LIVE: Na Stadionach 04-07.11.2022

„NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!

EKSTRAKLASA:

Legia Warszawa – Lechia Gdańsk 04.11.2022

Cracovia – Jagiellonia Białystok 05.11.2022

Relacja Jagiellonii Białystok:

Na wczorajszym wyjazd do Krakowa wybrało się 720 osób (w tym 16 braci z Mazura Ełk). Na meczu debiut zalicza nowa flaga. Doping tego dnia był na wysokim poziomie, pomimo słabej postawy zawodników, którzy w tej rundzie nie wygrali na wyjeździe ani jednego spotkania! Jaga To My! PS. Mamy nadzieje, że się podobało.

Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze 05.11.2022

Relacja Górnika Zabrze:

Ten „Szczecin” zapisujemy do wyjątkowo udanych. Na sektorze meldujemy się w liczbie 922 osób! Wyjątkowo z nami na sektorze drużyna i sztab Akademii, która chwilę wcześniej wygrała w Szczecinie swój ligowy mecz 3-2.

Piast Gliwice – Warta Poznań 05.11.2022

Relacja Warty Poznań:

Było super. Dobra zabawa i fanatyzm. Dziękujemy serdecznie za dzisiejszy roz*ierdol! Czas na trochę odpoczynku i wracamy w nowym roku. Do zobaczenia Warciarze!

Widzew Łódź – Radomiak Radom 06.11.2022

Radomiak Radom:

Lech Poznań – Korona Kielce 06.11.2022

Relacja Korony Kielce:

Do Poznania wybrało się oficjalnie 90 fanatyków, w tym 6 kibiców Naprzód Jędrzejów dzięki za wsparcie!

I LIGA:

Wisła Kraków – Górnik Łęczna 04.11.2022

GKS Tychy – Ruch Chorzów 05.11.2022

Odra Opole – ŁKS Łódź 05.11.2022

Relacja ŁKS-u Łódź:

To miał być miły i przyjemny mecz. I był, aż do zakończenia.

Przy wyjściu z sektora gości w Opolu miejscowa psiarnia zdecydowała się utrudnić nam wieczór zatrzymując kilka osób i wszystkie nasze flagi, których część udaje się odzyskać. Ale ŁKS jedzie pod komendę walczyć o swoje! Piłka Nożna Dla Kibiców!

Skra Częstochowa – Stal Rzeszów 06.11.2022

Relacja Stali Rzeszów:

Do Bełchatowa, gdzie mecze domowe rozgrywa Skra Częstochowa wybraliśmy się w 180 osób, w tym Łada 4, Polonia 1 – dzięki! Dobra zabawa na sektorze, piłkarze wygrywają i w radosnych humorach wracamy do domu.

II LIGA:

KKS Kalisz – Polonia Warszawa 04.11.2022

Relacja Polonii Warszawa:

Na piątkowy wyjazd do Kalisza wybraliśmy się w 102 osoby. Na płocie wieszamy 4 flagi: Poloniści, On Tour, Enigma oraz Ludzie z Miasta (flaga wróciła na kibicowski szlak po kilkunastu latach).

III LIGA:

Carina Gubin – Polonia Bytom 05.11.2022

Relacja Carina Gubin:

Podczas przedostatniego domowego meczu w tej rundzie gościmy na swoim boisku Polonię Bytom. Piłkarze grają a my zaczynamy ich wspierać w 56 osób. W połowie meczu dołączylo się jeszcze kilku i było nas w szczytowym momencie nieco ponad 60-ciu. Na maszt wieszamy flagę z naszymi barwami, na gnieździe zawieszamy flagę Carina Gubin Fans a na płot rzucamy pozdrowienia dla naszego ziomka oraz transparent ACAB. Doping prowadzimy aktywnie przez całe 90 minut. Goście przyjechali bardzo liczną grupą ze swoją zgodą z Lubina. Każdy skupił się na swojej drużynie i nie było spin między ekipami. Wynik meczu (0:1) był dla nas tego dnia niekorzystny ale mimo to do samego końca wspieramy naszych piłkarzy. Za tydzień walczymy o punkty z rezerwami Miedzi Legnica . Mobilizujemy się i w następną niedzielę wszyscy lecimy do Legnicy!

Relacja Polonii Bytom:

Wczoraj jesteśmy obecni w Gubinie na najdalszym wyjeździe w tej rundzie w blisko 350 osób w tym prawie 100 Zagłębia Lubin za co wielkie podziękowania. Na wyposażeniu mamy flagi: , Osiedle Stroszek, Rojca Na Szlaku, Szombierki, Rozbark On Tour, VTP, Pogoda On Tour, Miechowice On Tour, Zagłębie Lubin Na Wyprawie, MIKI PDW, MAURO PDW. Zwyciężamy i w dobrych humorach wracamy do Bytomia.

Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Stalowa Wola 05.11.2022

Avia Świdnik – Wisłoka Dębica 05.11.2022

AZS Podlasie – Cracovia II 05.11.2022

Relacja AZS-u Podlasie:

Na sobotnim spotkaniu z rezerwami Cracovii formujemy 145-osobowy młyn. Wieszamy dwie flagi plus transparent dla Gonza i dopingujemy przez większość spotkania. W końcówce meczu dosadnie wyrażamy swoją opinię na temat formy piłkarzy w ostatnim czasie. Po końcowym gwizdku zamiast wzajemnych podziękowań męska rozmowa z zawodnikami Podlasia.

NIŻSZE LIGI:

Tarnovia Tarnów – KS Metal Tarnów 05.11.2022

Relacja Tarnovii Tarnów:

W ostatnim meczu rundy jesiennej na naszym stadionie przyszło nam zmierzyć się z Metalem w pojedynku derbowym. Były to 56 najstarsze derby Tarnowa, ponieważ nasze pierwsze potyczki sięgają roku 1923. Mecz ten był też ważny pod względem miejsca w ligowej tabeli – naszych rywali dzielił od nas zaledwie 1 punkt. Piłkarze sprostali zadaniu i po świetnym występie wygrali 3:0.

My, mimo deszczowej aury wystawiamy ok. 85 osobowy młyn, ozdabiając nasz sektor 3 flagami (Młodzi Gniewni, Tarnovia Familia oraz MKS). Z kilkuminutowym opóźnieniem ruszamy z niezłym dopingiem w asyście bębna.

Podczas pierwszej połowy prezentujemy oprawę; folię z napisem TARNOVIA FAMILIA, podświetloną sporą ilością stroboskopów a po bokach rozszerzoną o czarne świece dymne. Mecz został przerwany na kilka minut. Nie była to jednak jedyna atrakcja tego dnia.

W drugiej połowie prezentujemy kolejną oprawę składającą się z sektorówki opuszczonej z dachu, przedstawiającą trzy postacie oraz napis 1909. Do niej odpalamy sporą ilości czerwonych rac oraz świec dymnych, które dały bardzo dobry efekt. Gdy racowisko wygasło, prezentujemy mały pokaz fajerwerków. Spotkanie również zostało na chwilę przerwane.

Po meczu dziękujemy piłkarzom za zwycięskie derby oraz całą ciężką rundę, która dobiega końca. Za tydzień w ostatnim ligowym meczu tej rundy liczymy na podtrzymanie zwycięskiej passy.

TARNOVIA FAMILIA!

Ruch Radzionków – MKS Myszków 05.11.2022

JKS Jarosław – Głogovia Głogów Małopolski 05.11.2022

Relacja JKS-u Jarosław:

W piękny sobotni wieczór przyszło nam się zmierzyć z drużyna z Głogowa Małopolskiego. Na boisku remis, ale walka o zwycięstwo trwała do samego końca. Tego dnia piłkarzy JKSu dopinguje dobrze nabity młyn. W pierwszej połowie prezentujemy oprawę na która składają się flagi na kijach, baloniki w kolorach czarno-niebieskich oraz spora ilość fajerwerek, które urozmaicały świetna atmosferę, która panowała na trybunach. Nas w młynie +/- 280 w tym Siarka w 4 osoby.

Star Starachowice – Orlęta Kielce 05.11.2022

Relacja Staru Starachowice:

Na mecz z Orlętami Kielce wystawiamy pierwszy raz od kilku lat młyn. Zbieramy się w kilkadziesiąt osób mieszanki starego składu i młodzieży. Wywieszamy 2 flagi + transparent wykonany przez Młodą Ekipę. W drugiej połowie odpalamy trochę pirotechniki i machamy flagami na kijach. Na meczu również pierwszy raz od lat na naszym stadionie pojawili się kibice gości. Z racji tego, że Orlęta to tak naprawdę młoda Korona to nie brakowało obustronnych wyzwisk.

Relacja Orląt Kielce:

Pomimo deszczowej aury wybieramy się do Starachowic w ok.50 głów (w tym wsparcie z Daleszyc). Od Kielc towarzyszy nam absurdalnie duża liczba smutnych panów (15 suk i kryminalni). Na obiekt docieramy chwilę przed pierwszym gwizdkiem. Mozolne wpuszczanie i ochrona z kompleksami powodują, że na sektorze gości meldujemy się dopiero w 20 minucie meczu. Gdy ostatni kibic stawia się w klatce zaczynamy doping. Mamy ze sobą jedną flagę oraz bęben. Śpiew urozmaicamy wymianą uprzejmości z miejscowymi oraz przypominaniem kto panuje w naszym województwie. Podczas spotkania co jakiś czas spontanicznie odpalamy piro. Pod koniec drugiej połowy pewien śmiałek, który chciał się z nami lepiej poznać kieruje się w stronę klatki lecz jego chęci skończyły się na metrowym płotku. Po ostatnim gwizdku dziękujemy piłkarzom za walkę i udajemy się do wyjścia. Ochrona i policja dostaje piany przez co wychodzimy z sektora pojedynczo. Każdy zostaje spisany. Na szczęście obyło się bez zatrzymań. Podróż w obie strony bez przygód.

Gospodarze wystawiają tego dnia młyn, którego w Starachowicach nie było od dawna. W drugiej połowie odpalają trochę piro.

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW

Brzozovia Brzozów – Górnik Grabownica Starzeńska 05.11.2022

Gryf Słupsk – GKS Kowale 05.11.2022

Legia Chełmża – Piast Łasin 05.11.2022

Relacja Legii Chełmża:

Na ten mecz mobilizacja była od dość dawna, nasza młodzież rozklejała plakaty, wieszała transparenty i nagrała filmik motywacyjny. Jak widać spisali się na medal ponieważ w młynie w szczytowych momentach jest nas ponad 150 osób. Pierwszy raz od dawna w mieście czuć meczowy klimat, od rana widać grupki kibiców w barwach zmierzające na zbiórkę. Ruszamy z rynku i zaczynamy festiwal, w drodze na stadion jedziemy z dopingiem a w tle słychać wybuchające petardy… WOJNA!

Zasiadamy na trybunie i od samego początku widać, że coś się szykuje. Policja na całym stadionie urządziła sobie studio filmowe i nagrywa nas z każdej strony. Na płocie wieszamy flagi śp. Bestia, Legia Chełmża oraz transparent „pdw”.

Doping w asyście bębna stoi na naprawdę przyzwoitym poziomie. W 25minucie na płocie pojawia się transparent „trenuj ciężko bądź uparty, reprezentuj godnie barwy”, wjeżdża sektorówka a spod niej wydobywa się dym w barwach naszej Legii który zakrył całą trybunę. Zaraz po tym odpalamy race w asyście stroboskopów. W drugiej połowie rzucamy serpentyny i na tym kończymy pokaz.

Dziękujemy naszym braciom za wsparcie ponieważ tego dnia jest z nami Sparta Brodnica, Zagłębie Sosnowiec, Legijny Kwidzyn oraz 2 osoby z Warszawy. Wielkie dzięki! Ten dzień na meczu oczywiście się nie kończy i do godzin nocnych rozrabiamy na mieście razem z naszymi ziomkami. Takich braci się nie traci!
Myśląc, że to koniec popełniłeś wielki błąd!

Drzewiarz Jasienica – ROW Rybnik 05.11.2022

Relacja ROW-u Rybnik:

W Jasienicy jesteśmy obecni w 114 osób. Z nami 2 fanów KSG i 5 GKS. Dzięki za wsparcie! W drugiej połowie prezentujemy oprawę z okazji 5-lecia ukladu ROW & GKS.

Dozamet Nowa Sól – Błękitni Ołobok 05.11.2022

Relacja Dozametu Nowa Sól:
Mimo wczesnej pory rozgrywania meczu, w samo południe na sektorze pojawia się 50 fanatyków Dozametu! Wieszamy jedną flagę i prowadzimy dobry doping przez większość meczu. Piłkarze stają na wysokości zadania, wygrywają 2-0 i trzy punkty zostają w Nowej Soli. Chwilę po meczu, młodzi w 15 osób wybierają się do Niedoradza, gdzie swój mecz rozgrywa drugi zespół Dozametu. Kilkukrotnie zaznaczają swoją obecność i oglądają zwycięstwo Dozametu 2-3!

PODZIĘKOWANIA DLA MŁODZIEŻY ZA BARDZO DOBRĄ LICZBĘ W MŁYNIE I WYJAZD DO NIEDORADZA! DOZAMET TO MY!

Lechia Sędziszów Małopolski – Karpaty Krosno 05.11.2022

Relacja Karpat Krosno:
W Sędziszowie melduje się 48 Karpaciarzy + 40 Stal Rzeszów – DZIĘKI.

Elana Toruń – Lider Włocławek 05.11.2022

Relacja Elany Toruń:

W sobotę nasza drużyna w Toruniu podejmowała drużynę Lidera Włocławek. My jak zawsze formujemy młyn i dopingujemy na przyzwoitym poziomie. Na płocie wywieszamy dwie flagi tj. Grubasy i Elana Toruń oraz dwa transparenty z jasnym przekazem „PSYCHOFANS TRZYMAJCIE SIĘ”, „ŚP. CHUDY”. Piłkarze bawili się na boisku bo ostatecznie wygrali aż 9:0, tym samym znowu wraz z inną drużyną z Włocławka, liderują w tabeli! Pozdrowienia dla obecnych i do następnego!

KS Raszyn – Mazovia Mińsk Mazowiecki 05.11.2022

Relacja Mazovii Mińsk Mazowiecki:

Dzisiaj 28 fanatyków dopinguje Dumę Mińska w zwycięskim, wyjazdowym meczu w Raszynie.

Wigry Suwałki – KS Wasilków 05.11.2022

Relacja Wigier Suwałki:
Mecz odbył się w strugach deszczu. Mimo kiepskiej pogody na młynie przewinęło się ok 80-100 osób. Na płocie wywieszamy dawno nie widzianą oldschoolową flagę SKINS. Całe spotkanie prowadzimy równy doping. Nasi piłkarze przegrywają 3:5.