Misja Raków rozpoczęta

13 października czeka nas jedno z ciekawszych pierwszoligowych spotkań w tej rundzie. Ruch Chorzów podejmie na własnym obiekcie ekipę Rakowa Częstochowa. Warto przypomnieć o wydarzeniach, które miały miejsce na początku roku, kiedy to Raków stracił 4 flagi na rzecz Niebieskich. Informowaliśmy o tym TUTAJ. Gospodarze zaczęli już mobilizacje na to spotkanie, które odbędzie się w piątek 13 października o godzinie 18:00.

 

Ultras Niebiescy:

FANATYCY NIEBIESKIEJ ERKI!

Przed ostatnim meczem życzyliśmy sobie i przede wszystkim Wam, aby ulica Cicha, Cichą nie była. Z radością możemy powiedzieć, że życzenie się spełniło. W momencie kiedy cały stadion stał i dopingował ze wszystkich sił naszych Piłkarzy, dało się odczuć klimat C6 jak za dawnych lat. Cała Prosta i przebudzona Dzies10na dały solidny pokaz mocy. Cudownym widokiem były tysiące twarzy z uśmiechem wysławiających nasz klub. Tysiące twarzy, które dopingowały i wierzyły w końcowy rezultat. Z meczu na mecz czujemy się coraz lepiej się na prostej i nasz doping staje się coraz lepszy. Nadchodzi mecz, w którym musimy pokazać pełnie swojej siły – mecz z Rakowem Częstochowa. Dzień jest odpowiedni, godzina już trochę mniej, ale to nie może nam przeszkodzić w tym, aby zapełnić nasz stadion w jak największym stopniu! Namawiajmy wszystkich, aby przyszli i zobaczyli jak odradza się Wielki Ruch. Każdy przychodząc na mecz jest współautorem tego co za niedługo mamy nadzieję w końcu zaowocuje. My w to wierzymy. Wierzymy w kolejne zwycięstwo piłkarzy przy głośnym dopingu z trybun. I zrobimy wszystko, aby tak było. W końcu NASZA WIARA NIE ZACHWIANA!

MOBILIZUJCIE SIĘ NA CHORZOWIE I FAN CLUBACH, RÓBCIE TRANSY, FILMIKI, KUPUJCIE MAŁOLATOM BILETY ZE ZBIÓREK NA DZIELNICACH, NAKRĘCAJCIE SIĘ WSZYSCY! JADYMY DURŚ!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments