczny . Mino porażki dziękujemy piłkarzom za walkę i przypominamy że w niedzielę w meczu przeciwko Wiśle Płock oczekujemy zwycięstwa.

 

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH