Młodzież Wszechpolska organizuje manifestację „Stop agresji LGBT”

Ostatnie wydarzenia z kraju nie przechodzą obojętnie środowiskom narodowym. W najbliższą niedzielę w Warszawie odbędzie się manifestacja „Stop agresji LGBT”. Wydarzenie, którego inicjatorem jest Młodzież Wszechpolska zostało zaplanowane na godzinę 16:15 przed Bramą Główną Uniwersytetu Warszawskiego. Poniżej kilka słów od organizatorów.

 

Od kilku lat w Polsce nasila się rewolucja antykulturowa spod znaku tęczy. Przekraczane są kolejne granice – coś, co było nie do pomyślenia jeszcze dekadę temu, dzisiaj powoli staje się normą. „Cipkomaryjki”, odrażające parodiowanie Najświętszego Sakramentu i Mszy Świętej, czy ostatnie ekscesy z wieszaniem tęczowych flag na pomnikach, to tylko niektóre przykłady działań lewicowych aktywistów i bojówkarzy.

Dzisiaj lewica chce z Michała Sz. ps. „Margot” uczynić męczennika i ofiarę represyjnego państwa, które rzekomo prześladuje aktywistów LGBT. Tymczasem sąd zdecydował o aresztowaniu „Margot” nie za jego poglądy, tylko za zdemolowanie legalnie jeżdżącej furgonetki fundacji pro-life i fizyczną napaść na jej działacza.

Dla lewicy jak zwykle fakty nie mają żadnego znaczenia, liczy się tylko „kto kogo”.

Nasze społeczeństwo znajduje się w przełomowym momencie. Jeśli polscy patrioci, narodowcy i katolicy nie stawią teraz wyraźnego oporu tęczowej wspakkulturze, za 10 lat możemy żyć w zupełnie innym kraju.

[art5]

Nie bądź bierny. Nie myśl, że skoro rządzi partia, która na ustach ma patriotyczne frazesy, to wszystko jest w porządku. Musimy pokazać, że nie ma w Polsce zgody na lżenie wartości, które zbudowały nasz naród i kulturę.

Widzimy się w niedzielę (16.08.20) przed Bramą Główną Uniwersytetu Warszawskiego (ulica Krakowskie Przedmieście 26/28).

 

Dla zainteresowanych zamieszczamy LINK do wydarzenia.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments