Łódzka wymiana zdań

W miniony weekend Widzewiacy rozkminili ekipę Łódzkiego Klubu Sportowego, która pod łódzkim kryminałem świętowała urodziny kolegi po szalu przebywającego na przymusowych wczasach. Poniżej relacje samych zainteresowanych.

 

Wiara spod Zegara:
Wczorajszego dnia rozkminiamy ekipę łksu, która w sile 7 samochodów podjeżdża pod łódzki kryminał świętować urodziny swojego koleżki aktualnie tam przebywającego.
Znając zwyczajny przebieg takich akcji podbijamy do łks jednym autem z propozycją bójki banda na bandę kiedy już skończą zabawę – ponieważ jesteśmy 1km od nich i za kilka minut wyjdziemy w mniej przypałowe miejsce , nie tuż pod samą puchą. Przeciwnik nie wykazał zainteresowania spierdalając do aut, uciekając we wszystkie strony świata, pod znaki zakazu, przez roboty drogowe i gdyby mógł pewnie by przeskoczył mury puchy byle nie podjąć walki.
Taka oto między nami różnica. My bijemy się zawsze, nawet z przewagą wroga, łks schowa się nawet do kanału aby tylko nie ponieść porażki. Do następnego.

[art5]

Chojeńska Kasta:
Nie możemy przejść obojętnie obok rewelacji napisanych przez nasze koleżanki zza między , szukających na siłę plusików po wpierdolu w parku… Jak ktoś był kiedyś pod kryminałem odpalać fajerwerki i race to domyśla się chyba w jak szybkim tempie zjeżdżają się patrole policji (koleżanki o tym doskonale wiedzą bo już kiedyś nawet do nich strzelano w tym samym miejscu).Po śpiewach i pokazie pirotechniki zawijamy szybko do aut i odjeżdżamy w pośpiechu żeby uniknąć przypału… Do jednego z naszych aut podjeżdża delegacja dziewczyn proponując spotkanie banda na bandę gdy już byliśmy rozjechani we wszystkich kierunkach.
Większość z nas dowiedziała się o tym będąc już w domach… Wieczorem oglądamy wspólnie KSW i czekamy na Piotrkowskiej z kilkoma braćmi z Lecha do wczesnych godzin rannych , o czym rywale dobrze wiedzieli bo nie trudno było nas zauważyć – ale już nie byli skłonni nas przywitać i zaprosić w ustronne miejsce…
P.S piszecie w tym swoim oświadczeniu cytuje:
„Znając zwyczajny przebieg takich akcji podbijamy do ŁKS jednym autem z propozycją bójki banda na bandę kiedy już skończą zabawę” czyli ze propozycja padła przed racami a podjechaliście jak wszyscy już odjeżdżaliśmy…
Ale czego można się spodziewać po waszych oświadczeniach znanych już w całej Polsce i pewnie Europie też.

[art5]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments