Marsz Niepodległości 11.11.2013

Marsz Niepodległości przeszedł ulicami stolicy. Dziękujemy serdecznie wszystkim za obecność, w tym roku było nas jeszcze więcej niż przed rokiem. Warto podkreślić, że marsz osiągnął swój cel dochodząc na Agrykolę mijając pomniki Dmowskiego i Piłsudskiego.

Na samym marszu było dużo spokojniej niż rok temu, w zasadzie jedynym incydentem na trasie marszu było zajęcie się ogniem (zapewne od racy) budki wartowniczej pod ambasadą rosyjską.

Nasza koncepcja wycofania policji z trasy przemarszu i powierzenie kontroli nad nim Straży Marszu generalnie zdała egzamin. Mamy informację, że film dokumentujący przemarsz całej kolumny w jednym miejscu trwa ponad 50 minut. Postaramy się jak go jak najszybciej opublikować.

O godzinie 12.00 organizujemy pod pomnikiem Romana Dmowskiego konferencję prasową podsumowującą Marsz. Analizujemy także spływające informacje o działaniach policji i o incydentach, na których uwagę jak co roku skupiły media głównego nurtu i nasi przeciwnicy.

Przypominamy, że ciągle pracuje nasz Zespół Prawny – pod poniższym linkiem wzory pism i telefon kontaktowy. Zachęcamy do korzystania z pomocy: marszniepodleglosci.pl/dzial-prawny

Do zobaczenia za rok. Czołem Wielkiej Polsce!

Galeria I:

Galeria II:

[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/a70db21f43_26.jpg" alt="" />

[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/0673b31fb1_27.JPG[/img]

płonąca tęcza

video:

źródło: marszniepodleglosci.pl

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments