Mecz Elana – Olimpia z udziałem publiczności

Wojewoda kujawsko-pomorski Mikołaj Bogdanowicz pozytywnie rozpatrzył odwołanie Elany Toruń w sprawie zamknięcia stadionu podczas meczu 16. kolejki II ligi z Olimpią Grudziądz. Mecz z udziałem publiczności odbędzie się 28 października o 13:00.

 

Zarząd Elany Toruń:

Kibice! W piątkowe popołudnie mamy dla Was wspaniałe wieści! W związku z odwołaniem Klubu oraz przychylną opinią Wojewody Kujawsko Pomorskiego pana Mikołaja Bogdanowicza oraz pracowników Urzędu Wojewódzkiego mecz z Olimpią Grudziądz będziecie mogli oglądać prosto z trybun!

 

Elana Toruń – Widzew Łódź 01.09.2018 | Fot. Miguel Santos

 

Ultras Elana Toruń:
Wojewoda nagle doszedł do wniosku, że mecze na Bema nie są tak niebezpieczne jak miałoby to wyglądać według smutnych panów, i anulował zamknięcie stadionu na mecz z Olimpią Grudziądz. Szkoda, że po rozum do głowy poszedł tak późno i ominął nas mecz zgodowy z Ruchem, który byłby świętem dla całego Torunia. Zapewne na niejednym toruńskim komisariacie z tego powodu strzelał ruski szampan a korowody odpicowanych na galowo psiaków merdało ochoczo ogonami w rytm poloneza przygrywanego przez komendanta. Jednakże nie tym teraz. Jutro o godzinie 13:00 rozgrywamy na Bema spotkanie z Olimpią Grudziądz, są to mini derby naszego województwa. Otwarta będzie dla nas jedynie trybuna kryta, dlatego też bez wyjątków – miejsce każdego fanatyka Elany znajduje się w młynie! Nasz przeciwnik jest również bezpośrednim rywalem w walce o awans, toteż fanatyczny i głośny doping tego dnia będzie miał podwójne znaczenie. 

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments