LIVE: Na Stadionach 07-08.08.2020 8 sierpnia 2020

„NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT, ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


III LIGA:

 

Foto-Higiena Gać – Ruch Chorzów 08.08.2020

 

Jak poinformowali Niebiescy, takiej obstawy przed stadionem jeszcze nie widzieli. Do tego w okolicy boiska pojawiło się kilkanaście radiowozów i dwie armatki wodne. Początek meczu już o 17:00.  

 

Relacja Ruchu Chorzów:

No i tak to w tej Polsce już jest… Jedziesz sobie na mecz, bilet w kieszeni, oficjalny komunikat zarządu drużyny przeciwnej, że każdy obywatel naszego kraju wejdzie na mecz, jeśli oczywiście posiada wejściówke…przyjeżdżasz na miejsce i się zaczyna.. Policja kieruje wszystkie osoby w jedno miejsce, zamyka na jakimś pastwisku, gdzie nie ma dostępu do wody ani toalet, a na głowę padają gorące promienie słońca. Każą się wycofać do tyłu, bo chca wjechać jakimś samochodem z śmiesznym głosikiem na dachu by rozpocząć swój spektakl. Przyprowadzają starszą schorowaną Panią, dają jej szczekaczke i ta ma oznajmić, że jest z zarządu gospodarzy meczu i z racji panującej pseudo pandemii nikt z regionu województwa śląskiego nie wejdzie na mecz. Dlaczego? Bo tak jej kazali powiedzieć. A kto? Oczywiście Policja, która nie była zadowolona z faktu, że przyjechało na dolny Śląsk paręnaście aut na Górno Śląskich blatach…prawdziwy cyrk.
Mamy nadzieję, że z Ta starszą panią jest wszystko w porządku a policja powinna się wstydzić, że zmusili te Panią na takie emocje, które możemy powiedzieć z pełną odpowiedzialnością pewno jeszcze nigdy nie przeżyła. Ciekawa jest też, sytuacja o puszczonym komunikacie policji o zakazie grupowania się, zamykając około 250 osób na wspomnianym wyżej pastwisku.

Ostatecznie, gdy grupa z zakazanego regionu podejmuje decyzje o zawijaniu się do domu, bo i tak nie wejdzie na mecz mimo posiadanych biletów, musi łaskawie czekać na zgodę smutnych panów… PARANOJA. Ps: „policjo ty k**** j**** przestań nam wyjazdy prześladować” 

 

KS Kutno – Polonia Warszawa 08.08.2020

Relacja Polonii Warszawa:
Setki dni, kilkanaście tygodni, kilka miesięcy czekaliśmy na mecz Czarnych Koszul. Wypadł on w Kutnie, do którego udajemy się transportem kołowym. Ostatecznie na pierwszym wyjeździe meldujemy się w blisko 80 osób – nie wszystkim było dane wejść na stadion. Wynik, jak i postawa piłkarzy nie napawają optymizmem, jednak miejmy nadzieję, że kolejne mecze zaprzeczą temu dzisiejszemu występowi.

Wielkie podziękowania dla fanów Widzewa z Kutna, za pomoc z biletami oraz ogarnięcie naszego wejścia.

 

Bałtyk Koszalin – Bałtyk Gdynia 08.08.2020

Relacja Bałtyku Gdynia:
Do Koszalina na mecz z imiennikiem udaje się 1 osoba w barwach. Podróż mija bez przeszkód i na stadionie jestem godzinę przed pierwszym gwizdkiem. Krótkie rozmowy z miejscowymi działaczami na temat ich sytuacji finansowej po lockdownie i staje na sektorze zaraz przy sektorze gości, który tego dnia pozostaje zamknięty. W pierwszej połowie kilkakrotnie zaznaczam swoją obecność okrzykami sławiącymi Klub z Morza i Marzeń. W pierwszej połowie podchodzi do mnie delegacja kibiców koszalińskiej Gwardii która zachowała się jak na kibiców przystało. Do przerwy prowadzimy niespodziewanie 3:0 po naprawdę dobrej grze jak na ten poziom rozgrywkowy, niestety druga połówka była zgoła odmienna i do końca trzeba było drżeć o wynik.
Na szczęście mecz kończy się zwycięstwem kadłubów 4:3 i po meczu wraz piłkarzami śpiewam głośno kto wygrał mecz!!! Na meczu obecny był również Krzysztof Własny – piłkarz legenda Bałtyku Gdynia, którego syn Kasper debiutował z mewą na sercu – na razie na ławce rezerwowych. Również trzeba odnotować zachowanie po meczu popularnego „Dziury”, który to zgarnia mnie w Koszalinie do swojego samochodu i odwozi do samego domu. Wielkie dzięki Krzysiu za pomoc. Podróż powrotna mija szybko na konkretnych rozmowach dotyczących przyszłości naszego kochanego klubu. Do następnego.

 

P.S. Niestety odnieść muszę się również do wpisu zamieszczonego na profilu ultras BG. Osoba prowadząca ten profil jest oderwana od rzeczywistości, kłamie i manipuluje wypowiedziami wraz z kolegami z tzw grupy NSR, która raz udaje działaczy, a raz kibiców w zależności od sytuacji, która może ich spotkać na niegościnnym terenie.

Powtórzę po raz ostatni, że wspierając ludzi którzy przez lata niszczyli klub Bałtyk w zamian za wygodne życie zachowujecie się niegodnie. Kłamstwa z Torunia dotyczące słów „wszyscy pójdziecie siedzieć” nie tyczą się kibiców, a działaczy i osób, które próbują ukryć ten haniebny proceder.

Jest to kolejny dowód na to, że nie jesteście kibicami i o kibicowaniu macie wiedzę zaczerpniętą z waszego kolejnego wyjazdu online, zaś broniąc ludzi ze Stowarzyszenia, wspieracie ich ciemne sprawki finansowe oraz niszczenie Bałtyku, który gra w czwartej lidze. Sianie pogardy i kłamstw to jest od lat znak firmowy tych ludzi, których jest dosłownie kilku, a zniszczyli nie tylko Bałtyk jako Klub na korzyść prywatnych zysków, ale zniszczyli też całkowicie ruch kibicowski na Bałtyku. 

 

Mieszko Gniezno – Nielba Wągrowiec 08.08.2020

Relacja Nielby Wągrowiec:
Na zgodowy miecz z Mieszkiem zbieramy się w 25 osób i samochodami ruszamy w kierunku Gniezna. Cała podróż przebiega bezproblemowo i meldujemy się pod stadionem około 30 minut przed spotkaniem. Spotykamy się z ekipą Miecha i wspólnie zajmujemy miejsca na sektorze. W międzyczasie dojeżdża do nas kilku chłopaków z Zamku Gołańcz (dzięki chłopaki!). Na płocie ląduje flaga „CZK”, natomiast Miecho wywiesza transparent bojkotujący poczynania zarządu ich klubu. Biorąc pod uwagę ogromny upał panujący tego dnia, doping stoi na naprawdę dobrym poziomie. Wszystko fajnie dopełnia asysta bębna. Zagrzewamy do walki oba zespoły, często rzucamy przyśpiewki zgodowe. Nie szczędzimy również słów w kierunku zarządu Mieszka. W pewnym momencie meczu poważnego urazu głowy odnosi jeden z naszych piłkarzy Łukasz Iskrzyński (trzymaj się Skrzyna!) w wyniku czego musiał zostać przetransportowany karetką do szpitala. Swoją drogą bardzo długo musieliśmy czekać na jej przyjazd, naszym zdaniem brak karetki na spotkaniu tego szczebla jest absurdem. Nie zapominamy również o derbowym spotkaniu, które czeka nas już za tydzień, wspólnie nakręcając się na ten mecz śpiewając kilka przyśpiewek w kierunku jaroty. Piłkarze Nielby na boisku gromią Mieszko, wygrywając aż 6:0! Po meczu świętujemy z zawodnikami, zbijamy z nimi piątkę i dajemy do zrozumienia, że za tydzień tylko zwycięstwo! Mamy nadzieję, że pokażą podobną formę jak dziś. Opuszczając sektor decydujemy się podejść pod budynek, w którym stacjonują władze Mieszka i przekazać im kilka słów. Następnie udajemy się w drogę powrotną, która również przebiega bez żadnych problemów. NIELBA & MIECHO & ZAMECZEK – niech przyjaźń trwa! 

 

Górnik Konin – Gryf Wejherowo 08.08.2020

Relacja Górnika Konin:
Piłkarze niestety przegrywają 1-2. W przeciągu meczu w naszym sektorze ok. 70 osób, w tym 7 fanów Ostrovii (dzięki!). 

Jarota Jarocin – Kotwica Kołobrzeg 08.08.2020

Relacja Jaroty Jarocin:

Na inauguracyjnym meczu nowego sezonu na Sportowej przyszło nam zagrać z Kotwicą Kołobrzeg. W młynie zbieramy się w około 30 osób, w tym delegacja Astry Krotoszyn(5) oraz eLKSy Czarnylas(3) – którzy, przez problemy z autem docierają dopiero na drugą połowę. Tego dnia debiutuje nowa flaga z datą powstania klubu i z podpisem Jarota Jarocin na szachownicy w barwach. Na płocie wywieszamy, także transparent dla kolegi, który przez pomówienia nie będzie mógł zobaczyć żadnego meczu na żywo, przez następne kilka miesięcy. Po ostatnim gwizdku sędziego nasi piłkarze tradycyjnie podchodzą pod sektor, oczywiście dziękujemy im za walkę ale przede wszystkim podkreślamy, że w przyszłym tygodniu będą musieli kurwom połamać kości ;) Pamiętając o naszym koledze wieczorem wraz z LKS-em ruszamy do Ostrowa Wielkopolskiego, w którym to aktualnie przebywa w miejscu odosobnienia. Zaznaczamy swoją obecność dodając słowa otuchy ziomkowi, który nas dobrze słyszał i podziękował. Cały Jarota zawsze razem! M. – Trzymaj się! 

 

Wisłoka Dębica – Wisła Sandomierz 08.08.2020

Relacja Wisłoki Dębica:

W sobotę inaugurujemy sezon 2020/2021 przy ul. Parkowej 1. Wystawiamy ok. 120 osobowy młyn, który dobrze dopinguje przez cały mecz. Z nami tego dnia 20 kibiców Górnika Zabrze, jak również 20 osób z Siarki Tarnobrzeg którzy wspierają jednocześnie Wisłę Sandomierz zasiadająca na naszych trybunach w 37 osób. Płot przyozdabiają 4 flagi (Najstarsi biało-zieloni, Przyjaźń (łączona z KSG), Matejki, Siarka-Wisłoka,) oraz 5 transparentów – „KACHOL PDW” – dla kibica Górnika przebywającego na przymusowych wakacjach, dwa kibiców Siarki Tarnobrzeg dla chłopaków po drugiej stronie muru, oraz dwa dla kibiców ROWu Rybnik „Młody Ciupek – trzymaj się/PDW” oraz transparent „Ś.P. Łozap – nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych”, dla upamiętnienia chłopaka z grupy GLADIATORS, którego niestety nie ma już z nami. Piłkarze przegrywają mecz 0-2, ale to nie przeszkadza nam we wspólnym integrowaniu się przy ‚małym co nieco” z naszymi zgodami oraz delegacją kibiców Wisły, a zabawa na dębickim rynku przeciąga się do białego rana. Podziękowania dla zgód za wsparcie na tym meczu!

 

Relacja Wisły Sandomierz:

W 37 osób z mała flagą pojawiamy się w Dębicy. Wspiera nas 20 Siarkowców. Dzięki uprzejmości fanów Wisłoki możemy zasiąść na sektorach gospodarzy. Doping ograniczamy do kilku przyśpiewek w I połowie oraz do wspólnych okrzyków z piłkarzami po wygranym meczu. Dziękujemy Wisłoce za możliwość obejrzenia meczu, darmowe wejściówki oraz jak zawsze konkretna i długą goscine. Pozdrawiamy ŁHE 

 

Pelikan Łowicz – Broń Radom 09.08.2020

Relacja Broni Radom:

W Łowiczu, na pierwszym oficjalnym meczu po pandemi, pojawiamy się w 11 osób i wchodzimy dzięki uprzejmości miejscowych, gdyż do końca roku obowiązuje zakaz wpuszczania zorganizowanych grup kibiców gości. Piłkarze walczą do ostatniego gwizdka i zdobywają cenny punkt za co im dziękujęmy po meczu. Widzimy się w sobotę na N9 o 17.00. Bilety dostępne na tygodniu w biurze klubowym. 

 

Skra Częstochowa – Stal Stalowa Wola 09.08.2020

Relacja Stali Stalowa Wola:
Wczoraj w 75 osób – 45 STALÓWKA plus 30 STAL Rzeszów, wybieramy się na mecz Pucharu Polski do Częstochowy. Pod stadion Skry docieramy bez zbędnego balastu w postaci psów. Nie wchodzimy na obiekt. Kilkoma okrzykami zaznaczamy swoją obecność. W okolicy stadionu luz, nikt nas nawet nie spisał. Dzięki dla biało-niebieskich za dobre wsparcie !!! United STAL!!! 

 

RKS Radomsko – Legia II Warszawa 09.08.2020

Relacja RKS-u Radomsko:
W pierwszej kolejce sezonu 2020/21 na B26, Żółto-Niebiescy walczyli o pierwsze punkty z rezerwami Legii Warszawa. Nas na młynie 91 osób. Na samym początku spotkania zostaje wywieszony trans z hasłem „Zabawa ważniejsza od prawa” Do tego odpalamy race. W drugiej połowie wieszamy fany RKS RADOMSKO, Precz z Komuną, ŚP. Krzyczy, wizytówka YBB’03 i Żółto-Niebieskie Radomsko.
Ostateczny wynik to 1-4. Piłkarze wiedzą co muszą nadrobić by walczyć o każdy punkt, który w tym sezonie jest na wagę złota.

 

Chełmianka Chełm – KS Wiązownica 08.08.2020

Relacja Chełmianki Chełm:
Po 5 meczach wyjazdowych z rzędu nadszedł czas na spotkanie przy Szwoleżerów 15a. W sobotnie popołudnie wystawiamy skromny młyn, na płocie wywieszamy jedną flagę „Niedźwiadka” oraz dwa transparenty, jeden dla naszego Brata po drugiej stronie muru, drugi o treści „ROMAN DMOWSKI – ARCHITEKT WIELKIEJ POLSKI”. Wspólnie z grupą Młodzi Patrioci Chełm przeprowadzamy akcję informacyjną o postaci Romana Dmowskiego, składającą się na 156 rocznicę urodzin, która przypadała w niedzielę. Podczas trwania spotkania rozdano 200 ulotek informacyjnych oraz kilka godzin później rozklejono ponad 100 plakatów z wizerunkiem RD.


NIŻSZE LIGI:

 

KS Wiwa Goszcz – LKS Barycz Sułów 07.08.2020
Relacja Baryczy Sułów:
Na wyjazd nie robimy żadnej mobilizacji jedziemy autokarem + fury meldujemy sie W około 150 osób Baryczy ( zdjęcie robione przed meczem ) , przez większość spotkania prowadzimy dobry doping w asyście bębna i achtungów na sektorze wywieszamy trzy nasze Flagi i dwa transparenty.

 

Tarnovia Tarnów – Okocimski KS Brzesko 08.08.2020

Relacja Tarnovii Tarnów:
Na inauguracje nowego sezonu, po ponad 9 miesięcznej przerwie spowodowanej pandemią, przyszło nam zmierzyć się z przydupasami dziewczyn zza Białej.

Około 30 minut przed meczem zbieramy się przy fontannie z której wyruszamy na nasz stadion. Bez szczególnej mobilizacji w naszych szeregach i zważając na środek wakacji, w młynie zbiera się nas około 140 osób.
Przez cały mecz, mimo wysokiej temperatury prowadzimy bardzo dobry doping w asyście bębna.
Nasi piłkarze po emocjonującym spotkaniu wygrywają 4:3.

Wywieszamy 5 flag w tym: Ś.P. Motor, Rodowici Tarnovianie, Tarnovia (h) Tarnów, ACAB oraz debiutującą „Młodzi Gniewni”.
Na płocie ląduje również transparent „PDW” skierowany do naszego kolegi za kratami.

W obecnej sytuacji mecz odbył się niestety bez udziału kibiców gości.
Po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę i pierwszy komplet punktów w nowym sezonie.

Przed nami spotkanie wyjazdowe w Niecieczy z rezerwami Bruk-Betu.

WALCZYĆ TRENOWAĆ TARNOVIA MUSI PANOWAĆ!

 

Odra Chojna – Energetyk Gryfino 08.08.2020

Relacja Energetyka Gryfino:

Żeby dobrze zobrazować sobotnie wydarzenia musimy cofnąć się do lektury wydanego w czwartek komunikatu ZZPN. W komunikacie możemy przeczytać szereg koronaświrusowych zaleceń, chociażby na temat przyjmowania kibiców gości i ograniczenia frekwencji do maksymalnie 150 osób na trybunach stadionu. Tak więc ZZPN niczego w naszym temacie nie zakazał! Ze strony obu klubów również nie było żadnych sygnałów o braku możliwości wstępu na stadion. Nadszedł dzień meczu. W Chojnie pojawia 17 osobowa grupa Kibiców Energetyka. Docieramy pod bramę stadionu Odry. I tu zaczynają się przysłowiowe schody. Nadgorliwy ochroniarz zablokował wejście dla nas jak i dla miejscowych. Podejmujemy więc negocjacje z nadętymi ochroniarzami. Do tego swoje dołożył marny prezesina Odry. Pomachał jakimś śmiesznym papierkiem przez bramę, odmówił nam wstępu na stadion i szybkim krokiem poszedł wezwać psy. Jeszcze przez chwilę tłumaczymy głupotę teraźniejszej wirusowej sytuacji, oczywiście bezskutecznie. Widząc co się święci, zbierającą się psiarnie oddalamy się od bramy stadionu. Nikomu jednak przez myśl nie przeszło odpuszczanie derbów powiatu, bowiem mamy asa w rękawie. Wbijamy na prywatną posesję, na której gospodarz wskazuje nam miejsce, w którym bez problemu obejrzymy mecz. Wieszamy dwie flagi i zaznaczamy swoją obecność. Nie zabrakło pozdrowień dla działaczy Odry i psiarni- PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!. Pomimo 35 stopniowego upału prowadzimy doping przez zdecydowaną większość meczu. We wszystkim asystuje nam bęben. Nie zabrakło również aspektów Ultras. W pierwszej połowie rzucamy serpentynami. W trakcie meczu wchodzimy w posiadanie sporej ilości pirotechniki. Nie wahając się robimy z niej użytek. W drugiej połowie nad nami pojawia się niebiesko-czerwona chmura dymu, a żeby tego było mało, gdy dym nieco opadł pojawia się blask kilku rac. Na boisku jak na spotkanie derbowe była walka o każdy metr boiska. Gospodarze jako pierwsi zdobyli gola, jednak to Energia wygrała ten 2-1. Po meczu nasi piłkarze podchodzą w naszym kierunku, wspólnie świętujemy zwycięstwo. My dziękujemy, oni nam za obecność. 

 

Cyklon Rogoźnik – Górnik Wojkowice 08.08.2020

Relacja Górnika Wojkowice:
Kolejny wyjazd za nami. W dniu dzisiejszym zbieramy sie na koncu w 45osób. Cześć grupy dojeżdża w trakcie pierwszej połowy i łącznie tworzymy młyn 55 osobowy. Przez cały mecz prowadzimy solidny doping. Niestety mimo to że Nasi piłkarze oddali całe serducho w dzisiejszym spotkaniu , do Wojkowic wracamy z porażką na boisku ale tylko na boisku. 

 

Rodło Kwidzyn – Skra Kończewice 08.08.2020

Relacja Rodła Kwidzyn:
W pierwszym meczu sezonu 2020/2021 A-Klasy RODŁO zmierzyło się z Skrą Kończewice.
Nas w młynie tego dnia około 80 głów. Na płocie wieszamy flagę „V LIGI NADSZEDŁ CZAS”, przy czym odpalamy piro.
Dopingujemy przez cały mecz. (Oczywiście nie zabrakło także obecności smutnych panów)
Piłkarze sprostali zadaniu i dla żółto – czarnych mecz zakończył się wynikiem 6:0 !!!!!
Pozdro dla wszystkich obecnych i do następnego!

BYŁO BĘDZIE JEST!
RODŁO KKS !!!!

 

Beskid Andrychów – LKS Jawiszowice 08.08.2020

 

Unia Tarnów – Metal Tarnów 08.08.2020

 

Orkan Objezierze – Meblorz Swarzędz 08.08.2020

 

Włocłavia Włocławek – Orlęta Aleksandrów Kujawski 08.08.2020

Relacja Włocłavii Włocławek:
WRÓCILIŚMY! Pierwszy mecz domowy w sezonie przyciągnął do młyna 120 osób. Szybkie dwa gole podkręciły doping, który przy asyście bębna stał na bardzo dobrym poziomie. Na płocie wieszamy „Szlachte z Włocławka”. Piłkarze odnoszą kolejne wysokie zwycięstwo, które daje pierwsze miejsce w tabeli. Brawa dla Kowala za dobrą liczbę. 

 

Jantar Ustka – Gryf Słupsk 08.08.2020

Relacja Gryfa Słupsk:
Na wyjazd do słonecznej Ustki udajemy się pociągiem oraz autami w ok. 90 osób w tym 6 Lechia (Dzięki). Zasiadamy na trybunie głównej, wieszamy dwie flagi i dobrze dopingujemy cały mecz. Piłkarze wygrywają 5:0 i w bardzo dobrych nastrojach wracamy do domu. 

 

Pogoń II Siedlce – Mazovia Mińsk Mazowiecki 08.08.2020

Relacja Mazovii Mińsk Mazowiecki:
Bez specjalnej mobilizacji w Siedlcach stawiamy się w 23 osoby (6 HHC – dzięki!). Ku naszemu zdziwieniu, udaje nam się bezproblemowo wejść na stadion – miła odmiana po wyjeździe do Garwolina. Pogoda tego dnia nie zachęcała do dopingowania, ograniczamy się do kilku zrywów, jednak doping wychodził nam bardzo fajnie. Poza tym atmosfera typowo wakacyjna. Pogoń dzięki za wodę i piwka! 

 

ŁKS Łomża – Wigry II Suwałki 08.08.2020

Relacja ŁKS-u Łomża:
Inauguracja sezonu, powrót na macierzystą trybunę, dobre informacje finansowe i kadrowe z klubu powodowały, że wiele od tego meczu oczekiwaliśmy. Nie zawiedliśmy my, nie zawiedli piłkarze, którzy stanęli na wysokości zadania. 

 

Olimpia Koło – Ostrovia Ostrów 08.08.2020

Relacja Ostrovii Ostrów:
Ośmioosobowa delegacja kibiców Ostrovii melduje się w Kole na pierwszym wyjeździe nowego sezonu. W trakcie meczu kilkukrotnie zaznaczamy swoją obecność, na boisku niestety tym razem porażka. Korzystając z okazji odwiedzamy również tego dnia mecz Łańcuchów z Gryfem Wejherowo. 

 

ŁTS Łabędy – Piast II Gliwice 08.08.2020

 

PAF Płońsk – MKS Ciechanów 08.08.2020

Relacja MKS-u Ciechanów:

Pomimo ograniczeń koronawirusowych w niższych ligach meldujemy się w 35 osób pod stadionem w Płońsku. Na płocie debiut nowej flagi. Mimo iście afrykańskiej temperatury prowadzimy dobry doping. Zaznaczamy też okrzykami, że w Płońsku jest Tęcza nie PAF. Bezproblemowy wyjazd i powrót do Ciechanowa. P.S na zdjęciu nie wszyscy.

 

Piast Poniec – Wiara Lecha Poznań 08.08.2020

 

Dolcan Ząbki – Sparta Jazgarzew 08.08.2020

 

KP Drawsko Pomorskie – Olimp Złocieniec 08.08.2020

Relacja Olimpu Złocieniec:
Emocje już opadły po wczorajszych Derbach Pojezierza Drawskiego. Od dobrych dwóch tygodni jedynie przez nas profil mobilizowaliśmy się na ten wyjazd. Z miejsca zbiórki jedziemy w 5 aut razem z kryminalnymi którzy od samego początku nas kamerowali. Od samego przyjazdu na stadion w Drawsku i wyjścia z aut już się zaczyna zamykanie nam bramy przed nosem i pierdolenie że nagle skoczyły się bilety, gdzie nie było to wogule prawdą bo jak się okazało ludzie z Drawska po chwili jeszcze wchodzili! Zachodzimy od strony gdzie mają sektor gości i zza ogrodzenia gdzie widoczność była dość dobra, zaznaczamy swoją obecność jeszcze przed pierwszym gwizdkiem. Po chwili dołączaj do nas inne osoby ze Złocieńca i razem tworzymy dość dobra grupę która dopinguje naszych piłkarzy do samego końca. O kibicach Drawy nie będziemy nic pisać bo zakończyli swoją działalność z wiadomych przyczyn i dlatego te derby były w przeciwieństwie do wcześniejszych zwykłymi derbiontkami. Na płocie wywieszamy tylko jedną flagę ŚP.FRYGA, niestety z braku miejsca aby coś widzieć dobrze odpuszczamy z dwóch innych flag. Miejscowi pikniki pod koniec meczu jak ich piłkarze wyrównali coś tam chcieli krzyczeć lecz szybko dostali pocisk typu ” przyszliscie chamy… czy huj wam w dupe derbowicze!” po tych przyśpiewkach stadion ucichł a jednie co było słychać to nasz doping który był słyszalny cały mecz gdzie nasi piłkarze mogli czuć się jak w Złocieńcu. Na sam koniec wspólne odśpiewane z pikarzami” Ach śpij kochanie… ” i podziękawanie im za walkę do samego końca! Z tego miejsca podziękowania dla młodych od nas którzy stanęli na wysokości zadania, gdzie pojechali na mecz i co niektórzy od rana już byli w Drawsku. Przykładu nie wzięli jak tak twierdzą „najwierniesi” kibice Olimpu, jedynie co wam pozostaje to dalej spinać się u nas na stadnionie a co do czego to ŻADEN Z WAS nie ma nic wspólnego z kibicowaniem! Od tego meczu jeden od nas młody przejmuję stery i od dnia wczorajszego ci którym tak bardzo przeszkadzali obecni i dlatego nie chodzili do młyna czas najwyzszy wrócić aby wspomóc młodych w dalszej kontynuacji kibicowania w Złocieńcu.

 

Kryształ Werbkowice – Łada Biłgoraj 09.08.2020

Relacja Łady Biłgoraj:
Jeszcze parę dni temu wydawało się, że przez problemy kadrowe nie przystąpimy do rozgrywek. Jednak dzięki zaangażowaniu wielu osób i pasji zawodników w ostatniej chwili udało się skompletować drużynę. Na pierwszy wyjazd w covidowej rzeczywistości wybieramy się w 71 osób. Razem z nami obecne są delegacje Polonii Przemyśl (6) oraz Karpat Krosno (1). Niestety przez nowe związkowe przepisy nie zostajemy wpuszczeni na stadion i oglądamy mecz spoza obiektu. Nasza drużyna przegrywa, ale w obecnej chwili wyniki nie są najważniejsze. Podziękowania dla przyjaciół za obecność tego dnia z nami!

 

KS Brzoza – Zawisza Bydgoszcz 08.08.2020

Relacja FC Janikowo:
Na pierwszy wyjazd Zawiszy do Brzozy wybieramy się z Janikowa w 10 osób.


PUCHAR POLSKI:

 

Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa 08.08.2020

Relacja Karpat Krosno:
Nas około 80 z głośnym dopingiem przez cały mecz do którego przyłącza się cały stadion. Mecz wygrywamy 4:0 i przechodzimy dalej. 


ŻUŻEL:

 

Apator Toruń – Wybrzeże Gdańsk 08.08.2020

 

Stal Gorzów – Motor Lublin 09.08.2020

 

ROW Rybnik – GKM Grudziądz 07.08.2020

Relacja GKM-u Grudziądz:

Na Górnym Śląsku melduje się 13 fanatyków GKM-u. Wchodzą normalnie na sektor gości.

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH