LIVE: Na Stadionach 07.10-10.10.2022

„NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!

EKSTRAKLASA:

Jagiellonia Białystok – Wisła Płock 07.10.2022

Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze 08.10.2022

Stal Mielec – Pogoń Szczecin 07.10.2022

Relacja Stali Mielec:

W świetnym stylu wygrywamy mecz z Pogonią. Przepiękne bramki, dynamika akcji, zaangażowanie na boisku – taką Stal chcemy oglądać. Już dawno nie opuszczaliśmy Solskiego w tak świetnych nastrojach. Dziękujemy wszystkim obecnym i wspierającym Stal. Jak widać po raz kolejny, walka w dwunastu się opłaca. Już za niespełna tydzień jedziemy do Kielc. Po wczorajszym spotkaniu chyba nikogo nie trzeba szczególnie namawiać, gdzie powinien być w najbliższy piątek.

Relacja Pogoni Szczecin:

Nas 70 na dalekim wyjeździe w Mielcu. Podziękowanie dla Kibice Najstarszych Biało-Zielonych.

Cracovia – Lechia Gdańsk 08.10.2022

Zagłębie Lubin – Korona Kielce 09.10.2022

Relacja Korony Kielce:

Na daleki wyjazd do Lubina wybrało się wczoraj 42 najwierniejszych z wiernych!

Lech Poznań – Radomiak Radom 09.10.2022

Piast Gliwice – Widzew Łódź 10.10.2022

Relacja Ruchu Chorzów:

250 fanatyków Ruchu Chorzów z Widzewem w Gliwicach.

Raków Częstochowa – Miedź Legnica 10.10.2022

I LIGA:

Wisła Kraków – ŁKS Łódź 07.10.2022

Resovia Rzeszów – Ruch Chorzów 08.10.2022

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Łęczna 08.10.2022

Relacja Górnika Łęczna:

W dniu wczorajszym jesteśmy obecni w 50 osób na wyjeździe w Bielsko-Białej. Mamy ze sobą flagę Goście oraz trans PDW dla Braci po drugiej stronie muru.

GKS Katowice – Chrobry Głogów 08.10.2022

Relacja Chrobrego Głogów:

Na Górny Śląsk wybieramy się w 44 osoby + solidne wsparcie gorzowskiego Stilonu. Z racji protestu GKS-u nie wchodzimy na sektor gości. Podjeżdżamy pod kasy gospodarzy, gdzie kilkukrotnie zaznaczamy swoją obecność po czym jedziemy w dalszą część eskapady na mecz Stilonowców z Odrą Wodzisław…

GKS Tychy – Skra Częstochowa 09.10.2022

Zagłębie Sosnowiec – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 10.10.2022

II LIGA:

Polonia Warszawa – Garbarnia Kraków 07.10.2022

Hutnik Kraków – Pogoń Siedlce 08.10.2022

Relacja Pogoni Siedlce:

W Krakowie jesteśmy obecni w 32 osoby. Razem z Nami Wisła Puławy i Mazovia Mińsk Mazowiecki. Wielkie dzięki.

Kotwica Kołobrzeg – Górnik Polkowice – 08.10.2022

Siarka Tarnobrzeg – KKS Kalisz 08.10.2022

Relacja KKS-u Kalisz:

Jeden z najdalszych wyjazdów rundy, zarazem jedyny na Podkarpacie. Za środek lokomocji obieramy autokar i w liczbie 51 osób docieramy do Tarnobrzega. Na sektor, chwile przed pierwszym gwizdkiem, wchodzi 49 osób (2 zakazowiczów pod stadionem). Wieszamy dwie flagi i jeden transparent dla kolegi na wakacjach. Dopingujemy całe spotkanie. Piłkarze wyrywają zwycięstwo w ostatnich sekundach spotkania. Nie zmienia to jednak faktu, że był to dość słaby mecz w ich wykonaniu skoro dali sobie strzelić bramkę grając w przewadze dwóch zawodników. Droga w obie strony z balastem.

Radunia Stężyca – Motor Lublin 09.10.2022

Relacja Motoru Lublin:

Na wyjeździe w Stężycy byliśmy obecni w 87 osób. MOTOR ON TOUR!

GKS Jastrzębie – Znicz Pruszków 09.10.2022

Wisła Puławy – Stomil Olsztyn 08.10.2022

Relacja Stomilu Olsztyn:

W Puławach Stomil wspierało 52 fanatyków w tym 4 ziomali z GKM-u Grudziądz. Doping prowadzimy przez całe spotkanie, mamy ze sobą 2 flagi Stomilu. W trasę ruszyliśmy autokarem i samochodami. Za nami 8 wyjazd na Stomil w rundzie jesiennej i to jeszcze nie koniec. Stomil Travel!

III LIGA:

Wisłoka Dębica – Chełmianka Chełm 08.10.2022

AZS Podlasie – Sokół Sieniawa 08.10.2022

Relacja AZS-u Podlasie:

Sobotnie spotkanie było pierwszym, na którym nakręciliśmy rywalizację osiedli wśród małolatów. Efektem tych działań był 160-osobowy młyn na meczu z Sokołem. Wieszamy 3 flagi i dopingujemy całe spotkanie, od czasu do czasu rozkręcając zabawę na sektorze ściszaniem i wjeżdżaniem na pełnej mocy. Zawodnicy AZS-u niestety nie utrzymują chwilowego prowadzenia w spotkaniu i wciąż pozostajemy bez wygranej na nowym obiekcie.

NIŻSZE LIGI:

JKS Jarosław – Cosmos Nowotaniec 08.10.2022

Relacja JKS-u Jarosław:

Nas w młynie w szczytowym momencie około 150 osób. Szacunek znow należy się Młodemu JKSowi który tego dnia zjawił się w 120 głów!. Mecz to prawdziwy kosmos, głośny doping a na boisku prawdziwy rollercoaster w którym piłkarze wygrywają w ostatniej akcjii meczu z liderem rozgrywek . Tylko JKS !!!

Elana Toruń – Noteć Łabiszyn 08.10.2022

Gryf Wejherowo – Pogoń Lębork 08.10.2022

Relacja Pogoni Lębork:

Nas na wyjeździe w Wejherowie 42 osoby. Wyjazd autokarem, w dwie strony ze spora obstawą psiarni. Mozolne wejście na sektor, w komplecie meldujemy się jakoś w 30min meczu. Ruszamy z dobrym dopingiem, w szczególności w drugiej połowie przy wyniku 2:0 dla gospodarzy u nas w sektorze konkretna korba. Mamy ze sobą dwie flagi i transparent dla chłopaka od nas który dziś walczy na gali. Gulaj tylko zwycięstwo! Podziękowania dla gospodarzy za podrzuconą wodę.

Arka Pawłów – Naprzód Jędrzejów 09.10.2022

Relacja Naprzodu Jędrzejów:

Na wyjeździe w Pawłowie meldujemy się w 33 osoby plus 13 kibiców Korony Kielce (dzięki za wsparcie).

Czarni Jasło – Ekoball Stal Sanok 08.10.2022

W sobotnie popołudnie wybieramy się do Jasła w liczbie 20 osób. Dziękujemy za gościnę. Mielec & Jasło & Nowy Sącz!

Relacja Sandecji Nowy Sącz:

W 70 osób wspieramy naszych przyjaciół z Jasła na ich derbowym spotkaniu ze Stalą Sanok! Jasło & Mielec & Nowy Sącz

Górnik Konin – Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 08.10.2022

Włókniarz Frampol – Hetman Zamość 09.10.2022

Relacja Hetmana Zamość:

Na dzisiejszym wyjeździe obecnych 70 Hetmanowców.

Tarnovia Tarnów – Bocheński KS 08.10.2022

Relacja Tarnovii Tarnów:
W kolejnym meczu przy Bandrowskiego 9 przyszło nam zmierzyć się z BKSem. Formujemy ok. 45 osobowy młyn, dopingując z przerwami a na płocie wywieszamy 3 flagi: Rodowici Tarnovianie, MG oraz Borys PDW. Piłkarze niestety przegrywają kolejne spotkanie, mimo to robimy wspólnie „lokomotywę” i liczymy na szybkie przełamanie złej passy!
WALCZYĆ, TRENOWAĆ! – TARNOVIA MUSI PANOWAĆ!

Pogoń Nowe Skalmierzyce – Unia Solec Kujawski 08.10.2022

Wigry Suwałki – KS Grabówka 08.10.2022

Relacja Wigier Suwałki:

Na sektorze zbieramy się w ok 40-50 os. Nasi piłkarze wysoko wygrywają zmagania na boisku.

Spartakus Daleszyce – Orlęta Kielce 09.10.2022

Relacja Orląt Kielce:

W niedzielne popołudnie wybieramy się do Daleszyc, by wesprzeć kopaczy w przerwaniu złej passy. Na stadion ostatnie osoby docierają ok.15 minuty i zaczynam doping z kilkoma przerwami podkreślając, że zależy nam tylko na trzech punktach. Finalnie zbieramy się na sektorze w ok. 25 osób. Po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę i mobilizujemy ich na przyszły mecz. Na koniec pamiątkowe zdjęcie po czym udajemy się na parking, gdzie wznosimy kilka okrzyków i pakujemy się do aut w drogę powrotną.

KOSZYKÓWKA:

Anwil Włocławek – Śląsk Wrocław 07.10.2022

Astoria Bydgoszcz – Anwil Włocławek 09.10.2022

Relacja Iskry Kielce:

Po wizycie we Włocławku i Gdańsku nasza 9-osobowa delegacja postanawia jeszcze raz wesprzeć Anwil na ich wyjazdowym meczu w Bydgoszczy z miejscową Astorią. Do zobaczenia wkrótce!

HOKEJ:

Unia Oświęcim – GKS Katowice 09.10.2022

Relacja Unii Oświęcim:
Pierwszy domowy mecz w październiku, przyszło nam rozegrać z drużyną GieKSy. Na to spotkanie nie prowadzimy szczególnej mobilizacji, licząc na fakt, że spotkanie przodujących w tabeli drużyn będzie wystarczającym magnesem by stawić się przy Chemików 4. Mecz sam w sobie był widowiskiem jakiego dawno nie widzieliśmy na naszym lodowisku. Początek spotkania nie zapowiadał pozytywnego zakończenia. Do 35 minuty przegrywaliśmy 0:2 by zakończyć spotkanie wynikiem 6-2. Doping tego dnia stał na wysokim poziomie, a po kolejnych bramkach do śpiewów dołączyła się cała hala. Na płocie wywieszamy jedną flagę – Królestwo Niebieskie. Nas w młynie jakieś 140 głów w tym delegacje naszych przyjaciół z Hejnału Kęty, Górnika Brzeszcze oraz Ruchu Chorzów, którym z tego miejsca dziękujemy za wsparcie.