LIVE: Na Stadionach 08.09.2021 9 września 2021

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


III LIGA:

 

Unia Tarnów – Siarka Tarnobrzeg 08.09.2021

 

Relacja Siarki Tarnobrzeg:
Na wyjazd do Tarnowa udajemy się w 55 osób + 38 Wisłoka co daję łączną liczbę 93 głów, podróżujemy autami, łapiąc ogon pod Tarnowem. Docieramy w trakcie pierwszej połowy i z racji zamkniętego sektora gości po jakimś czasie zawijamy się w drogę powrotną. Podziękowanie za konkretne wsparcie dla naszych braci z Dębicy! SIARKA&WISŁOKA!

 

Wisła Sandomierz – Chełmianka Chełm 08.09.2021

Relacja Chełmianki Chełm:
Na kolejny środowy wojaż za Chełmianką wybieramy się autami w 14 osób. Na miejscu żadnych problemów z wejściem na sektor gości i pewne zwycięstwo naszych piłkarzy 2:0. Podróż w obie strony z balastem.

 

Zawisza Bydgoszcz – Błękitni Stargard 08.09.2021

 

Olimpia Grudziądz – Kotwica Kołobrzeg 08.09.2021

Relacja Olimpii Grudziądz:
Na środowe spotkanie z Kotwicą wystawiamy ok. 90-osobowy młyn w tym chłop z Lęborka (dzięki)! Dopingujemy całe spotkanie niestety nasza liczba i doping tego dnia nie zachwycają. Do tego nasi piłkarze zaliczają pierwszą porażkę po spadku i mimo walki do końca spotkanie kończy się 0:1 dla Kotwicy. Kibice gości do Grudziądza wybrali się autokarem w 42 osoby w tym 9 Pogoń Szczecin. 

 

Relacja Kotwicy Kołobrzeg:
Wczoraj meldujemy się w Grudziądzu w 42 osoby z wyjazdową flagą KF. Z nami 9 Braci z Pogoni. Piłkarze wygrywają 1:0. 


Eliminacje MŚ 2022:

 

Polska – Anglia 08.09.2021

Stal Sanok:

 

Barycz Sułów:

 

Ostrovia Ostrów & Górnik Konin:

 

Węgry – Andora 08.09.2021

 

To My Kibice:
WĘGRY-Andora (08.09.2021) – na meczu z mało atrakcyjnym rywalem stawiło się ponad 50 tysięcy widzów! Wszystko dzięki temu, że węgierska federacja piłkarska sprzedawała bilety na ten mecz jedynie w komplecie z wejściówkami na Węgry-Anglia! Na meczu została odpalona czarna świeca dymna – „sprawka” kiboli Ujpestu Budapeszt.

 

Relacja Wisły Sandomierz:
Korzystając z wakacyjnego pobytu na Węgrzech, jeden z Wiślaków wybiera się na mecz grupowych rywali naszej reprezentacji a konkretnie bratanków z Węgier, którzy w Budapeszcie podejmowali Andorę. Wszystko odbyło się dzięki uprzejmości naszych przyjaciół z Diosgyoru Miskolc.
Lengyel & Magyar
SKS & DVTK