Na Bukowej bez dopingu

Po zaprzepaszczeniu okazji do awansu do Ekstraklasy po kompromitującej porażce piłkarzy GKS-u Katowice z Kluczborkiem, który już przed spotkaniem spadł z ligi, oraz po zachowaniu i wypowiedziach po meczu w Grudziądzu kibicom GieKSy puściły nerwy. Na przyszłym spotkaniu z Bytovią nie będzie prowadzony zorganizowany doping.

Komunikat Kibiców:
Po żenującej postawie piłkarzy na boisku w meczu z Kluczborkiem i po jeszcze większej żenadzie (zachowanie, wypowiedzi) po meczu w Grudziądzu, zapadła decyzja, że na meczu z Bytovią nie będzie prowadzony zorganizowany doping.

Przez cały sezon wspieraliśmy piłkarzy na boisku zgodnie z hasłem #calaGIEKSArazem, choć rzadko dostawaliśmy ku temu powody. Byliśmy 12 zawodnikiem nawet w spotkaniach, które zostały przegrane po bardzo słabej grze. Nie możemy jednak ciągle udawać, że wszystko jest ok – szczególnie po zachowaniu w Grudziądzu.

Mimo wszystko zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w tym spotkaniu, bo w przerwie meczu chcemy podopingować dzieci – finalistów akcji „Zagraj na Bukowej”.

O reszcie spraw wszyscy zostaną poinformowani podczas meczu na Blaszoku.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments