ŁKS Łódź – Cracovia 01.12.2019

W jednym z niedzielnych spotkań 17. kolejki Ekstraklasy przedostatni w tabeli ŁKS Łódź wygrał u siebie z będącą w czołówce Cracovią. Mecz na żywo obejrzało 5160 kibiców, podczas spotkania miejscowi Ultrasi zaprezentowali oprawę. Nad flagami pojawił się sporych rozmiarów transparent „CAŁE NASZE ŻYCIE KRĘCI SIĘ WOKÓŁ CIEBIE”, do którego zaprezentowano sektorówkę przedstawiającą głównie herb ŁKS-u z koroną. Całość uzupełniły machajki w barwach i odpalona spora ilość pirotechniki.

Dzięki uprzejmości sympatyków Łódzkiego klubu Sportowego, mecz na żywo mogła obejrzeć również grupa kibiców Cracovii, która w Łodzi pojawiła się z kilkoma flagami.

 

ŁKS Łódź:

[art5]

[art5]

 

Relacja Cracovii:

Nas w Łodzi 123 osoby. Pomimo braku sektora gości dzięki uprzejmości gospodarzy udaje Nam się wejść na stadion. Mamy ze sobą trzy flagi; Cracovia Criminals, Bianco-Rosso i debiutujaca PDW Master. Wszyscy na sektorze ubrani w jednakowe czapki stylizowane na wzór flagi wyjazdowej, która była na meczu. Na powrocie odwiedzamy i pozdrawiamy Chłopaków przebywajacych po tamtej stronie muru. Na meczu co bardzo cieszy duża liczba twarzy z Naszej strony, których z różnych powodów nie było widać na Cracovii jakiś czas. Z innych spraw cieszy dość duża kwota zebrana dla osób na przymusowych wakacjach co choć trochę umili im okres przed zbliżającymi sie świetami.

[art5]

zobacz również zdjęcia:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments