Miedź Legnica – Arka Gdynia 11.11.2018

4726 kibiców na żywo obejrzało sobotni mecz Miedzi Legnica z Arką Gdynia. Podczas spotkania na płocie pojawił się 50-metrowy transparent „Jeszcze Polska nie zginęła, #KIEDY MY ŻYJEMY”, do którego odpalono biało-czerwone świece dymne.

 

Ultras Miedź Legnica:
Aby upamiętnić setną rocznicę odzyskania niepodległości przez nasza kochana ojczyznę, na meczu z Arką prezentujemy pięćdziesięcio metrowy transparent z hasłem „Jeszcze Polska nie zginęła, #KIEDY MY ŻYJEMY”, oraz białe i czerwone świece dymne.

Cały stadion śpiewa cztery zwrotki hymnu. Niestety cześć transparentu przysłania jakaś zjebana reklama na bramce. W drugiej połowie debiutuje nasza nowa flaga MKS Miedź Legnica. Gniazdowy robił co mógł aby mimo niekorzystnego wyniku doping był na przyzwoitym poziomie. Razem z nami na trybunie 16 kibiców Promienia. Dzięki za przybycie! Jednocześnie kilkunastoosobowa delegacja kibiców Miedzi obecna na Marszu Niepodległości w Warszawie. A teraz kierunek Szczecin!

 

Kibice Promienia:
Na niedzielnym meczu Miedzianki z Arką Gdynia obecna nasza 16-osobowa delegacja młodego składu. Pomimo niekorzystnego wyniku, przez cały mecz doping na bardzo dobrym poziomie. Spotkanie wypadło w Święto Niepodległości a dokładnie w 100-letnią rocznicę.

Z tej okazji ultrasi Miedzi zaprezentowali oprawę. Oprócz ładnego transparentu „Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy”, podniesiono w górę biało-czerwone szarfy oraz odpalone zostały świece dymne w barwach narodowych. Promień & Miedź Do następnego! 

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments