LIVE: Na Stadionach 03-06.02.2023 3 lutego 2023

„NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


EKSTRAKLASA:

 

Wisła Płock – Warta Poznań 03.02.2023

Jak informuje Wisła Płock:
W związku ze śnieżycą i trudnymi warunkami atmosferycznymi, trenerzy, zawodnicy oraz sędziowie podjęli wspólną decyzję o przełożeniu meczu 19. kolejki PKO Ekstraklasa między Wisłą Płock a Warta Poznań na inny termin.

 

Relacja Warty Poznań:

Na zakazie

W tym sezonie zimowa przerwa w ekstraklasowych rozgrywkach od ostatniego wyjazdu trwała blisko 3 miesiące. Pierwsza wyprawa pokierowała nas do Płocka. Stadion Wisły jest na finiszu budowy i nie do końca są jeszcze oddane do użytku wszystkie trybuny, w tym sektor dla kibiców gości. Z ulicy i wewnątrz obiektu widać ogrom wykonanej pracy i stadion robi pozytywne wrażenie. Dzięki uprzejmości kibiców Wisły Płock mieliśmy możliwość pojawić się na pierwszym wyjeździe Warty Poznań. Niestety wszystko na sam koniec pokrzyżowała pogoda. Pod dotarciu na miejsce zapadła decyzja, że ze względu na zły stan murawy mecz zostaje odwołany i przełożony na inny termin. Wracamy do Poznania i czekamy na nowy termin, aby ponownie odwiedzić Płock.

Do następnego Warciarze! 

 

Widzew Łódź – Jagiellonia Białystok 03.02.2023

Dzisiejszy mecz w Łodzi również stał pod znakiem zapytania, jednak jak informuje Rzecznik Prasowy Widzewa Łódź:
Mecz się odbędzie. Ze wglądu na stan boiska do rozstrzygnięcia pozostała godzina rozpoczęcia meczu. Będzie to 20.30 lub 21.00.

 

Widzew Łódź:

 

„Jeśli dalej będziecie nam szkodzić, widzimy się pod Urzędem Miasta Łodzi”

 

Relacja Jagiellonii Białystok:

W piątkowy wieczór stawiliśmy się w Łodzi w 800 osób (w tym 20 przyjaciół z Mazura Ełk). Podróżowaliśmy pociągiem specjalnym.

W Łodzi pod stadionem małe awantury z psami, które ostro prowokowały i zachowywały się jak te z końca lat 90, które urządzały sobie ścieżki zdrowia, pałując, gazując popychając kibiców idących na końcu przemarszu – chociaż przejście z dworca na stadion to pół kilometra. Wiele osób zatrzymanych, spałowanych i ukaranych mandatami za jakieś bzdury.

Przed meczem na sektorze gości prezentujemy flagę „Ultra Jagiellonia”, która zadebiutowała na meczu z Widzewem w Łodzi 35 lat temu. Na ogrodzeniu wywiesiliśmy kilka flag plus transparenty dla kibiców co nie mogli być z nami. Przez całe spotkanie prowadziliśmy dobry doping, wyśmienicie bawiąc się na trybunach.

 

Klub Kibiców Niepełnosprawnych:

 

Raków Częstochowa – Piast Gliwice 04.02.2023

 

Relacja Piasta Gliwice:

W Częstochowie jesteśmy obecni w 225 osób, w tym 54 braci z Jastrzębia, 1 z Bate (dziękujemy wszystkim za wsparcie!) oraz 8 zakazowiczów. Na wyjeździe prezentujemy nową przyśpiewkę, która towarzyszy nam przez prawie całą pierwszą połowę. O mój GieKaeSie!

 

Relacja GKS-u Jastrzębie:

Wspieramy dzisiaj naszych Braci z Gliwic na pierwszym wiosennym (sic!) meczu w Częstochowie w 54 osoby. Zjednoczony GKS!

 

Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk 04.02.2023

 

W 27. minucie mecz został przerwany z powodu sporych opadów śniegu.

 

Kibice Lechii Gdańsk pojawią się dzisiaj w Zabrzu w okolicznościowych koszulkach.

 

Tczew, Iława, Skarszewy, Pelplin, Starogard:

 

Relacja Lechii Gdańsk:

Na wyjazd do Zabrza otrzymaliśmy 250 biletów z informacją, że nikt ponad tę liczbę nie wejdzie na stadion. Ilość wejściówek wynikała z faktu rozpoczęcia prac nad czwartą trybuną stadionu Górnika.

Mimo tego, w Zabrzu pojawiło się 350 fanów wspierających Lechię, w tym 30 kibiców Stomilu i 5 Śląska, którym dziękujemy za wsparcie! Warto dodać, że klub z Zabrza ostatecznie nie chciał mieć problemów pod bramą i każdy chętny mógł znaleźć się na sektorze. Pierwszy wyjazd za nami, oby tak dalej.

 

Zagłębie Lubin – Legia Warszawa 04.02.2023

 

Lech Poznań – Miedź Legnica 05.02.2023

 

Miedź Legnica:

 

Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław 05.02.2023

 

Relacja Śląska Wrocław:

406 fanatyków Śląska w niedzielny wieczór wspierało swoją drużynę w Szczecinie! Dziękujemy Śląsku!

 

Korona Kielce – Cracovia 06.02.2023

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH