LIVE: Na Stadionach 03-06.05.2019 5 maja 2019

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Przypominamy również o możliwości komentowania tego podsumowania, komentarze znajdują się na samym dole newsa.


EKSTRAKLASA:

Wisła Płock – Arka Gdynia 03.05.2019

 

Górnik Zabrze – Wisła Kraków 03.05.2019

 

Lech Poznań – Zagłębie Lubin 04.05.2019

 

Na wczorajszej wyprawie w Poznaniu w sektorze gości zameldowało się dokładnie 323 kiboli, w tej liczbie 4 kibiców Zawiszy którym dziękujemy za wsparcie! Doping prowadziliśmy cały mecz, który stał na całkiem dobrym poziomie. Cieszy też fakt, że 95% obecnych miało na sobie pomarańczowe koszulki. Przez psiarnie i ochronę nie dane nam było zaprezentować przygotowanej na ten mecz oprawy, która odbiła się od bramek..ACAB 

 

Legia Warszawa – Piast Gliwice 04.05.2019

 

Korona Kielce – Miedź Legnica 04.05.2019

 

Cracovia – Lechia Gdańsk 05.05.2019

 

Zagłębie Sosnowiec – Śląsk Wrocław 05.05.2019


I LIGA:

GKS Katowice – Stal Mielec 03.05.2019

 

Chrobry Głogów – Warta Poznań 03.05.2019

 

Raków Częstochowa – GKS Tychy 04.05.2019

 

Odra Opole – Bytovia Bytów 04.05.2019

 

GKS Jastrzębie – ŁKS Łódź 04.05.2019

Pomimo porażki naszych piłkarzy, miło było spędzić ten sobotni wieczór razem w rodzinnym gronie. Szacunek dla wszystkich, którzy byli z nami. Dobry doping, przeplatany gorszymi chwilami – to trzeba poprawić, niezależnie od wyniku w młynie ma być młyn. Oprawa, która kosztowała ultrasów masę pracy a nie została zaprezentowana – to również trzeba poprawić. A najbliższa i jedyna okazja w tym sezonie będzie 18 czerwca o godzinie 17:45, na zakończeniu sezonu Sandecją Nowy Sącz. Cieszy zaangażowanie co raz większej ilości osób i dużo nowych twarzy, a cały czas brakuje nam rąk do pomocy. Jedno jest pewnie, idziemy do przodu ! 

 

Wigry Suwałki – Sandecja Nowy Sącz 05.05.2019

Z sektora gości w dalekich Suwałkach Sandecję dopingowało 37 najwiernieszych fanatyków, w tym grupa zaprzyjaźnionych kibiców Polonii Warszawa.
Dziękujemy za wsparcie

 

Puszcza Niepołomice – Stomil Olsztyn 05.05.2019

W Niepołomicach drużynę Stomilu Olsztyn wspierało ok. 136 kiboli. Na tą liczbę składało się 85 Stomilowców, 1 kibic Petry oraz ok. 50 fanatyków Hutnika Nowa Huta. Na płotach wywiesiliśmy 2 flagi Stomilu i jedną Hutnika. Doping prowadzimy przez całe spotkanie, a nasi piłkarze odwdzięczają się zwycięstwem 2-1 i wywozimy z Niepołomic bardzo cenne 3 punkty!

Kilka godzin wcześniej w 85 osób jesteśmy obecni na meczu Hutnik Nowa Huta – Chełmianka Chełm. Podziękowania dla kiboli Hutnika za wsparcie Nas w Niepołomicach i gościnę!


II LIGA:

 

Pogoń Siedlce – Radomiak Radom 04.05.2019

 

Widzew Łódź – Ruch Chorzów 04.05.2019

 

Resovia Rzeszów – Olimpia Grudziądz 04.05.2019

Wczoraj rozgrywamy swój mecz w odległym o 530km Rzeszowie. Po ostatnich porażkach ten mecz trzeba było wygrać, aby pozostać w grze o awans. Na ten najdalszy wyjazd w sezonie udajemy się w 28 osób w tym trzech chłopaków z Wigier małym autokarem. Na sektorze gości jesteśmy pół godziny przed meczem, a na płocie wieszamy flagę BZF’07(grupy Ultras). Cały mecz dopingujemy w miarę możliwości. Przez liczbę bazujemy na krótkich przyśpiewkach i „powtarzankach”. Resovia dwa razy wskrzeszała doping pod koniec obu połówek. Na boisku wygrywamy 0-2. W obie strony podróżujemy z lekkim balastem jednak urokliwe krajobrazy często psuł widok wąsatych, których w dniu wczorajszym przez ruchy kibiców krążyły znaczne ilości. Cały wyjazd trwał ponad 20 godzin i za to szacunek dla wszystkich obecnych. TERAZ WSZYSCY DO ŁODZI! 

 

Elana Toruń – GKS Bełchatów 05.05.2019

 

Najciekawszy wyjazd w tej rundzie wypadł nam w ostatnim dniu długiego weekendu majowego. Co dla jednych było przeszkodą, nie stanowiło żadnego problemu dla tych, którzy umieją pogodzić swój fanatyzm z czasem poświęcanym rodzinie, wypoczynkowi czy imprezie. Do dyspozycji mieliśmy 200 biletów, które już przed weekendem majowym były rozdysponowane, a ostatnie osoby dopisywane były na tzw. listę rezerwową. Jak to zazwyczaj bywa w niedzielne poranki, kilkunastu osobom nie udało dotrzeć się na zbiórkę i ostatecznie na wyjazd udało się 198 Torfiorzy.

Droga przebiegła spokojnie, jedynie grupa samochodowa trafiła w Toruniu 2 auta Elany, które nie podjęły walki, wzbogacamy się o jeden szal. Mimo przybycia pod stadionem ze sporym zapasem czasowym, wchodzenie na sektor odbywało się mozolnie i ostatnie osoby weszły na niego już w trakcie trwania meczu. Zza kordonu policji mogliśmy obserwować wybierających się wspierać swoją zgodę widzewiaków, nie zabrakło wśród nich całych rodzin z dziećmi czy starszej pani z szalikiem Widzewa. Najgorsze buractwo w postaci szczurów z Zelowa i innych fan-clubów, tradycyjnie zajęło sektor najbliżej nas i skupiało się przez cały mecz na napinkach w naszym kierunku, co nie spotykało się z odpowiedzią, gdyż skupiliśmy się na dopingowaniu naszej drużyny. Po raz kolejny zabrakło w tym gronie widzewiaków z Bełchatowa, którzy przed laty odgrywali pierwsze skrzypce pośród tych pajaców.

Licznie oflagowaliśmy nasz sektor – na tylnym płocie wylądowała duża flaga Bełchatowianie, natomiast z przodu zawisły wizytówki wszystkich osiedli, Brygady Kluki oraz grupy Valiant Boys. Dodatkowo, na płótnie POW Bandy pojawił się transparent z pozdrowieniami dla jednego z fanów GieKSy, mającego problemy ze zdrowiem. Przez całe spotkanie dobrze dopingowaliśmy naszą drużynę w asyście bębna. Sam mecz to huśtawka nastrojów na naszym sektorze – mimo prowadzenia na początku meczu, przegraliśmy 2:4, co trochę skomplikowało szanse awansu naszej drużyny do I ligi.

Jeśli chodzi o gospodarzy, to ich młyn na trybunie krytej liczył około 300 osób (choć ciężko oszacować ich liczebnośc z perspektywy naszego sektora), w tym widzewiacy, którzy mieli chyba jakieś problemy z wejściem, co Elanowcy kwitowali odpowiednią przyśpiewką. Ci zaś, którzy nie mają kolegów na własnej zgodzie, zajęli miejsca na drugim końcu trybuny krytej, najbliżej naszego sektora. Młyn Elany dopingował swoją drużynę cały mecz, a w drugiej połowie zaprezentował flagi na kijach.

Powrót upłynął bez dłuższych postojów i jeszcze przed zmrokiem wszyscy wróciliśmy do Bełchatowa. Przy okazji, jedno z osiedli nagrało pod stadionem w blasku rac swoją zapowiedź na zbliżające się derby. Tego wieczoru do udanych nie mógł zaliczyć jeden z ostatnich bełchatowskich widzewiaków, który swoja rajdową ucieczkę rodem z GTA zakończył, parkując pod wejściem na komendę.

Za tydzień mecz o wszystko – najciekawsze od lat DERBY z łódzkim Widzewem, który z pewnością zjawi się w Bełchatowie w sporym nadkomplecie! W związku ze sporą liczbą wyprzedanych karnetów, na to spotkanie będzie do dyspozycji zaledwie kilkaset biletów na naszą trybunę – przedsprzedaż od czwartku! 

 

Stal Kraśnik – KSZO Ostrowiec 05.05.2019

Na mecz do Kraśnika ruszamy w 27 osób z dużym balastem. Na miejscu okazuję się że nie zostaniemy wpuszczeni, jednak po negocjacjach udaje nam się obejrzeć ten mecz z perpektywy trybyn. Wywieszamy flagę „Globetrotters”. Doping prowadzony sporadycznie, głośniejszy w ostatnich minutach. Po meczu dziękujemy piłkarzom za zwycięstwo, zawijamy się do fur i wracamy do domu. Piłka nożna dla kibiców! 

 

ROW Rybnik – Olimpia Elbląg 05.05.2019
Na sektorze gości meldujemy się w 28 osób + taka sama liczba Zagłębia co daje łącznie 56 na sektorze – bracia dzięki za wsparcie!

 

Górnik Łęczna – Siarka Tarnobrzeg 05.05.2019

W Łęcznej meldujemy się w 64 osoby w tym 10 kiboli Resovii „z różnych powodów” wszyscy wchodzimy na sektor gości.

 

Resovia Rzeszów – Olimpia Grudziądz 04.05.2019

Na dalekim wyjeździe do Rzeszowa wspieramy naszych braci z Grudziądza w 3 os. Podziękowania za konkretną gościnę i klimat eskapady. Po niemal 30 godzinach podróży wracamy do domu.
 


III LIGA:

 

Gwardia Koszalin – Jarota Jarocin 04.05.2019
W Koszalinie pojawił się jeden fanatyk Jaroty.

 

KKS Kalisz – Górnik Konin 04.05.2019

Mecz ten bez wątpienia można nazwać spotkaniem rundy przy Łódzkiej. Ani majówka, ani zła pogoda nie przeszkodziła w tym, aby na trybunie zasiadło więcej osób niżeli podczas innych spotkań. Z nami tego dnia na sektorze 3 chłopaków z Widzewa fc Konstantynów, 4 Elanowcow z Aleksandrowa (wraz z flagą) – DZIĘKI PANOWIE oraz 10 niebiesko-biało-zielonych fanatyków z FK Zemun z Serbii – HVALA BRAĆO !!! Na płocie wieszamy dwie nasze flagi oraz transparent Młodej Keksy. Prowadzimy głośny doping przez całe spotkanie. Skupiamy się głównie na motywowaniu naszych piłkarzy, ograniczając się jedynie w kilku przyśpiewkach do wyrażenia negatywnej opinii o przyjezdnych:) Piłkarze zawodzą po raz kolejny i bezbramkowo remisują na własnym stadionie z potencjalnie o wiele słabszym rywalem.

 

Ruch Radzionków – LZS Agroplon Głuszyna 04.05.2019

 

AZS Podlasie – Wiślanie Jaśkowice 04.05.2019

Na wczorajszym meczu wystawiamy około 50 osobowy młyn. Piłkarze wygrywają drugi mecz z rzędu, tym razem 3-0 dzięki czemu kończymy majówkę w świetnych humorach.

 

Polonia Warszawa – Broń Radom 05.05.2019

 

Wisła Sandomierz – Motor Lublin 05.05.2019

 

Hutnik Kraków – Chełmianka Chełm 05.05.2019

 

AZS Podlasie – Wiślanie Jaśkowice 04.05.2019
Na wczorajszym meczu wystawiamy około 50 osobowy młyn. Piłkarze wygrywają drugi mecz z rzędu, tym razem 3-0 dzięki czemu kończymy majówkę w świetnych humorach.


NIŻSZE LIGI:

Błękitni Obłok – Promień Żary 04.05.2019

W dniu dzisiejszym pojawiamy się w Ołoboku w 24 osoby. Zaznaczamy swoją obecność i wieszamy na płocie 1 flagę „Promień on Tour”. Piłkarze wygrywają 2:0. Tradycyjnie po meczu zbijamy z nimi piony i w dużej obstawie wracamy do Żar. 

 

Pomorzanin Serock – Zawisza Bydgoszcz 04.05.2019

 

Piast Tuczempy – Wisłoka Dębica 04.05.2019

 

Unia Tarnów – Glinik Gorlice 04.05.2019
Już wcześniej dowiadujemy się że nie będzie nam dane wejść na sektor gości w Tarnowie. Mimo to zbieramy się w 38 osób i wyruszamy autokarem. Docieramy spóźnieni i kilka razy zaznaczamy swoją obecność. Psy robią problemy przez co kilka osób wyłapuje mandaty i zawijamy się w drogę powrotną. Podroż w obie strony z mała obstawą.

Czarni 1910 Jasło – Nafta Jedlicze 04.05.2019

W sobotnie popołudnie podejmujemy u siebie Naftę. Tego dnia w młynie ok 60 osób z dobrym dopingiem przez całe spotkanie. Piłkarze stają na wysokości zadania i wygrywają mecz 1:0.

 

GLKS Nadarzyn – Anprel Nowa Wieś 05.05.2019

 

Odolanovia Odolanów – Astra Krotoszyn 04.05.2019

Na wyjeździe w Odolanowie meldujemy się w 36 osób, w tym 11 LKS Czarnylas(dzięki). Na miejscu czeka na nas spory oddział mocno spiętej policji oraz ochrony. Na meczu wymiana uprzejmości z miejscowymi, którzy zebrali się w około 50 osób. Piłkarze odnoszą kolejne zwycięstwo, tym razem 3:1!

 

WKS Witaszyce – LKS Czarnylas 05.05.2019

Na tym wyjeździe meldujemy się w 25 osób z flagą, w tym 14 Astra Krotoszyn oraz 6 Jarota Jarocin, którzy przyjechali na ten mecz taksówką. Obu ekipom dziękujemy za wsparcie! 

Odra Wodzisław – Forteca Świerklany 05.05.2019

 

Hutnik Huta Czechy – Victoria Kałuszyn 04.05.2019

Na mecz z Victorią bez specjalnej mobilizacji zbieramy się wraz z Mazovią (20), Amurem (5) i gościnnie Legijnym Garwolinem oraz delegacją Zagłębia Sosnowiec. Formujemy 50 osobowy młyn i dopingujemy piłkarzy przez większość meczu. W pierwszej połowie prezentujemy oprawę w postaci szytej sektorówki 19(HC)46 i flagi Hutnik Huta Czechy. Sporą część drugiej połowy machamy flagami na kijach. Piłkarze deklasują rywali i w świetnych humorach rozchodzimy się na integrację z naszymi gośćmi. Ogromne podziękowania dla Mazovii za zajebiste wspracie oraz pozdrowienia dla obecnych tego dnia braci z Sosnowca, Wilgi i Garwolina. 

 

GKS Przodkowo – Orkan Rumia 04.05.2019

Po środowej porażce z gdańskim Jaguarem przyszedł czas na wyjazd do Przodkowa. Do miejsca docelowego dociera 7 fanatyków Orkana sporadycznie dopingujących naszych piłkarzy. Niestety grajki znowu zaliczają plecy 3-0 i spadek coraz bliżej. Jednak dopóki piłka w grze wszystko się może zdarzyć. Najbliższe trzy kolejki gramy u siebie i mamy nadzieję na pełne komplety punktów! NIGDY NIE SPADNIE! 


INNE:

 

ŻUŻEL: Speed Car Lublin – Unia Leszno 03.05.2019

 

ŻUŻEL: Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa 05.05.2019