ŁKS Łódź – Pogoń Lwów 02.08.2015

Relacja Kibica ŁKS-u:

Na wczorajszy mecz ŁKS z Pogonią Lwów, który został zorganizowany z okazji otwarcia nowej trybuny, kibice Łódzkiego KS-u wybrali się wspólnym pochodem. Na Placu Wolności, na którym zorganizowana została spontaniczna zbiórka stawiło się około 1000 Rodowitych Łodzian (z osiedlowych zbiórek przyszły: Stare Polesie, Śródmieście, Limanka, Teofilów, Retkinia, Karolew, Żabieniec, Żubardź, Chojny, Kurak, Ruda, Rokicie, Koziny), a także delegacje wszystkich zgód jak i Lecha Poznań.

Po dotarciu wszystkich na miejsce zbiórki został odśpiewany hymn ŁKS-u, w asyście pirotechniki. Następnie wszyscy ruszyli pochodem głównymi ulicami Łodzi (Piotrkowska-Mickiewicza-Bandurskiego), któremu również towarzyszyły głośne śpiewy oraz spontanicznie odpalana pirotechnika.

Na samym meczu ŁKS-iacy zaprezentowali dwuczęściową oprawę składającą się z transparentu „TO MIASTO JEST NASZE” oraz: w pierwszej części sektorówki z herbem Łodzi i kartoniadą w barwach ŁKS-u, którą następnie zmieniła sektorówka przedstawiająca herb Lwowa na tle biało-czerwonych barw. Wszystko doskonale uzupełniły odśpiewane kolejno: hymn ŁKS-u oraz Mazurek Dąbrowskiego.

Na meczu oczywiście komplet publiczności (5700 widzów), doping dobry (choć momentami chaotyczny) ze zrywami konkretnego pierdolnięcia.

ŁKS Łódź:

video:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments