Młody Stilon głodny wrażeń

Na profilu Ultras Stilon możemy przeczytać, że po ostatnich debrach Stali Gorzów z Falubazem Zielona Góra, młoda ekipa Stilonu rozkminia miejscówkę, w której przebywają Stalowcy wraz z Unią Tarnów.

 

Ultras Stilon:

Po derbach Stal – Falubaz, Młody Stilon namierza miejscówkę, w której przebywają Stalowcy wraz z Unią Tarnów. Mogło dojść do starcia w podobnych liczbach, lecz większość z nich nie jest chętna do podjęcia rękawicy i wybiera paniczną ucieczkę lub bierne przyglądanie się z oddali. Ci, którym nie było dane uciec, zaliczają K.O. oraz tracą trochę barw.

 

Unia Tarnów Sportowe Charaktery:

W odniesieniu do relacji umieszczonej dziś w internecie przez Ultras Stilon:

„Po derbach Stal – Falubaz, Młody Stilon namierza miejscówkę, w której przebywają Stalowcy wraz z Unią Tarnów. Mogło dojść do starcia w podobnych liczbach, lecz większość z nich nie jest chętna do podjęcia rękawicy i wybiera paniczną ucieczkę lub bierne przyglądanie się z oddali. Ci, którym nie było dane uciec, zaliczają K.O. oraz tracą trochę barw”.

Drodzy panowie ze Stilonu. Kiedy przyjechaliśmy do Gorzowa na kilka godzin przed meczem (piątek), chodziliśmy po mieście w barwach całą grupą, jedliśmy i piliśmy w knajpach i kompletnie nikt nie był nami tego dnia zainteresowany. To, że jesteśmy w mieście, nie było żadną tajemnicą, gdyż na stadionie Stali wisiała nasza flaga. Większość z nas była w Gorzowie do godziny 2 w nocy, po czym w większości wróciliśmy do Tarnowa. Na miejscu zostało kilku małolatów w celach integracyjnych, a następnego dnia, kiedy miała miejsce opisywana akcja, było ich 4 (mamy ich foto po starciu). W tym miejscu chcemy zaznaczyć, że nikt od nas nie palił wrotek, nie wszystkie barwy, które mieliśmy na sobie tego dnia, zostały przez Was zdobyte (dobrze o tym wiecie, również mamy foto), a te, które zdobyliście, straciliśmy po walce.

Dodatkowo również nasza fura zaliczyła KO, czym się nie pochwaliliście. Czym była potraktowana nie tylko zresztą ona, możemy pokazać. Mamy foty zrobione zaraz po zajściu.

Nikt z nas nie myślał nawet o używaniu sprzętu, gdyż Stal mówiła, że w razie w lecimy na ręce. Prawdę mówiąc, nie sądziliśmy, że będziecie się chwalić w internecie rozbiciem kilku małolatów, a niewygodne dla Was fakty przemilczycie.

Pozdrawiamy Unia Tarnów.

guest

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments