LKS Gardawice – Czułowianka Tychy 06.10.2018

Nie tylko w najwyższych ligach jest ciekawie, w sobotę doszło do zawodów w znanej i lubianej konkurencji na B-klasowych boiskach. Na Sympatyków Czułowianki, która wybrała się na mecz znajomych z osiedla (Czułów to dzielnica Tychów), czekał komitet powitalny Górnika Zabrze FC Orzesze. Więcej w relacjach samych zainteresowanych.

 

Torcida Orzesze:

W Sobote po zakończeniu meczu B klasy LKS Gardawice (Górnik Zabrze FC Orzesze)-Czułowianka Tychy (GKS Tychy FC Czułów)dochodzi do starcia około 12vs10. Po honorowym starciu młoda banda z Orzesza wychodzi zwycięsko.

 

Relacja Czułowa:

W sobotnie popołudnie 6.10.2018 wybieramy się wesprzeć chłopaków z naszego osiedla na meczu B klasy pomiędzy LKS Gardawice a CZUŁOWIANKĄ TYCHY. Po zakończonym meczu przy naszych samochodach czeka na nas komitet powitalny Górnika Zabrze FC Orzesze. Proponujemy starcie na równe liczby, lecz nie są tym zainteresowani, więc podejmujemy walkę banda na bandę ( nas 7, Górnik około 15-20). Mimo licznej przewagi jeden zawodnik Górnika używa sprzętu. Po około dwóch minutach zwycięstwo kibiców z Orzesza. Po powrocie dzwonimy z propozycją dogrywki na liczby jednakże znów spotykamy się z odmową. P.S. Nie siejcie plotek w internecie z liczbami, gdyż dobrze wiecie jak było. Do następnego!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments