Mikołajkowa wizyta Female Elite’64 w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka

Relacja:
W zeszłym tygodniu jako Female Elite’64 przeprowadziłyśmy wraz z klubem mikołajkową akcję w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Wraz z nami pojawili się piłkarze: Maciej Wierzbicki, Damian Garbacik i Łukasz Zejdler oraz hokeiści: Marek Strzyżowski, Radosław Sawicki i Bogusław Rąpała. Nie byłoby jednak świąt, gdyby nie pojawił się Mikołaj, w którego wcielił się sam GieKSik!

Rozpoczęliśmy od tradycyjnego już pompowania balonów, a trochę ich było. Około 250 dzieciaków czekało na naszą wizytę, więc narzuciliśmy tempo, żeby jak najprędzej przejść po oddziałach i porozdawać gadżety i smakołyki, które przygotowaliśmy dla najmłodszych. Pośrodku korytarza szedł wielkogłowy Święty Mikołaj w asyście swoich trójkolorowych elfów, które pomagały mu obdarować wszystkie grzeczne dzieci. Uśmiechom nie było końca. Jedna z matek widząc, co wyprawia nasza maskotka wpadła w taki atak śmiechu, że zdołał zarazić się nim cały oddział. Pamiętajcie – najlepsze psikusy i żarty zaserwuje wam właśnie GieKSik!

Cała akcja zajęła nam ponad 3 godziny, jednak wszystko zleciało tak szybko, że nawet się nie zorientowaliśmy. Niestety nie mogliśmy odwiedzić dzieci na oddziale onkologii, ze względu na wirus, który tam panował. Następnym razem jednak wynagrodzimy im to podwójnie!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments