Łowcy Flag z problemami

Nie jest żadną tajemnicą to, że Zagłębie Sosnowiec wraz ze swoimi przyjaciółmi są w ostatnim czasie najaktywniejsi na polskim podwórku, chociaż trafiają się im również zagraniczne wojaże. „Łowcy Flag” na przestrzeni kilku ostatnich lat weszli w posiadanie sporej ilości fan wrogich ekip, świadczyć o tym może „wizytówka”, na której pozostało już tylko jedno miejsce na herb skrojonej ekipy.

GKS Jastrzębie – Zagłębie Sosnowiec 17.09.2021

 

Z tego miejsca chcielibyśmy przypomnieć większość zdobyczy Łowców, poniżej nazwy klubów, zdjęcia skrojonych fan i krótkie relacje samych zainteresowanych.


 

Polonia Przemyśl:

 

Banik Ostrava:

Łowcy Flag wspólnie z Czuwajem Przemyśl oraz Slavią Praga udanie wizytują południowych sąsiadów.

 

Ponadto inna delegacja (Zagłębie&BKS) odwiedza naszych południowych sąsiadów, przywożąc przy okazji małą, ale cieszącą oko pamiątkę. 

 

MŠK Žilina:

Flagi zostały zdobyte przy okazji meczu Pucharu Słowacji pomiędzy MŠK Námestovo, a MŠK Žilina. Byli właściciele wygrali na wyjeździe 7:0, z czego dwa do zera dla koalicji BKS-u Stal Bielsko-Biała i Zagłębia Sosnowiec.

 

Sandecja Nowy Sącz:

Sekcja turystyczna Bielskiego Zagłębia na wyprawie pozdrawia sekcje turystyczną na wyprawie. 

 

Zawisza Bydgoszcz:

Nowa edycja Pucharu Polski rozpoczęta w Zagłębiowskim stylu. I choć odpadł kibicowsko ciekawy rywal, to przynajmniej zadbaliśmy o to, aby mógł tą edycję pucharu zapamiętać dłużej 😉 

 

Slovan Bratysława:

 

Unia Oświęcim, Igloopol Dębica:

Tego dnia rodzinnie ekipa Zagłębia Sosnowiec, BKS-u i Beskidu Andrychów postanowiła odwiedzić Oświęcim. Pamiątką z tej wycieczki są cztery flagi (trzy Unii i jedna Igloopolu), które przyozdabiały lodowisko w ten poniedziałkowy wieczór. Poniżej zdjęcia zdobyczy.

 

Pogoń Szczecin:

Delegacja Bielskiego Zagłębia odwiedza Szczecin, przy okazji morsowania, które organizowali Portowcy. Z wycieczki wracamy z noworocznym prezentem 🙂

 

Korona Kielce:

Wczorajszy mecz można określić mianem meczu pożegnań. My kończymy pucharową przygodę, natomiast Scyzory pożegnały się ze swoją flagą.

 

Polonia Bytom:

guest

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments