LIVE: Na Stadionach 01-04.10.2021 1 października 2021

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


EKSTRAKLASA:

 

Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok 01.10.2021

 

Relacja Jagiellonii Białystok:

W Lubinie stawiamy się w 88 osób. Na sektorze gości obecni również Kibice z BKKN w liczbie 14 osób.
Podróżowaliśmy autami. Mieliśmy problem z dotarciem na mecz przez wypadki w okolicach Wrocławia i dojazd do Lubina jakimiś wioskami, przez co na sektorze gości pojawiliśmy dopiero w 20 minucie spotkania.
Samo wejście na stadion jedne z gorszych w ekstraklasie. Klub z Lubina wymaga imiennych wejściówek, a mimo to sprawdza wchodzących z papierową listą, co wydłuża wchodzenie.
Ogromna radość po zdobyciu 3 punktów i podziękowanie zawodnikom za zaangażowanie oraz głośne wsparcie dla trenera.

Teraz wszyscy na Radomiak u siebie!
Poniedziałek 18.10. godz. 20:30.

Fot. Polskie Radio Białystok

 

Piast Gliwice – Wisła Kraków 01.10.2021


 

Relacja GKS-u Jastrzębie:

W piątkowy wieczór w kilkadziesiąt osób wspieramy Piasta, który wygrał z Wisłą 1:0, a już w poniedziałek przy Harcerskiej gościć będziemy kibiców gdyńskiej Arki, dlatego bez wymówek wszyscy widzimy się na stadionie.

 

Piast Gliwice:

Przed Państwem Pan Adam! 97-letni kibic, który pojawił się na trybunach #Okrzei20 podczas #PIAWIS! Piast i Wisła Kraków połączyły siły i podarowały Panu Adamowi klubowe koszulki oraz szaliki! Panie Adamie, dużo zdrowia!


 

Wisła Jaworzno:

Wraz z Ruchem z Jaworzna jesteśmy obecni w 40 osób w Gliwicach. Wisła&Ruch!!!

 

67 kibiców Unii Tarnów wspierało Wisłę w Gliwicach.

 

Cracovia – Stal Mielec 02.10.2021

 

Relacja Stali Mielec:

Przy Kałuży 1 meldujemy się w 170 osób. W 80 minucie meczu wychodzimy i lecimy 100-osobowym składem na mecz Sandecji w Rzeszowie. Dzięki wszystkim za obecność. Do następnego. SM on Tour!


 

Radomiak Radom – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 02.10.2021 

Lech Poznań – Śląsk Wrocław 02.10.2021

 

Relacja Śląska Wrocław:

Pierwsza porażka w Ekstraklasie w tym sezonie stała się faktem. W Poznaniu Nasz Śląsk Wrocław wspierało około 800 kibiców WKS-u. „Czy wygrywasz, czy nie ja i tak kocham Cię! W sercu moim to Śląsk najwspanialszym klubem jest!”

 

Górnik Zabrze – Wisła Płock 02.10.2021


 

Lechia Gdańsk – Legia Warszawa 03.10.2021 


I LIGA:

 

Miedź Legnica – Podbeskidzie Bielsko-Biała 01.10.2021

 

Korona Kielce – Chrobry Głogów 02.10.2021

 

Relacja Chrobrego Głogów:

Pięciu fanatyków Chrobrego zameldowało się na sektorze gości w Kielcach. ChG On Tour!

 

Resovia Rzeszów – Sandecja Nowy Sącz 02.10.2021

Relacja Resovii:

Za nami bardzo ciekawy mecz na trybunach z Sączersami w sobotni wieczór, gdzie w drugiej połowie zaprezentowaliśmy starannie wykonaną sektorówkę „CWKS RESOVIA 1905”.


Teraz z racji zamkniętych sektorów gości w Sosnowcu i Gdyni w październiku zobaczymy się tylko trzy razy na meczach domowych – z Chrobrym Głogów (sobota, 16 października), Miedzią Legnica (wtorek, 19 października) i Widzewem Łódź (ostatni weekend października). Każdy rezerwuje te trzy terminy i widzimy się wszyscy na tych spotkaniach na trybunach, a nie przed telewizorami!

AVE RESOVIA!

 

Relacja Sandecji Nowy Sącz:

Za nami kolejny wyjazd. I kolejne trzy punkty. Wyjazdy do Rzeszowa zawsze budziły u nas spore emocje i jechaliśmy tam ładną liczbą. Tak było i tym razem. W klatce zasiadło 400 osób, w tym liczna ekipa zgodowiczów z Mielca (100), Jasła (66) oraz kilku chłopaków z Cracovii i Tychów, którym dziękujemy za wsparcie.

Prowadzimy bardzo dobry doping, aczkolwiek jak na tę liczbę mógłby być lepszy, bo stać nas na znacznie więcej.

Teraz przed nami mecz u siebie z Miedzią Legnica, a następnie kolejny wyjazd tym razem do Bielska-Białej, na który już powoli zaczynamy się mobilizować.

 

GKS Katowice – Stomil Olsztyn 03.10.2021

 

Relacja Stomilu Olsztyn:

Nas w Katowicach samochodami 135 osób w tym 57 Raków Częstochowa, 10 Polonia Bydgoszcz, 6 GKM Grudziądz, 1 Petrochemia Płock. Mamy ze sobą 2 flagi Stomilu. Podziękowania za wsparcie na tym dalekim wyjeździe naszym ziomalom z zaprzyjaźnionych ekip!

 

GKS Jastrzębie – Arka Gdynia 04.10.2021

 

65 Arkowców dopingowało swoją drużynę na wyjazdowym meczu w Jastrzębiu-Zdroju.


II LIGA:

 

GKS Bełchatów – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 02.10.2021

Relacja GKS-u Bełchatów:

Jeszcze kilka lat temu mogliśmy emocjonować się pojedynkami z Pogonią Szczecin, dziś musi nam wystarczyć jej imienniczka z Grodziska Mazowieckiego. Nie ma to jednak znaczenia dla fanatyków, a tych uzbierało się tego słonecznego dnia w młynie blisko 90-100 osób. Jest progres w stosunku do poprzednich, niezwykłe słabych kibicowsko meczów na S3, ale do zadowalającego poziomu oczywiście jeszcze daleko. Wywieszamy dwie flagi – „Bełchatowianie” i nowe, debiutujące płótno „PDW”. Prowadzimy przez cały mecz doping w asyście bębna, choć w pierwszych minutach spotkania wiara dopiero schodziła się na sektor, tak jakby nie dało się przyjść na stadion te kilka minut wcześniej. Parę razy upominamy osoby rozproszone po bokach o podejście bliżej środka młyna, tak, aby miał on bardziej regularną formę, co pomaga w dopingu i ogólnej prezentacji. W II połowie momentami było całkiem głośno i atmosfera w młynie fajnie się rozkręciła. Pozdrawiamy też naszych kolegów za kratami, a także wspólnie z kibicami przyjezdnymi dajemy znać, co sądzimy o służbach mundurowych.

Kibice Pogoni Grodzisk Maz. zawitali do nas w 38 osób. Swój przyjazd awizowali zbyt późno na otwarcie dla nich sektora gości, dlatego wpuściliśmy ich do siebie, a dokładniej na trybunę zachodnią, gdzie zasiedli tuż obok klatki. Prowadzili doping przez cały mecz, pod koniec spotkania podziękowali nam za wpuszczenie, a także kurtuazyjnie zabluzgali na wiadomy klub z czerwonej części Łodzi (nielubiany również u nich).

Po meczu piłkarze obu drużyn dziękują za doping swoim kibicom, przy czym więcej animuszu wykazali przyjezdni, którzy jako beniaminek przedłużyli u nas swoją świetną serię bez porażki.

Przed nami dość daleki wyjazd do Chojnic, a już po nim bardzo ciekawy mecz z Kaliszem, na który chyba nie trzeba nikogo zapraszać. Ci, którzy nadal nie potrafili przypomnieć sobie drogi na Sportową 3, nie będą mieli lepszej okazji tej jesieni do wybudzenia się ze snu. Jesteśmy z klubem na dobre i na złe – wielokrotnie każdy kibic deklarował swoje przywiązanie śpiewem czy hasłami na odzieży. Teraz przyszedł czas by słowa przerodzić w czyny!

 

Relacja Pogoni Grodzisk Mazowiecki:

Na wyjazd do Bełchatowa udajemy się w 34os. w tym 8 Mazovia – dzięki! Od początku jedziemy z przyzwoitym dopingiem. W obie strony z wahadłem. Niestety w terminie nasz klub nie dopełnił formalności i wyjazd stanął pod znakiem zapytania, ostatecznie jedziemy do Bełchatowa, udaje nam się wejść na sektor buforowy na trybunie gospodarzy. Torfiorze dzięki za pomoc w ogarnięciu wejścia! Ponad podziałami, piłka nożna dla kibiców! Po meczu przybijamy z piłkarzami „piątki” i ruszamy z kolejnym remisem do Grodziska. Lepszy remis niż…

Wyjazd przyzwoity, ale… stać NAS na wiele więcej! 1922 na szlaku chłopaku!


 

Wisła Puławy – Olimpia Elbląg 02.10.2021

Relacja Wisły Puławy:

Na tym ciekawym spotkaniu wystawiamy około 60-70 osobowy młyn i wywieszamy 3 flagi. Przez cały mecz prowadzimy całkiem solidny doping w asyście bębna. Goście obecni na naszych sektorach.

 

Relacja Olimpii Elbląg:

W sobotę w Puławach jesteśmy obecni w 40 osób z jedną flagą. Tego dnia wspiera nas 20 Legionistów. Zasiadamy obok młyna puławskiej Wisły, skąd naprzemiennie z gospodarzami prowadzimy doping.

W niedzielę wspieramy Legię w Gdańsku w 70 osób, pod stadion docieramy autami bez obstawy smutnych panów.

Foto z piłkarzami na powrocie z Puław.

 

Motor Lublin – Chojniczanka Chojnice 02.10.2021

Relacja Motoru Lublin:

W sobotę podejmowaliśmy u siebie Chojniczankę Chojnice, zajmującą czwarte miejsce w tabeli. W tym sezonie obie drużyny są wyraźnie nastawione na ofensywę, więc tym bardziej zapowiadało się ciekawe widowisko sportowe. Zdecydowanie mniej atrakcji spodziewaliśmy się na trybunach, od początku wiedząc, że musimy zadbać o nie sami. Sympatycy Chojniczanki to także kibice Lechii Gdańsk. Ich działalność ogranicza się głównie do meczów u siebie. Zaś na wyjazdy zapuszczają się rzadko, a jeśli już się decydują, to raczej są to bliskie wyprawy. W każdym bądź razie Lublin odpuścili i na tym zakończymy o nich pisać.

Tego dnia na Arenie Lublin pojawiło się 2991 widzów, czyli delikatnie frekwencja poprawiła się. Również nasz młyn prezentował się nieco lepiej niż na poprzednich spotkaniach, osiągając liczbę ponad 600 fanatyków. Nasze oflagowanie w tym meczu to: „Tylko Motor”, „Alkohol Brygada”, „Motor United”, „Blind Fury”, „Wesoła Ferajna”, „Stare ReKSy”. Ponadto na gnieździe zawisła flaga „WKS”, którą kiedyś otrzymaliśmy w prezencie od braci z Wrocławia. Warto tutaj przypomnieć, że kilka dni wcześniej obchodziliśmy 32 rocznicę powstania zgody z kibicami Śląska. Oficjalna data przybicia tej sztamy to 30 wrzesień 1989 rok. Jako ciekawostkę dodamy, że w dniu meczu z Chojniczanką, Wrocławianie mieli swój mecz w Poznaniu, na który wybrali się pociągiem specjalnym w ok. 800 osób (w tym kilka osób od nas).

Od pierwszej minuty rozpoczęliśmy głośny doping. Podczas spotkania pojawiło się dużo okrzyków motywujących naszych piłkarzy. Widać, że lubelska publiczność coraz bardziej emocjonuje się tym co dzieje się na boisku. I dobrze, w związku z tym repertuar także musi pasować do wydarzeń boiskowych. W tym dniu dostało się sporo sędziemu, który zbyt często używał gwizdka w odwrotnym kierunku. Oczywiście nie zabrakło pieśni sławiących naszą zgodę. O tym, że bramki pomagają w budowaniu atmosfery wiemy nie od dzisiaj. Mimo to były dobre momenty, kiedy do naszych śpiewów włączaliśmy publikę z innych części trybun. W drugiej połowie kibice zajmujący miejsca na „Trzecim Sektorze”, pokazali, że są integralną częścią środowiska Motoru. Przez dobre 5 minut udało się śpiewać na trzy sektory, klasyczną pieśń Motor, Motor, Motor. Mało tego, Trzeci Sektor śpiewał coraz głośniej, coraz równiej i niezwykle melodyjnie. Brawo!

Ostatecznie mecz zakończył bezbramkowym remisem. W tym dniu Motor stworzył niewiele sytuacji bramkowych. Pierwsza połowa spokojnie mogła zakończyć się kilku bramkowym prowadzeniem gości. Należy się zatem cieszyć, że Motorowcy tego meczu nie przegrali i wyraźnie poprawili swoją grę w drugiej odsłonie. Znowu zobaczyliśmy walkę i duże zaangażowanie. Łącznie z pucharowym pojedynkiem z Podbeskidziem, było to już siódme spotkanie bez porażki, za co też musimy pochwalić całą drużynę.

Przed Motorowcami bardzo ważne i niezwykle trudne starcie z KKS Kalisz. Nasi zawodnicy będą mogli liczyć na liczne wsparcie Żółto-Biało-Niebieskiej Bandy. Wybieramy się na ten mecz autokarami i wciąż prowadzone są zapisy. Zapraszamy do naszego sklepiku, koszt przejazdu autokarem i bilet – 120 zł od osoby. Dawaj mordo, do Kalisza!

 

Ruch Chorzów – Stal Rzeszów 03.10.2021

 

Niebieska Halemba:

W niedzielę, przed meczem ze Stalą Rzeszów, odbyła się zbiórka na naszej dzielnicy, na której pojawiło się ponad 70 osób! Zbieramy się pod Aquadromem i wspólnie furami jedziemy na szpil, szkoda remisu, ale nie ma co narzekać i dalej walczymy o awans. Na zbiórce pojawiły się 2 delegacje Widzewa i 1 Wisły, Widzew FC Łowicz i Żabieniec oraz Wisła Krowodrza, za co im serdecznie dziękujemy. Teraz pełna mobilizacja na wyjazd do Stężycy!! Koszt wyjazdu to 110 zł (bilet + autokar) i nie ma możliwości kupna osobno !

 

„Nam 60 kurwy wypominacie, sami z Kanarem znowu latacie. Metal konfident – już nie pamiętacie?” – transparent kibiców Wisły Kraków, którzy w ponad 100 osób wspierali Niebieskich.


 

Relacja Stali Rzeszów:

Niedzielną eskapadę do Chorzowa zaliczamy w 486 głów, w tej liczbie: 51 Polonia, 9 VSS Koszyce, 8 Stalówka i 2 Karpaciarzy – dziękujemy za wsparcie! Lecimy na wyjazd kolumną autokarów i aut. Dzięki sprawnemu wejściu, 15 minut przed pierwszym gwizdkiem jesteśmy w komplecie na sektorze gości, kilku zakazowiczów zostaje pod stadionem. Wieszamy pięć naszych flag oraz po jednej kibiców z Przemyśla i Koszyc. Prowadzimy dobry doping przez całe 90 minut. Na stadionie komplet widzów, piłkarze remisują 0-0 i w dalszym ciągu utrzymują pozycję lidera.


 

Relacja Polonii Przemyśl:

Wspieramy Stal na ich wyjeździe w 51 osób. Początkowo udajemy się autokarem do Rzeszowa, by stamtąd wspólnie ze Stalą wyruszyć do Chorzowa. Duża obstawa psów w dwie strony. Na miejscu dołącza do nas 1 osoba z emigracji. Mamy ze sobą flagę Przemyskie Bractwo. Dodatkowo na jednym z postoi rozwijamy transparent z odpowiedzią do naszych sąsiadek zza miedzy.


III LIGA:

 

Polonia Warszawa – Legia II Warszawa 02.10.2021

 

Unia Tarnów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 02.10.2021

Relacja Unii Tarnów:

Mecz dwóch sąsiadujących ze sobą zespołów dostarczył sporej ilości emocji, szczególnie w końcówce. Piłkarze wyszli w koszulkach „Miły jesteśmy z Tobą, cała Unia zawsze razem” z życzeniami powrotu do zdrowia dla naszego młodego zawodnika Michała Miłkowskiego, który przeszedł zabieg rekonstrukcji wiązadeł krzyżowych. Liczymy na szybki powrót do zdrowia i na boisko!

W drugiej połowie prezentujemy oprawę z hasłem na transparencie „Unia rozpala w nas emocje” z Jaskółką trzymającą racę, do której odpalamy żółte i czerwone race oraz tworzymy flagowisko. Zachodzące słońce nieco zmniejszyło zamierzony efekt. Piłkarze postanowili dostosować się do treści oprawy i nie pierwszy już raz w tym sezonie zafundowali nam dreszczowiec do ostatniej minuty. Goście bramkę zdobyli już w 4 min., a Jaskółki do wyrównania doprowadziły w doliczonym czasie gry. Na sektorze pojawiła się odnowiona flaga FORZA UNIA, która powstała w 2000 roku. Z nami 4 kibiców Okocimskiego i 7 Wisły Kraków. Po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę oraz wygrane środowe derby.

 

Lechia Zielona Góra – Odra Wodzisław 02.10.2021

Relacja Odry Wodzisław:

Kolejny dalszy wyjazd wypada nam do Zielonej Góry, gdzie meldujemy się w 40 osób. Niestety piłkarze kolejny raz tracą punkty, lecz mimo to cały czas mają nasze wsparcie. Sytuacja w klubie pozostawia wiele do życzenia i powoli gromadzą się nad nami czarne chmury. Rolą fanatyka jest wspierać swój klub na dobre i na złe, bez względu na formę czy okoliczności. I tak też czynimy. Już niebawem dalsze informacje odnośnie kolejnych meczów. Obserwujcie nasz profil. ODRA TO MY!

 

AZS Podlasie Biała Podlaska – Orlęta Radzyń Podlaski 02.10.2021

Relacja AZS-u Podlasie:

Na derbach wystawiamy 120-osobowy młyn, prowadzimy dobry doping przez całe spotkanie. Na płocie pojawiają się dwie flagi i transparent z pozdrowieniami dla Braci po drugiej stronie muru. Goście w kilka aut zaliczają nie dojazd, zawróceni na trasie przez tych, co zawsze.

 

Relacja Orląt Radzyń Podlaski:

Na wyjazd do Białej lecimy w 30 osób. Kolejny raz nie dojeżdżamy na mecz przez milicję, która blokuje nas kilka km przed Białą Podlaską …

 

Olimpia Grudziądz – Elana Toruń 03.10.2021
NIŻSZE LIGI:

 

Ruch Radzionków – Szczakowianka Jaworzno 02.10.2021

 

Karolina Jaworzyna Śląska – Górnik Wałbrzych 02.10.2021

Relacja Górnika Wałbrzych:

Do Jaworzyny na stadion Karoliny dotarło dziś 100 Kaesiaków. Przy fanatycznym dopingu piłkarze pewnie wygrywają 4:1 i na pozycji lidera mamy już 5 punktów przewagi! Bójcie się chamy, do IV ligi wracamy! Za tydzień wszyscy jedziemy do Żarowa, więcej info na dniach!

 

Dozamet Nowa Sól – LZS Górzyn 02.10.2021

 

Górnik Konin – Obra Kościan 02.10.2021

Relacja Górnika Konin:

Na meczu z Obrą wystawiamy ok. 120-130 osobowy młyn, w tym 20 ziomków z Ostrovii Ostrów i 17 z Sompolna (dzięki wszystkim za wsparcie!). Swój przyjazd zapowiedzieli goście i rzeczywiście w klatce przyjezdnych pojawiła się liczna grupa kibiców Obry i żużlowego Startu Gniezno. W pierwszej połowie trochę pirotechniki na naszym sektorze. Nasi piłkarze po kolejnym żenującym występie zaliczają 9 porażkę w lidze, potwierdzając chyba już dobitnie to, że w tym sezonie będą jednym z głównych kandydatów do spadku. Podziękowania dla Ovii i Sao!

 

Relacja Obry Kościan:

Na wyjazd do Konina udajemy się w 25 osób. Na sektor gości docieramy w ok. 30 minucie meczu i od razu ruszamy z konkretnym dopingiem. Tego dnia wspiera nas 42 kibiców Startu Gniezno. W drodze powrotnej towarzyszą nam smutni panowie do samego Kościana. Wielkie dzięki dla ziomków z Gniezna za wsparcie. PKS&SKS

A już w najbliższą sobotę gramy u siebie z Nielbą Wągrowiec. WSZYSCY NA SEKTOR O BEZ WYMÓWEK!!!

 

Pogoń Lębork – Arka II Gdynia 02.10.2021

Relacja Pogoni Lębork:

Zbieramy się w 40 osób i cały mecz dopingujemy naszych piłkarzy. W pierwszej połowie prezentujemy oprawę przygotowaną przez naszą młodzież z Młode Pokolenie Pogoni Lębork. Dwa razy odpalamy też pirotechnikę. Brawa dla młodych i oby tak dalej.

 

Lechia Dzierżoniów – Polonia Świdnica 02.10.2021

Relacja Polonii Świdnica:

Dzisiaj (02.10.2021) w ponad dwadzieścia osób meldujemy się pod stadionem w Dzierżoniowie. Ze względu na remont zmuszeni jesteśmy dopingować spod płotu. Rwanym dopingiem zaznaczamy swoją obecność i po pierwszej połowie zawijamy.

 

Orzeł Borkowo – Sokół Lubnia 03.10.2021

Relacja Orła Borkowo:

Mecz bez żadnej historii poza tym, że zjeżdża się cała prewencja z powiatu na mecz B klasy i odstawia swoje przedstawienie, wlepiając przy tym kilka mandatów bez żadnej przyczyny.
BYLIŚMY, JESTEŚMY I BĘDZIEMY !!!!!!
PIŁKA NOŻNA BEZ POLICJI !!!!
A.C.A.B !!!!!! 

Wolania Wola Rzędzińska – Tarnovia Tarnów 03.10.2021

Relacja Tarnovii Tarnów:

W dzisiejsze popołudnie przyszło nam udać się na jeden z najbliższych wyjazdów w lidze do podtarnowskiej Woli Rzędzińskiej.
W sektorze gości meldujmy się w 59 osób plus sporo osób widocznych na trybunie gospodarzy, siatkę klatki ozdabiamy flagą MG, dopingując naszych piłkarzy z przerwami. Mecz kończy się cennym zwycięstwem 1:2!

Kolejny mecz przy Bandrowskiego 9 już w najbliższą sobotę o godz. 15:30, zagramy prawdziwe, a zarazem najstarsze derby Tarnowa z Metalem.

JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY NA TO SPOTKANIE!

 

Maszycanka Maszyce – MKS Skała 03.10.2021
 

Olimpiakos Tarnogród – Łada Biłgoraj 03.10.2021

Relacja Łady Biłgoraj:

Na piąty wyjazd w tym sezonie docieramy furkami w 74 osoby. Mamy ze sobą jedną flagę oraz transparent dla naszego Świętej Pamięci Kolegi. Przez większość meczu prowadzimy bardzo dobry doping. Drużyna zaledwie remisuje z gospodarzami. Po spotkaniu rozmawiamy długo i szczerze z zawodnikami, by wspólnie znaleźć środek, który pozwoli nam wyjść z tej kryzysowej sytuacji.

 

LKS Jawiszowice – Beskid Andrychów 03.10.2021

Relacja Beskidu Andrychów:

38 Fanatyków KSB melduje się w Jawiszowicach. O wyniku wspominać nie będziemy, wszyscy za tydzień meldujemy się na K1 podczas meczu z Wieczystą!


KOSZYKÓWKA:

 

Astoria Bydgoszcz – Czarni Słupsk 02.10.2021HOKEJ:

 

Polonia Bytom – Naprzód Janów 03.10.2021

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH