News
Ranking Wyjazdowy 2023/2024 #27 #28

Po raz kolejny ekipy ruszyły w podróż za swoimi drużynami, zobacz jak wyglądały sektory gości w minione weekendy.

News
Pelikan Łowicz – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13.04.2024

„Proponujemy aby „nie pękali, wybiegali” lecz bez reakcji więc przejmujemy inicjatywę, sposobem wysypujemy się z sektora gości i wybiegamy na boisko” – relacjonują sami zainteresowani.

Raport meczowy
Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów 12.04.2024

Derby Rzeszowa przyciągnęły na trybuny 6533 widzów, z czego około 3100 stanowili sympatycy Stali. Podczas meczu obie ekipy zaprezentowały oprawy z użyciem sporej ilości pirotechniki.

News
Ranking Wyjazdowy 2023/2024 #21

Po raz kolejny ekipy ruszyły w podróż za swoimi drużynami, zobacz jak wyglądały sektory gości w miniony weekend.

Sezon 2023/2024
LIVE: Na Stadionach 15-19.02.2024

Zapraszamy do fotorelacji LIVE z weekendowych spotkań, które odbywają się na polskich stadionach!

LIVE: Na Stadionach 04-06.10.2019

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT, ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!

EKSTRAKLASA:

Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok 04.10.2019

Relacja Śląska Wrocław:

Na meczu z Jagiellonią na fanatycznej trybunie B zasiadło ponad 3 tysiące kibiców Śląska. Na początku meczu minutą ciszy oddajemy hołd legendarnemu przywódcy Solidarności Walczącej Kornelowi Morawickiego. Na naszym fanatycznym sektorze wywieszamy również transparent poświęcony niezłomnemu Bohaterowi opozycji antykomunistycznej!

ŚP Kornel Morawiecki 1941-2019

Relacja Jagiellonii Białystok:

114 kibiców gości wspiera zawodników na wrocławskiej arenie. Z nami 15 fanów Mazura Ełk, którym dziękujemy za wsparcie!

Wisła Płock – Arka Gdynia 04.10.2019

Lech Poznań – Wisła Kraków 05.10.2019

Wskutek decyzji wojewody wielkopolskiego oraz policji dzisiejszy hit przy Bułgarskiej odbywa się bez kibiców gości… PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin 05.10.2019

Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa 05.10.2019

Relacja Rakowa Częstochowa:
Z ZAKAZEM CZY BEZ – ZAWSZE TAM GDZIE RKS!
Niektórym jeszcze mało wyjazdów. Mimo świadomości, że nie ma najmniejszych szans by wejść na stadion dzisiaj za Rakowem do Szczecina podążyło 50 Podróżników. Wyjazd na kwadrans przed pierwszym gwizdkiem kończymy 700 m od stadionu, gdzie przez godzinę jesteśmy spisywani i trzepani. Jesteśmy zawsze tam!

Relacja GKS-u Katowice:

Nas 263 w Polkowicach w tym 3 kibiców Górnika Zabrze. Dostaliśmy 220 biletów, ale ostatecznie na sektor gości wchodzi 256 osób, a pod stadionem zostaje 7 zakazowiczów.

Stal Rzeszów – Gryf Wejherowo 05.10.2019

Garbarnia Kraków – Resovia Rzeszów 05.10.2019

Relacja Resovii Rzeszów:
Na wyjeździe meldujemy się w około 100 osób. W związku z obfitymi opadami deszczu i małymi rygorami stadionowymi zajmujemy miejsce nie tylko w klatce ale też na trybunie gospodarzy.

Po przerwie część grupy, która dopingowała zza ogrodzenia stadionu udaje się na galę bokserską w Katowicach, na której walczył nasz kolega z trybun, który jednogłośną decyzją sędziów wygrał swój pojedynek na punkty! Gratulacje Ziomal!

[art5]

Elana Toruń – Widzew Łódź 06.10.2019

[art5]

Górnik Łęczna – Błękitni Stargard 06.10.2019

Lech II Poznań – Stal Stalowa Wola 06.10.2019

Relacja Stali Stalowa Wola:
Za nami kolejny wyjazd z rzędu. Do Wronek na mecz z rezerwami Lecha wybrało się 145 Kibiców w tym : 60 Stal Rzeszów i 10 Polonia Przemyśl- wielkie dzięki za wsparcie. Pod stadion dojeżdżamy mocno spóźnieni bez listy i biletów. Nie wchodzimy na sektor. Zaznaczamy obecność kilkoma okrzykami. UNITED STAL!!!

Relacja Górnika Konin:
W pierwszej stolicy Polski meldujemy się w 52 osobowym składzie z dobrym dopingiem przez pełne 90min i trzema flagami na płocie. Piłkarze niestety przegrywają kolejny mecz.

Podhale Nowy Targ – Wisła Sandomierz 05.10.2019

Relacja Wisły Sandomierz:
W 22 osoby zaliczamy najdalszy wyjazd w lidzę. Do Nowego Targu jedziemy autami i pod sam stadion udaje się dojechać bez eskorty. Na meczu zimno i mokro – kilkakrotnie zaznaczamy obecność. Na boisku niestety kolejna porażka.

Pelikan Łowicz – RKS Radomsko 06.10.2019

[art5]

KKS Kalisz – Unia Janikowo 05.10.2019

Relacja KKS-u Kalisz:
Mecz z beniaminkiem, zespołem ze środka tabeli, więc z założenia dla liderujących Trójkolorowych potyczka ta powinna być jedynie formalnością… Powinna. Zbieramy się na sektorze, wieszamy dwie flagi (Kakaesiacy i Onion Gang) oraz transparent skierowany personalnie do jednej działaczki kaliskiego OSRiR-u, która to na wszelkie możliwe sposoby próbuje utrudnić życia zarówno naszemu klubowi jak i nam. Doping prowadzimy przez całe spotkanie. W 30 minucie wyciągamy nowe, duże machajki oraz odpalamy trochę stroboskopów i ogni wrocławskich. Nasz młyn tego dnia prezentował się nienajgorzej. Byłoby o wiele lepiej gdyby spora grupa osób będących na stadionie zamiast spędzać czas na pogaduszkach pokrzyczałaby z nami. Na boisku tracimy bramkę w 93 minucie spotkania przez co po tej kolejce zmuszeni jesteśmy ustąpić miejsca lidera zespołowi ze Stężycy, a sami spadamy na 3-cią lokatę. Gości około 30.

Gwardia Koszalin – Bałtyk Koszalin 05.10.2019

Stal Kraśnik – Siarka Tarnobrzeg 06.10.2019

Relacja Siarki Tarnobrzeg:

W Kraśniku pojawiamy się autokarem w 40 osób ze sporadycznym dopingiem.

Relacja Unii Oświęcim:
W sobotnie, deszczowe popołudnie Naszym piłkarzom przyszło się zmierzyć z drugą drużyną Wisły Kraków. Unię tego dnia dopinguje 7 dyszek wiary w tym jedno auto Hejnału i kilka osób z Ruchu. Dziękujemy bracia! Na płocie wieszamy STA, Królestwo Niebieskie i UU, do którego robimy małe piroshow złożone z rac, stoboskopów i świec dymnych. Wiatr niestety nie pomógł nam w tej prezentacji i zamiast zadymić stadion konkretna mgła unosiła się na ulicy przed stadionem. Kopacze nie zaskoczyli i dostali klasyczną trójkę do zera. Podczas spotkania panowała niezwykle miła i rodzinna atmosfera. Przypominamy paru osobom, które zwą się kibicami, że Unia to nie tylko hokej ale i piłka nożna, od której ten klub wziął swe istnienie.

[art5]

Unia Nowa Sarzyna – Pogoń Leżajsk 05.10.2019

Beskid Andrychów – Wiślanie Jaśkowice 05.10.2019

Relacja Beskidu Andrychów:
Wczoraj w 50 osób dopingujemy u siebie Beskid w przegranym meczu z Jaśkowicami, w drugiej połowie coś tam się paliło nawet. Teraz interesuje nas już tylko jedno wydarzenie, sobotni wyjazd do Myślenic! Szczegóły dziś wieczorem.

Bug Wyszków – Polonia II Warszawa 05.10.2019

Relacja Bugu Wyszków:

Wystawiamy około 100 osobowy młyn, prezentujemy sektorówkę w asyście pirotechniki, a w drugiej połowie palimy barwy gości co średnio spodobało się policji, która spisuje każdego przy wychodzeniu ze stadionu. Prowadzimy dobry doping przez cały mecz. Tego dnia wspierają nas zgodowicze z Ciechanowa, Wołomina i inne zaprzyjaźnione ekipy za co wszystkim wielkie dzięki. BYŁ, BĘDZIE, JEST BUG MZKS!

[art5]

Kujawianka Izbica Kuj. – Włocłavia Włocławek 05.10.2019

Relacja Włocłavii Włocławek:
W Izbicy dopinguje Włocłavie 35 fanatyków. Cieszy wygrana kopaczy, choć wynik mógł być nawet parę bramek wyższy. Czekamy na przełamanie na własnym boisku. Na powrocie postanawiamy odwiedzić ZK w Mielęcinie gdzie przebywają chłopacy od nas na przymusowych wakacjach. Pozdrowienia do więzienia WŁOCŁAVIA!!

Stal Sanok – Stal II Mielec 04.10.2019

Tarnovia Tarnów – GKS Glinik Gorlice 05.10.2019

Relacja Tarnovii Tarnów:
Na dwa dni przed meczem dochodzi do nas informacja, że wiadome służby chcą nam uprzykrzyć życie i zniszczyć piłkarskie święto przy Bandrowskiego 9. Nasz klub dostaje pismo o tym, że spotkanie odbędzie się bez udziału kibiców gospodarzy i gości. Nie dając nam pola manewru z powodu braku czasu na odwołanie się od decyzji związku, przedstawiciele naszego klubu postanawiają osobiście odwiedzić ich siedzibę. Mimo tego nic nie wskórali i spotkanie musiało odbyć się przy pustych trybunach. Piłkarze na znak solidarności z nami, postanawiają opóźnić w miarę możliwości spotkanie i mecz rozpoczyna się z 12 minutowym poślizgiem.

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW! Pomimo przeciwności losu i fatalnej pogody nie poddajemy się i jesteśmy pod stadionem od strony plant kolejowych w ok. 50 osób, prowadząc doping zza płotu. Z drugiej strony stadionu pojawia się Glinik w mocnej obstawie psów. Zaznaczają swoją obecność i zawijają się po pierwszej połowie. Co do liczby opiszą się sami.

Pogoń II Siedlce – MKS Mazovia 06.10.2019

Relacja Mazovii:
Na wyjeździe w Siedlcach jesteśmy obecni w 22 osoby. Doping rwany przez cały mecz w asyście bębna. Na stadionie jak i w jego okolicy spora liczba smutnych panów. Piłkarze strzelają bramkę na 2:2 pod koniec meczu, dzięki czemu wracamy do Mińska w trochę lepszych nastrojach niż się spodziewaliśmy.

Pogoń Skwierzyna – Stilon Gorzów 05.10.2019

Relacja Stilonu Gorzów:
70 Stilonowców pojawiło się w Skwierzynie na meczu z Pogonią. Razem z miejscowymi (nasze FC) zasiadamy w młynie i prowadzimy wspólny doping. Tego dnia odwiedzają nas bracia z Chrobrego, którzy w 50 osób postanowili wesprzeć nas na tym wyjeździe. Stilon &Chrobry