Młoda Elana o Hooligans Team Fights

Hooligans Team Fights to nowa organizacja, podczas której zawodnicy (kibice) będą rywalizowali ze sobą w formule MMA, drużyny będą składy się z czterech osób. Około godziny temu organizacja na swoim profilu poinformowała o tym, że Młoda Elana na jednej z gal wystąpi w superfights-ie. Sami zainteresowani potwierdzili tą informację i również ogłosili krótki komunikat.

 

Hooligans Team Fights:
Ostatnio mieliśmy sporo pracy. Byliśmy między innymi w Toruniu gdzie widzieliśmy się z przedstawicielami młodej Elany Toruń. Chłopaki wystąpią na jednej z naszych gal w superfights-ie. Mierzą bardzo wysoko. Mimo że w samym turnieju nie biorą udziału chcą się mierzyć z najlepszymi w kraju. Chętnie skrzyżowali by rękawice z czołówką polski czyli ekipami Lecha Poznań czy ŁKSu Łódź. Ciekawym pojedynkiem była by konfrontacja z Zawiszą Bydgoszcz który jest derbowym rywalem i z pewnością mimo wszystko Elana z tego wyboru byłaby najbardziej zadowoleni, ale jeśli się nie uda to tak jak pisaliśmy chcą się bić z czołówką. Z naszej strony postaramy się żeby doszło do takiej konfrontacji.
A wy jak to widzicie. 

[art5]

 

Komunikat kibiców Elany Toruń:

Zapowiadają się kolejne grzmoty…

Hooligans Team Fights słyszeliście o tej organizacji? Krótko. Jest to kolejna nowo-powstała organizacja w której zawodnicy będą walczyć ze sobą w sportowej rywalizacji MMA 4 na 4 ! Kolejny ciekawy projekt, który na pewno może budzić spore zainteresowanie, szczególnie w świecie kibicowskim 🙂

Póki co do turnieju przystąpiły takie ekipy jak Stal Rzeszów, Góral Żywiec, Arka Gdynia z Tczewa, Odra Wodzisław, ROW Rybnik, Górnik Wałbrzych czy… Górnik Zabrze !

Nieco ponad 30 minut temu na swoim fanpagu powyższa organizacja poinformowała iż swoje zainteresowanie tą galą wyraziła nie kto inny jak grupa o nazwie „MŁODA ELANA” !

Z wstępnych ustaleń wynika iż ME miało by zawalczyć na jednej z gal w ramach walki superfights. Choć nie wezmą udziału w samym turnieju a „tylko” w jednej walce to Młoda Elana najchętniej widziałaby w roli swoich rywali – Bydgoskiego Zawiszy i liczą, że chociaż w takiej rywalizacji Zawisza podejmie rękawice… Pytanie czy Bydgoszczanie podejmą wyzwanie?

Jeśli to się nie uda to Młoda Elana jak to Młoda Elana celuje wysoko, choć swoimi ambicjami często budzą kontrowersję to nie boją się wyzwań i chcieliby zawalczyć z kimś czołówki np. z Lechem Poznań czy ŁKSem Łódź! Z kim ostatecznie przyjdzie im zawalczyć to się okaże pewnie niebawem.

Co Wy sądzicie o tym pomyślę i o tej gali? Oglądalibyście ?  

[art5]

guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments