ŁKS Łódź – Olimpia Elbląg 23.09.2017

Podczas sobotniego spotkania pomiędzy ŁKS-em Łódź i Olimpią Elbląg Ultrasi gospodarzy przygotowali oprawę. Na trybunie pojawiły się dwa transparenty, górny z hasłem: „WARNING!”, oraz dolny: „FOOTBALL HOOLIGANS”. W centralnej części sektora pojawiła się sektorówka w kształcie czaszki, całość dopełniły żółte kartony.

 

Dzięki uprzejmości kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego mecz na żywo mogli zobaczyć fanatycy Olimpii Elbląg, którzy pojawili się na sektorach gospodarzy w 58 osób.

 

Relacja Olimpii Elbląg:

Brak sektora gości w Łodzi oraz ponad miesięczna niemoc piłkarzy w lidze. Takie perspektywy mogły martwić przed meczem z ŁKSem. Na szczęście okazało się, że obie przeciwności udało się pokonać. Zapraszamy do relacji z minionego weekendu.

Jako że wyjazd do Łodzi był z rodzaju tych „nieoficjalnych” nie prowadzone były żadne zapisy, a informację przekazywaliśmy między sobą. Aby uniknąć zbędnego balastu, zbiórka zorganizowana była poza miastem,. Do Łodzi wyruszamy autami w godzinach okołopołudniowych. Droga mija nam spokojnie, dopiero przed Łodzią podczepia się ogon z którym podróżujemy pod sam stadion. Mecz z trybuny łódzkiego stadionu mogliśmy obejrzeć dzięki uprzejmości kibiców ŁKS-u,  za co serdecznie dziękujemy. PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW! Ci którzy nie wybrali się do Łodzi mieli możliwość obejrzenia meczu na regionalnych kanałach TVP (też zgadzacie się z tym, ze komentatorzy byli mocno tendencyjni?)  Wykorzystując przerwy w dopingu kibiców gospodarzy, kilkukrotnie zaznaczamy swoją obecność. Piłkarze sprawili niespodziankę i pokonali faworyzowanych gospodarzy 2:1, dzięki czemu w dobrych nastrojach mogliśmy ruszać w drogę powrotną. Tuż za Łodzią zatrzymujemy się na krótki postój, który postanawiają przedłużyć nam dzielni stróże prawa, którzy argumentują swoją decyzję „względami bezpieczeństwa”. Na stacji przetrzymywani jesteśmy niemal 2 godziny. W końcu po długich negocjacjach opuszczamy miejsce postoju i udajemy się w drogę powrotną. W Elblągu meldujemy się tuż przed północą. Tego dnia na wyjazd wybrało się 58 fanatyków elbląskiej Olimpii w tym kilka osób z Legii Chełmża.

relacja: e-Olimpia.com   |   zdjęcia: Jareczek

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments