LIVE: Na Stadionach 02-04.10.2020

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!

EKSTRAKLASA:

Raków Częstochowa – Wisła Płock 02.10.2020

Relacja Rakowa Częstochowa:
Na takie chwile wielu z nas czekało całe życie. Raków po ograniu Wisły Płock 3-0 umacnia się jako wicelider ekstraklasy. Niestety wielu Rakowiaków nie doczekało takiej formy czerwono-niebieskich. Tak się złożyło, że przełom września i października to smutne dla nas rocznice.

28 września minęła druga rocznica śmierci Pawła „Albina” Kopcia, 7 października minie z kolei dziesiąta rocznica jak odszedł Piotrek „Bolek” Bolkowski, natomiast 10 października będziemy mieć drugą rocznicę śmierci Roberta „Buba” Skoczylasa. Na wczorajszym meczu byli z nami obecni symbolicznie, w postaci płócien wywieszonych na ogrodzeniu. Na pewno cieszyli się z wygranej razem z nami.

„Kiedyś znów wszyscy spotkamy się razem”…

Śląsk Wrocław – Cracovia 02.10.2020

Relacja Śląska Wrocław:
Za nami mecz z Cracovią. Mimo frekwencji na poziomie 6500 kibiców atmosfera i doping były na bardzo dobrym poziomie. Duża w tym zasługa naszej drużyny, która zagrała koncertowy mecz. Po latach doczekaliśmy się naprawdę dobrej i charakternej drużyny. Wydarzenia boiskowe sprawiały, że do dopingu często przyłączał się cały stadion co dawało konkretny efekt.

Niestety zabrakło kibiców gości. Sanepid i wojewoda zamknęły sektor gości do końca roku.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stal Mielec 03.10.2020

Relacja Stali Mielec:
W Bielsku meldujemy się w 160 osób. Dzięki wszystkim za obecność!

Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze 03.10.2020

W drodze na mecz z Zagłębiem Lubin, jeden autokar z kibicami Górnika Zabrze podjechał do Wrocławia pod Halę „Orbita”, gdzie wieczorem na gali FightExclusiveNight swoją walkę stoczy Piotr Poniedziałek.

Torcida Żory:
W Lubinie zameldowało się 357 fanatyków Górnika, w tym 26 osób z Żor.

Piast Gliwice – Lech Poznań 04.10.2020

490 kiboli wspierało Kolejorza w Gliwicach.

Grunwald:
W Gliwicach obecnych 12 fanatyków z naszej dzielnicy. Na meczu debiut zalicza nasza flaga wyjazdowa.
Sekcja Grunwald On Tour!

I LIGA:

GKS Tychy – Korona Kielce 03.10.2020

Relacja Korony Kielce:
Po dalekim wyjeździe do Legnicy przyszedł czas na kolejną eskapadę. Tym razem koroniarska wiara miała wybrać się do Tych po pierwsze ligowe zwycięstwo w tym sezonie po za Kielcami. Wracając z Dolnego Śląska mieliśmy niecały tydzień by zmobilizować się na ten atrakcyjny wyjazd. Początek zapisów nie napawał optymizmem. Po środowej klęsce naszych piłkarzy z Niecieczą musieliśmy ostudzić nieco nasz zapał. Postanowiliśmy jednak postawić wszystko na jedną kartę. Zamawiamy okazjonalny gadżet, którym były żółto- czerwone chusty i wywieszamy transparenty na mieście zachęcające do wzięcia udziału w wypadzie na Tychy.

W sobotni poranek spotykamy się na zbiórce pod stadionem i około 7 rano ruszamy na wyjazd w sile trzech autokarów, dwóch busów i kilkunastu aut.

Po za dwoma postojami droga mija dość sprawnie. Przed meczem dostajemy informacje, że sektor gości będzie zamknięty w dzisiejszym dniu. Hasło „piłka nożna dla kibiców” nie było obce fanom GKS-u i dzięki ich uprzejmości wchodzimy na trybuny gospodarzy. Na płocie wieszamy dwie flagi: „Ś.P. Małpa” oraz „Dobre Chłopaki” i od 10tej minuty, gdy wszyscy znaleźli się na sektorze rozpoczynamy doping w 222 Koroniarzy. W tej grupie znaleźli się również kibice Naprzodu Jędrzejów (12) z flagą, którym kilka razy dziękujemy za wsparcie. W pierwszej połowie kibice Tyskich rzucają serpentyny i machają flagami co dało fajny efekt. Nasz doping przez całą pierwszą połowę stał na wysokim poziomie. Na przerwę nasi piłkarze schodzili z jednobramkową przewagą. Korzystając z kilku minut pauzy na boisku jeden z nas obdarowany został pamiątkową koszulką z okazji swojego setnego wyjazdu na Koronę. W drugiej połowie na murawie wynik się nie zmienił, a my mogliśmy świętować pierwsze w tym sezonie wyjazdowe zwycięstwo!

Po zakończonym meczu dziękujemy naszym piłkarzom za walkę i upragnioną wygraną na wyjeździe. Po kilku minutach opuszczamy trybuny gospodarzy i kierujemy się na parking. Droga powrotna mija spokojnie i w Kielcach jesteśmy już przed godziną 19stą.

Relacja Arki Gdynia:
Na wyjazdowy mecz z Odrą Opole udaliśmy się transportem kołowym. Dzięki uprzejmości kibiców Odry dane nam było zobaczyć mecz na ich sektorach.
Podróż do stolicy Polskiej piosenki przebiegła bardzo sprawnie, wejście na sektor także. Zapraszamy ludzi z naszego klubu aby podpatrzeć jak powinno wyglądać wpuszczanie kibiców oraz kupno biletów na mecz (także dla tych z innego miasta).
Łącznie tego dnia naszych piłkarzy na sektorze wspierało około 170 Arkowców.
W pierwszej połowie doping z naszej strony dość niemrawy, jednak w drugiej odsłonie meczu nastąpiła już znaczna poprawa.
Obecni byli z nami także przedstawiciele naszych zgód: Polonii Bytom, Zagłębia Lubin oraz Cracovii za co serdecznie dziękujemy.

Piłka nożna dla kibiców!

Arka Gdynia FC MOSTY:
W dniu wczorajszym dopingujemy naszych piłkarzy w Opolu!

Stomil Olsztyn – GKS Bełchatów 04.10.2020

Relacja GKS-u Bełchatów:
Na wyjazdowy mecz do stolicy Warmii i Mazur wybrało się w niedzielę zaledwie.. 9 Torfiorzy. Jest to najsłabsza liczba na wyjazdowym (bez zamkniętego sektora gości bądź zakazu) meczu ligowym GKS-u od ponad 14 lat (!!!), kiedy to na meczu w Płocku zjawiło się w kwietniu 2006 roku zaledwie 8 fanów GieKSy! W późniejszym czasie zdarzały nam się jednocyfrowe wpadki (ostatnia jesienią 2015 w Chojnicach) jedynie na rozgrywanych w tygodniu meczach pucharowych..

Najwyższa więc pora, aby spore grono wyjazdowiczów, które jeszcze w tym roku nie raczyło pojawić się na żadnym wyjeździe (których przez cały rok było aż cztery!), wreszcie się przebudziło!

HALO PANOWIE!! – śmieszna epidemia wciąż trwa, ale siedzenie w domach już dawno się zakończyło, a kibole jakiś czas tam wrócili na szlak wyjazdowy!

Tym bardziej że przed nami już za 3 tygodnie mecz w Łodzi z Widzewem, a jeszcze przed nim jedziemy do Nowego Sącza! I oby wczorajszy mecz w Olsztynie był naszą ostatnią kompromitacją wyjazdową, co najmniej na najbliższe 14 lat! 😉

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Radomiak Radom 04.10.2020

II LIGA:

GKS Katowice – Znicz Pruszków 03.10.2020

Relacja GKS-u Katowice:
Wczoraj swój rok działalności na meczu z Pruszkowem postanowiły świętować Młode Katowice, zbiórka została ustalona na Bogucicach gdzie zebrało się ponad 100 młodych kibiców GieKSy plus wsparcie Górnika! Później wspólnie wszyscy udali się na mecz.

Stal Rzeszów – Skra Częstochowa 04.10.2020

Motor Lublin – KKS Kalisz 04.10.2020

Relacja KKS-u Kalisz:
Obu zespołom dane było spotkać się po raz pierwszy w historii. Z Kalisza startujemy jednym autokarem i kilkoma osobówkami w sile 92 osób. Po drodze dołączają do nas zgodowicze z Elany i układowicze z Widzewa. Ostatecznie na sektorze gości meldujemy się w około 250 osób (w tym silne wsparcie Elany i Widzewa oraz gościnnie delegacja Ruchu i Wisły oraz jeden fanatyk Kotwicy Kołobrzeg – dzięki panowie !) Na płocie wisi 5 flag (Cebulorz, Rycerze Kalisza, Onion Gang oraz po jednej Widzewa i Elany). Doping na bardzo dobrym poziomie przez całe spotkanie – nie obyło się bez wymiany uprzejmości. Piłkarze strzelają 3 bramki nie tracąc przy tym żadnej, więc cenne trzy punkty trafiają do Kalisza.

Widzew FC Tomaszów Mazowiecki:
W minioną niedzielę przyszło nam wrócić po długiej przerwie na szlak wyjazdowy. Nie wybraliśmy się na mecz Widzewa w Niepołomicach, lecz pokierowaliśmy się do Lublina. O postawie naszych piłkarzy nie będziemy nic tutaj pisać. Wspieraliśmy za to w Lublinie, Kaliską Kekse na bardzo ciekawym meczu z Motorem w sile 120 osób, z czego 12 stanowiło FCTM. Droga w obie strony bez atrakcji, na trybunach dużo wymiany uprzejmości, KKS wygrywa 0:3 i wracamy w pozytywnych nastrojach z tego naprawdę ciekawego wyjazdu. Zobaczymy, gdzie będzie nam dane w tym roku jeszcze pojechać.. je6ać covid!

III LIGA:

Górnik Konin – Sokół Kleczew 03.10.2020

Ruch Chorzów – Polonia Nysa 03.10.2020

Wólczanka Wólka Pełkińska – Hetman Zamość 03.10.2020

Relacja Hetmana Zamość:
85 Hetmanowców obecnych na dzisiejszym wyjeździe w Wólce Pełkińskiej. Hetman przegrywa z miejscową Wólczanką 1:6.

Radunia Stężyca – Bałtyk Gdynia 03.10.2020

Relacja Bałtyku Gdynia:
Mecz miał się rozgrywać bez udziału publiczności mimo to wokół stadionu uzbierało się blisko 150 osób. Na mecz docieramy w 4 osoby i zaznaczamy swoją obecność. W 10 minucie meczu dołącza jeszcze kolejna czwórka lecz stoją osobno. Piłkarze pierwszy raz w tym sezonie tracą punkty nie strzelając karnego oraz grając z przewagą 2 piłkarzy.
W drodze na mecz odwiedzamy naszych zmarłych braci po szalu.

AZS Podlasie Biała Podlaska – Wisłoka Dębica 03.10.2020

Relacja AZS-u Podlasie:
Na sobotnim meczu wystawiamy około 100 osobowy młyn, wspiera nas tego dnia Pogoń Siedlce – dzięki wielkie! Na płocie wieszamy dwie flagi, a także trans „KOWAL PDW” Doping tego dnia stoi na naprawdę dobrym poziomie w naszym wykonaniu. Goście obecni w 100 osób (tak określili się w swojej relacji). Niestety nie zostali wpuszczeni na stadion.

Relacja ROW-u Rybnik:
Wczoraj w 30 osób sportowego składu wspieramy naszych braci z Dębicy na dalekim wyjeździe do Białej Podlaskiej, robimy prawie 1200 km większość drogi bez ogona. Dziękujemy jak zwykle za konkretną gościnę GRR&ŁHE

Stal Stalowa Wola – Wisła Sandomierz 03.10.2020

Relacja Stali Stalowa Wola:
Za nami kolejny piłkarski weekend. W sobotę Stalówka zagrała w Stalowej Woli z Wisłą Sandomierz. Niestety przegrywamy ten pojedynek 0:1. Mecz z Wisłą był pierwszym od wielu lat z kibicami gości przy HUTNICZEJ. Ten fakt i światła jupiterów zmobilizowały zielono-czarnych fanatyków, którzy szczelnie wypełnili sektory dopingujące na nowej trybunie.

Przed meczem organizujemy zbiórkę osiedli i FC na Placu Piłsudskiego, skąd pochodem, ze śpiewem na ustach ruszamy pod stadion. Przed wejściem odpalamy race. Wieszamy kilka flag i od pierwszego gwizdka prowadzimy dobry doping w asyście bębna.

Na murawie lądują serpentyny i konfetti. W drugiej połowie na płocie pojawia się transparent „Jesteśmy ZKS STAL” i flagi na kijach. Tego dnia wspiera nas 7 osób z Jastrzębia i delegacja kilku osób z Rzeszowa i Biłgoraja. Dobrze pokazali się sympatycy z Gorzyc oraz jak zawsze Nisko. Wszystkim dziękujemy za obecność. Do następnego!!! Goście zapewne opiszą się sami. Przyjechali w ok. 150?

HEJ STAL!!!

Relacja Wisły Sandomierz:
Kolejny wyjazd za nami. Tym razem wybraliśmy się do Stalowej Woli gdzie oficjalnie jako pierwsza ekipa mieliśmy okazję zasiąść w sektorze gości, na nowym stadionie Stalówki. Udało się to dzięki pomocy kibiców gospodarzy. Na wyjazd wybieramy się w 164 osoby autokarami i autami. Razem z nami delegacje: Siarka 40 osób, GKS 8 osób i KSZO 12 osób, wszystkim dziękujemy za wsparcie. Przez cały mecz prowadzimy głośny doping przeplatany wymiana uprzejmości. Drużyna wygrywa kolejny mecz i w dobrych nastrojach wracamy do Księstwa Sandomierskiego.

Gryf Wejherowo – KP Starogard Gdański 03.10.2020

Relacja KP Starogard:
Kilka dni przed meczem dostajemy informacje od klubu że Wejherowo jest w „strefie żółtej” i nie przyjmują kibiców gości, jednak że my preferujemy wyjazdy na zakazie postanowiliśmy zignorować tę informacje. Przez wzmożone siły smutnych panów, które obstawiały każdy wylot z miasta niestety mimo znacznie wcześniej ustalonej zbiórki wyjeżdżamy z poślizgiem aby uniknąć podróży z ogonem. Cała podróż pod sam stadion bez ekscesów. Na miejsce zajeżdżamy pod koniec pierwszej połowy w 23 osoby, gdzie przejmują nas wąsy. Przez resztę spotkania dopingujemy zza płotu. Gospodarzy tego dnia w młynie jakieś 5-6 dyszek z flagą. Piłkarzom nie było jednak dane przerwać złej passy i przegrywają kolejny mecz .. Powrót jak makiem zasiał.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – RKS Radomsko 04.10.2020

Relacja RKS-u Radomsko:
Nas na wyjeździe 40 osób. Dopingujemy piłkarzy zza płotu stadionu ze względu na decyzję gospodarzy o niewpuszczaniu przyjezdnych. Wywozimy do Radomska cenne 3 punkty. Gospodarze wystawili swój młyn gdzie mieli jedną flagę.

NIŻSZE LIGI:

JKS Jarosław – Sokół Nisko 03.10.2020

Pogoń Mogilno – Zawisza Bydgoszcz 03.10.2020

Okęcie Warszawa – Dolcan Ząbki 03.10.2020

Relacja Dolcanu Ząbki:
W dniu dzisiejszym obecni jesteśmy na warszawskim Okęciu w 40 osób. Ciąg dalszy cyrku z ograniczeniami mzpnu i wiernie egzekwującymi ich pomysły psami. Piłkarze odnoszą kolejne zwycięstwo i od dzisiaj jesteśmy liderem tej ligi. Razem po awans!

LKS Bełk – Odra Wodzisław 03.10.2020

Bug Wyszków – Hutnik II Warszawa 03.10.2020

Relacja Bugu Wyszków:
Zbieramy się w około 25 osób. Wywieszamy naszą old schoolową flagę, oraz transparent dla Ziomka ze Świtu, który obecnie przebywa po drugiej stronie muru. Prowadzimy dobry doping przez większość meczu. Piłkarze pewnie wygrywają strzelając sześć bramek a my w dobrych humorach idziemy świętować na miasto.
Był będzie jest BUG MZKS!!!

Olimp Złocieniec – Orzeł Łubowo 03.10.2020

Podlasie Sokołów Podlaski – Mazovia Mińsk Mazowiecki 03.10.2020

Relacja Mazovii Mińsk Mazowiecki:
W Sokołowie jesteśmy obecni w 33 osoby. Na stadion po raz kolejny nie wchodzimy i za jedną z bramek organizujemy prowizoryczny sektor gości. Doping ze względu na okoliczności rwany, ale przyzwoity w asyście bębna. Podlasie również tego dnia z młynem i dopingiem przez cały mecz. Kilka razy śpiewamy na wspólne tematy.

Hutnik Huta Czechy – Wilga Garwolin 03.10.2020

Relacja Hutnika Huta Czechy:
Na derby z Wilgą nie mobilizujemy się jakoś specjalnie. Już sporo przed meczem docierają do nas informacje, że policja planuje kolejny absurdalny najazd na nasz stadion tak jak to miało miejsce na meczu z KS Warka. Przez młyn przewija się około 25 osób. Gościmy Amur Wilga (3), Sęp Żelechów (2) oraz pięciu niemieckich fotoreporterów z around-the-ground.com. Na płocie wieszamy malowany transparent „Fanatycy Hutnika”, a na siatce kilka flag i trans przypominający o rocznicy śmierci ŚP Przemka. Swoją flagę wieszają także ziomki z Żelechowa. Na pierwszy gwizdek rzucamy serpentyny oraz konfetti. Następnie w ruch idą flagi na kijach. Dość mocny wiatr utrudnia doping, który w asyście bębna wychodził tego dnia średnio. W drugiej połowie po bramce dla naszej drużyny jeszcze raz lecą serpentyny. Mimo porażki na koniec dziękujemy naszym zawodnikom za walkę, której zdecydowanie nie można im tego dnia odmówić. Zbijamy piątki i bez przygód rozchodzimy się w swoją stronę.

Orzeł Kolno – ŁKS Łomża 03.10.2020

Relacja ŁKS-u Łomża:
W sobotę w samo południe nasz ŁKS rozgrywał swoje spotkanie w Kolnie. Z racji, że Orzeł swoje spotkania rozgrywa obok stadionu na jakimś orliku i nie wpuszcza kibiców gości, ruszamy nieoficjalnie wyjazdem samochodowym i w 51 osób z dwiema flagami zjawiamy się na miejscu. Drużyna kolejny raz w końcówce spotkania oddaje zwycięstwo, o awansie to już nie ma co myśleć, trzeba się nastawiać, że również w przyszłym roku będziemy odwiedzać „podlaskie areny” obstawiane przez chorą umysłowo milicję…

Warta Działoszyn – Pogoń Zduńska Wola 03.10.2020

Anioły Garczegorze – Gryf Słupsk 03.10.2020 (mecz w Bożympolu)

Relacja Gryfa Słupsk:
Zbieramy się w 60 osób i furami bez ogona lecimy na tereny Lęborskie. Dopiero w okolicach Lęborka przejmują nas smutni panowie. Na boisko gdzie jest rozgrywany mecz docieramy spóźnieni przez całą te procedurę spisywania. Mecz w plecy, ręce opadają co ci nasi piłkarze wyprawiają. Powrót na luzie.

Tarnovia Tarnów – Sokół Słopnice 03.10.2020

Relacja Tarnovii Tarnów:
Niespełna 3 dni po derbowym pojedynku przyszło nam zmierzyć się z rewelacyjnie spisującym się beniaminkiem ze Słopnicy. Przed meczem nasi piłkarze wychodzą na murawę z przygotowanym przez nich transparentem: „KIBICE DZIĘKI ZA DERBY!!!” na który odpowiadamy brawami. Tego dnia formujemy ok. 100 osobowy młyn. Wywieszamy 3 flagi; Młodzi Gniewni, Tarnovia, Ś.P. Motor oraz wyżej wymieniony transparent. Po zaciętym pojedynku notujemy pierwszy remis w nowym sezonie 1:1.

Zagłębiak Tucznawa – CKS Czeladź 03.10.2020

Unia Dąbrowa Górnicza – Ruch Radzionków 03.10.2020

W Dąbrowie Górniczej pojawiło się 50 kibiców Ruchu Radzionków.

Lechia II Zielona Góra – Stilon Gorzów Wielkopolski 04.10.2020

Chojniczanka II Chojnice – Kaszubia Kościerzyna 04.10.2020

Relacja Kaszubii Kościerzyna:
Mimo informacji o meczu bez udziału gości postanawiamy odwiedzić starych znajomych z Chojnic. Na wyjazd ruszamy autokarem i autami w 76 osób w tym 14 przyjaciół z Wejherowa. Oglądamy w ulewie zza płotu pierwszą połowę i zawijamy się do Kościerzyny. Miejscowych nie stwierdzono. Szacunek dla obecnych i podziękowania dla przyjaciół.

Włókniarz Głuszyca – Górnik Wałbrzych 04.10.2020

Relacja Górnika Wałbrzych:
W Głuszycy meldujemy się w ok. 200 osób. Doping przez cały mecz, momentami na bardzo dobrym poziomie. Piłkarze wygrywają 9:0.
Za tydzień wszyscy widzimy się na ratuszowej. Obowiązkowo zabieramy ze sobą szalik. Wracamy do starych dobrych czasów, kiedy każdy fanatyk na mecz zabierał szalik.
Górnik nigdy nie zginie!!!

Kolejarz Stróże – Grybovia Grybów 04.10.2020

Relacja Grybovii Grybów:
Na mecz derbowy do Stróż wybieramy się pociągiem w obstawie. Po wyjściu z pociągu i drodze na stadion smutni panowie zawijają jednego z naszych kolegów i mocno gazują oraz pałują pozostałych, jeden z chłopaków ląduję w szpitalu przez odniesione obrażenia. Podczas meczu pozdrawiamy ziomka który wylądował na noc na dołku. W drugiej połowie meczu prezentujemy oprawę składającą się z transparentu „Grybowscy Fanatycy” oraz biało zielonej sektorówki, dopełniamy to pirotechniką. Po meczu udajemy się na dworzec, a miejscowi w tym czasie prowadzą walkę z niebieskimi. Droga powrotna bez wrażeń.

Mazur Ełk – Tęcza Biskupiec 04.10.2020

Amur Wilga – Promnik Łaskarzew 04.10.2020

Jeden dzień po derbach w Hucie Czechy mieliśmy okazję świętować kolejne derby powiatu garwolińskiego na stadionie w Wildze, gdzie Amur podejmował Promnik Łaskarzew. Na ten mecz mordeczki z Ultras Vilgas przygotowują malowany transparent o treści OLD SCHOOL w barwach Amura. Na płocie wisi również flagę Huta i Wilga oraz trans SEBA 02.10.2017 RIP. W młynie około 20 osób w tym nasza 3-osobowa delegacja. W trakcie pierwszej połowy do wspomnianego wcześniej transparentu odpalone zostają race. W drugiej połowie UV prezentuje jeszcze baloniadę. W trakcie meczu rwany doping i integracja przybyłych tego dnia do młyna fanatyków AW i HHC. Dzięki za gościnne. Do następnego.

Wierchy Rabka Zdrój – Unia Tarnów 04.10.2020

Relacja Unii Tarnów:
W 9 osób na zakazie wybieramy się na mecz Unii Tarnów z Wierchami Rabka Zdrój do Nowego Targu, gdzie drużyna z Rabki rozgrywa swoje mecze. Gdy tylko pojawiamy się w okolicy stadionu od razu interesuje się nami policja, która każe nam zachować odstępy itp. w związku z utrzymywaniem się w regionie czerwonej strefy. Zacięty mecz na szczycie IV ligi przegrywamy 3:2. O grze naszych piłkarzy można śmiało powiedzieć, że łatwo nie oddali rywalom zwycięstwa. Po meczu dziękują nam za obecność i doping, który w miarę możliwości prowadziliśmy. W Nowym Targu swój 1 wyjazd zalicza mały Antoś 🙂 Witamy w Biało-Niebieskiej rodzinie i na wyjazdowym szlaku!

SIATKÓWKA:

ŁKS Łódź – MKS Kalisz 02.10.2020

FUTSAL:

Unia Tarnów – AZS UMCS Lublin 04.10.2020

Byliśmy świadkami wielkich sportowych emocji na Arenie Jaskółka 🙂 Mecz z AZS Lublin przyciągnął sporą ilość widzów, w tym młodych zawodników Akademii Unii Tarnów oraz SMS Unii Tarnów, którzy dziękowali za wsparcie prezesowi Azotów. W drugiej połowie rozkręcamy doping, najpierw we własnym gronie, potem z publicznością, a na końcu wraz z maskotką „Zetką” z całym sektorem młodych zawodników. Uniści objęli prowadzenie 2-0, goście w drugiej połowie wyrównali na 2-2, ale końcówka ponownie należała do gospodarzy i cieszyliśmy się ze zwycięstwa 4-2. Futsal ma potencjał w naszym mieście, życzymy kolejnych wygranych!

KOSZYKÓWKA:

Znicz Basket Pruszków – Miasto Szkła Krosno 03.10.2020

AZS Politechnika Korona Kraków – Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 03.10.2020

Relacja UK17′:
Wreszcie ruszyła liga! Jako Ultrasi, też chcemy być na czasie! Prezentujemy oprawę dotyczącą najgorętszego tematu obecnego stulecia – COVID-19(84). Skandujemy głośno „Koszykówka bez Covidu!”, „Żadne Covidowe sprawy nie zabronią nam zabawy!”, oraz „Koszykówka dla kibiców!” Wyśmiani na trybunach i przez skład sędziowski siedzący przy stoliku, ale z oklaskami od zawodniczek (dzięki)!

Anwil Włocławek – Legia Warszawa 03.10.2020

Relacja Anwilu Włocławek:
Mecz pod znakiem debiutu Marcina Woźniaka, jako pierwszego trenera zespołu. Człowiek z Włocławka za sterami, dawno nie było takiej sytuacji. W młynie stawiło się około 120 osób gotowych dać maksimum wsparcia. Doping w trakcie spotkania na dobrym poziomie, z bardzo mocną końcówką. Na parkiecie wygrana, więc wszystko tak jak miało być.