Miedź Legnica – Lech Poznań 10.03.2019

Za nami mecz w Legnicy, podczas którego miejscowa Miedź podejmowała drużynę Lecha Poznań, na Stadionie Miejskim im. Orła Białego pojawiło się 5462 kibiców. Podczas spotkania grupa Ultras Miedź Legnica zaprezentowała „kosmiczną” oprawę. Na sektor z dachu została opuszczona sektorówka przedstawiająca kosmos z herbem Miedzi w centralnym punkcie, która z transparentem wspólnie tworzyła hasło „’Mimo astronomów chęci, świat się wokół Miedzi kręci”. Na sektorze pojawiły się również sreberka, całość została okraszona sporą ilością różnej pirotechniki.

 

Ultras Miedź Legnica:
Na meczu z Lechem w młynie około 700-800 osób. Dziękujemy za wsparcie delegacjom Śląska, Promienia, Dynama i Karkonoszy. W drugiej połowie prezentujemy oprawę MIMO ASTRONOMÓW CHĘCI, ŚWIAT SIĘ WOKÓŁ MIEDZI KRĘCI do której odpalamy ponad 250 stroboskopów, wulkany i rzymianki. Efekt uważamy za zadowalający. A jak Wam się podobała? 

[art5]

 

O tym, że pomimo zakazu wyjazdowego, Kolejorz będzie mógł obejrzeć mecz z perspektywy legnickiego sektora gości wiedzieliśmy już kilka dni przed spotkaniem. Kibice Miedzi jasno wyrazili swoje zdanie na ten temat, dzięki czemu na sektorze zasiadło 626 kibiców Lecha Poznań.

 

Przedmeczowy komunikat kibiców Miedzi Legnica:

Kibice Lecha Poznań mają zakaz wyjazdowy nałożony przez komisję ekstraklasy, więc oficjalnie nie mogą do nas przyjechać, ale wybiera się do nas w ramach obserwacji najlepszej ligi świata blisko 700 działaczy, zawodników i sędziów z Wielkopolski. Mamy także nadzieję, że nasze trybuny zostaną szczelnie wypełnione do ostatniego miejsca. Piłka nożna dla kibiców!

zobacz również zdjęcia:
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments